Zajímavá sleva u bravofly, je třeba mít nastavený Google Flights na Norsko a norské koruny. Cena OSR-PRG u LOTu 1.150 Kč, na BF 252 NOK, úspora přes 500 Kč ;-) Opačný směr je za 272 NOK, zpátečka za 464 NOK. Platba jakoukoli kartou by měla být bez poplatku, zkoušel jsem vyplnit MC debit.  .

[LO] Ostrava - Praha 635 Kč OW

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Zajímavá sleva u bravofly, je třeba mít nastavený Google Flights na Norsko a norské koruny. Cena OSR-PRG u LOTu 1.150 Kč, na BF 252 NOK, úspora přes 500 Kč ;-) Opačný směr je za 272 NOK, zpátečka za 464 NOK. Platba jakoukoli kartou by měla být bez poplatku, zkoušel jsem vyplnit MC debit.


osr-prg.png

0

Podle všeho je to už pryč...

Google Flights v norštině s regionem Norsko mi takovou cenu nenajde a po prokliku na BravoFly se nezmění.

0 Citovat

Pro doplneni, na cenu okolo 650 Kc za let OSR - PRG je mozne se dostat i s prikoupenim nejakeho letu po Polsku prubehu roku v ramci multicity. (Vyzkouseno napriklad OSR - PRG, WAW - RZE ... celkem 1300 Kc primo na webu LOTu).

0 Citovat

Díky za info Jakube.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Podle všeho je to už pryč...

Google Flights v norštině s regionem Norsko mi takovou cenu nenajde a po prokliku na BravoFly se nezmění.

Jazyk nehraje roli, důležité jsou země a měna! 


osr-prg.png

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Pro doplneni, na cenu okolo 650 Kc za let OSR - PRG je mozne se dostat i s prikoupenim nejakeho letu po Polsku prubehu roku v ramci multicity. (Vyzkouseno napriklad OSR - PRG, WAW - RZE ... celkem 1300 Kc primo na webu LOTu).

no a k čemu mi pak bude ten let WAW-RZE když zaplatím 1300? muzu poprosit o vysvetleni, moc nechapu, diky :)

0 Citovat

Nemusi jit jen o vnitrostatni let z WAW do RZE, ale treba i do/z KRK, KTW, WRO, GDN  atd. treba nekdy pozdeji v prubehu roku. Obcas se to nekomu hodi. Dale take lety z Vidne do Varsavy byvaji za 10  euro (Ryanair, Wizzair).

0 Citovat

Normálně kucí rumbujem... Zkoušel jsem teď s MC BigPay a v pohodě;-)

0 Citovat

Super, diky za tip  🙂 S Revolut taky šlo.

0 Citovat

Se pochlubte, na co se dala ta sleva uplatnit? 

0 Citovat

No já koupil nečekaně PRG-OSR :-). Nikdo se nepřidal, tak si udělám zážitkový let sám při cestě ze služebky v Praze. Holt to vezmu přes Ostravu. Jen špekuluju, jak to vykážu s takovou zajížďkou (záletem). To by na ekonomickém asi čučela děvčata, kdybych jim předložil letenku do Ostravy :-)) Každopádně díky Lukáši. 

0 Citovat

ak bude vsetko ok, tak 27/2 OSR-PRG 

0 Citovat

Tak dlouho na tebe Tonicu v Ostravě čekat nebudu :-)

0 Citovat

Funguje to i na linku Katovice-Varšava. Ani ne tři stovky v jednom směru, to je dobrý. 

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Funguje to i na linku Katovice-Varšava. Ani ne tři stovky v jednom směru, to je dobrý. 

Je to dobré jako segment run *A, dají se udělat zajímavé okruhy a za 2 dny nalétat klidně 8 segmentů.

0 Citovat

A co více rezervací na jednu platební kartu, není problém? 

0 Citovat

Tak teď ještě aby zrušili tu karanténu a můžeme letět. Nějak se mi nechce věřit, že by to po 17. lednu, vzhledem k situaci, zrušili.

A to jsem si takovou pěknou letenku našel do Krakova, ale potřebuju tam hned začátkem února.

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

A co více rezervací na jednu platební kartu, není problém? 

Já jsem platil 2 rezervace na 2 různá jména kartou na svoje jméno. 

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

A co více rezervací na jednu platební kartu, není problém? 

Ne, nebyl. 3 rezervace na moje jméno, dvě na jiné mojí kartou.

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Tak teď ještě aby zrušili tu karanténu a můžeme letět. Nějak se mi nechce věřit, že by to po 17. lednu, vzhledem k situaci, zrušili.

A to jsem si takovou pěknou letenku našel do Krakova, ale potřebuju tam hned začátkem února.

Na vnitrostátní lety se karanténa nevztahuje. Navíc, do karantény máš nastoupit v den následující po příletu. Takže jestli se do té doby vrátíš...

0 Citovat

Ještě mě napadlo, LOT má teď zdarma změnu letu i u nejlevnějších tarifů. V systému LOTu je cena za letenku v plné výši, ( prakticky 2x víc, než jsem zaplatil) takže by neměl být problém s přesunem, kdyby náhodou... že?

0 Citovat

Změna letu lze, vyzkoušeno. Co se týče platby stejnou kartou, to mi již třeba nelze...

0 Citovat

Díky. K té platbě stejnou kartou, taky mi poprvé vyskočila taková ta dlouhá hláška, že mám použít jinou kartu, tak jsem na "koupit" klikl ještě dvakrát a na potřetí se to "chytlo" a platba prošla (Revolut).

0 Citovat

Fakt že jo, na potřetí se to chytlo, to mě nenapadlo, dík za radu :-)

0 Citovat

můžu se zeptat, kde to bookujete? na rumbo.com je zpátečka ktw-waw za cca 22 eur, ale s Visa Electron, jinak je to o 10 eur více... a všichni platí Revolutkou.. bookuju to na špatném webu? :D děkuji

0