Zajímavá sleva u bravofly, je třeba mít nastavený Google Flights na Norsko a norské koruny. Cena OSR-PRG u LOTu 1.150 Kč, na BF 252 NOK, úspora přes 500 Kč ;-) Opačný směr je za 272 NOK, zpátečka za 464 NOK. Platba jakoukoli kartou by měla být bez poplatku, zkoušel jsem vyplnit MC debit.  .

[LO] Ostrava - Praha 635 Kč OW

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Vychází to tak, i když kupuješ přes google.com/trips. Bravofly mi poslal všechny údaje, takže můžu s rezervacema volně nakládat, je to na moje jméno...


ov-pr.jpg

0 Citovat

@Martin Vícha - aha, takže 700 Kč v jednom směru, nikoliv za zpáteční letenku...

0 Citovat

Jasně, ale těch 244DKK je taky za OW, ne?

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Jasně, ale těch 244DKK je taky za OW, ne?

Ano, chápu, jen jsem se v první chvíli zaradoval, že jsi objevil nějakou možnost za 700 RT;)

 

0 Citovat

@Vlastimil Já to kupoval za 1300 :D Já to zapomněl koupit a pak šel pit a další den to bylo pryč... ale co už, hlavní je, že letíme :D 

0 Citovat

Nakonec jsem koupil OW PRG-OSR 5.3. Kdyby se někdo chystal na stejný let, rád se setkám třeba v salonku, nebo na palubě. 

Embraer RJ-190 toho 8.3. mezitím zdražil, tak snad poletí ještě jindy...

0 Citovat

Mám 7.3. PRG-OSR.

0 Citovat

tatranka napsal(a):

Mám 7.3. PRG-OSR.

SZ

0 Citovat

Něco na pobavení, co někdo sdílel na fb😃


fb-img-1613495091727.jpg

0 Citovat

@Niemandos: ty jsi dal souhlas k uziti sve fotky?

0 Citovat

@LukasAK

To su děláš srandu. Cožpak já vypadám jako tento ošklivý, nasupený plešoun  ☹️

0 Citovat

Počkej, možná Lukáš myslel toho vlevo, ne?

0 Citovat

Jeden větší vtipálek jak druhý

0 Citovat

Pokud tenhle retard nebude sedět za kniplem, nebo vedle mě, tak bych ho neostrazikoval.

0 Citovat

Tak ja vim panove  ,ze byste chteli aby za tim kniplem byl mikir ,nebo aspon vedle vas ,nebo vam dela toho stewarda a nosil ten chlast ,ale to neklapne i kdyz polsky  umim obstojne  a do Maxa me zase SW nevezme ,protoze nejsem jejich cenova skupina :-))

0 Citovat

Dnesni WAW - OSR - PRG. Cca 20 lidi, v OSR 6 out, 6 in. Prijemne svezeni. 

0 Citovat

Tak včera 3out 14in v OSR do PRG 😁 

0 Citovat

Tak asi podnikum je to jedno a ti lidi to maji jako sluzebku  a maji to zaplacene tak proc by neleteli  nebo se treba boji vlaku ,ze to v nem chytnou  

Jde si v LOT koupit nejake jidlo nebo piti ?aby se rouska dala sundat ?  Nebo si clovek koupi neco na  gate a pak muze tech 50 minut popijet nebo jist a muzou mi polibit prdel -)

0 Citovat

Ostuda lidství, doufám, že nemáš potomky.

0 Citovat

mikir napsal(a):

Tak asi podnikum je to jedno a ti lidi to maji jako sluzebku  a maji to zaplacene tak proc by neleteli  nebo se treba boji vlaku ,ze to v nem chytnou  

Jde si v LOT koupit nejake jidlo nebo piti ?aby se rouska dala sundat ?  Nebo si clovek koupi neco na  gate a pak muze tech 50 minut popijet nebo jist a muzou mi polibit prdel -)

 

mozno stale davaju zdarma keksik Princ Polo, to by sa dalo jest 50 minut .. aj keby to bolo zvlastne 

0 Citovat

Dávají buchtu a vodu, takže pokud je člověk dostatečně omezeny sobec, tak může být bez rousky skoro cely let. Co jsem viděl, když jsem linku opakovaně využil, tak žádný "mikir" se mnou neletěl.

0 Citovat

navic pak jeste byla cokoladova tycinka, uplne ok obcerstveni


a632b554-2105-4f92-b0cf-a07348ddac7e.jpeg
27e20f77-97de-4bca-ab25-cf505c9d51bc.jpeg

0 Citovat

Jen pro upřesnění,nevim,kdy jsi letel,ale v únoru uz tyčinky/oříšky nedávali,ale to nic nemění na tom,že na 40 minut letu je to naprosto perfektní.

0 Citovat

eremi napsal(a):

Jen pro upřesnění,nevim,kdy jsi letel,ale v únoru uz tyčinky/oříšky nedávali,ale to nic nemění na tom,že na 40 minut letu je to naprosto perfektní.

no je pravda, ze to bylo v listopadu😀 

0 Citovat

Vyborne , ja jsem radeji odepsal do Mikirova sveta  -))  Pul stranky o tycinkach, to by clovek neveril  jo  a o buchte a balene vode a mozna i o keksiku Princ Polo :-)) To se musim zepat  O Learyho jestli neplanuje taky  nejakeho Prince ,ze by me mohl angazovat  a Polo by mohlo jit vyhrat v losech,,,-))  a zase musel Mikir prispet do mlyna k oziveni zabavy :-))

0