Zajímavá sleva u bravofly, je třeba mít nastavený Google Flights na Norsko a norské koruny. Cena OSR-PRG u LOTu 1.150 Kč, na BF 252 NOK, úspora přes 500 Kč ;-) Opačný směr je za 272 NOK, zpátečka za 464 NOK. Platba jakoukoli kartou by měla být bez poplatku, zkoušel jsem vyplnit MC debit.  .

[LO] Ostrava - Praha 635 Kč OW

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Že já včera nedržel hu... ústa :-( 

we kindly inform that due to changes in the PLL LOT flight schedule related with a pandemic,  your flight has been cancelled . We apologize for this inconvenience.

0 Citovat

Na kdy jsi to měl? můj zatím drží...

0 Citovat

Na příští pátek :-( , tak jsem požádal o přesun na středu..uvidím, jak to dopadne.

0 Citovat

Dnešní Prg-Osr 23 lidi,z toho minimálně 8 zřejmě piloti a cc. V Osr vystoupilo 8 lidi.

Erste lounge otevrena.

0 Citovat

Hmhm. Tak mám o čem přemýšlet. A v pátek 5.2 let zatím nezrušili. 

0 Citovat

eremi napsal(a):

Dneska Osr-Prg 16 lidi,v Ostravě vystoupilo z Varšavy 5 lidi,nastupovali jsme 4. Myslím,že to dlouho lítat nebude (myslím Osr-Prg).

Neboj, třinečtí hokejisté to zachrání...

0 Citovat

Jeste ti vitkovicti by to mohli pouzivat taky casto a linka by se mohla udrzet :-)

0 Citovat

Myslím, že ty 2 zápasy v Praze za sezónu to nevytrhnou i kdyby to bylo x2 (Vit a Tri). Navíc to nedává smysl, stejně by tam museli poslat autobus s výbavou, protože do toho Dashe se vlezou tak suspenzory :)

0 Citovat

Když ta linka bude dávat LOTu smysl, tak se udrží. Smartwings s letenkami za 5k by to stejně nevytrhnul.

0 Citovat

Zjevně jim dává takový smysl, že už začali rušit některé lety a myslím, že je jen otázka času, kdy ji zruší úplně. 

Mluvím o Prg - Osr, Osr - Waw bude fungovat dál, tu mají štědře dotovanou a vyplatí se jim ji nějakou dobu létat i s pár lidmi a do budoucna by se to třeba rozlétat nakonec mohlo.

0 Citovat

10 mega/rok je taková light štědrost :)

0 Citovat

LOT osekával dneska většinu linek. Třeba na lince Katovice Varšava, ze tří letů denně, zůstal mnohde jenom jeden :-(.

0 Citovat

AlejandraS napsal(a):

10 mega/rok je taková light štědrost :)

Při hodinových nákladech Dash Q400 cca 4000 USD/letová hodina dělají roční náklady na linku velmi zhruba cca 33 mil. Kč, takže skoro třetinu peněz získat z dotace, to bych řekl, že je štědré dost. Plus tam zřejmě budou další výhody (poplatky v OSR např.).

0 Citovat

Když není interes, ať to klidně zruší, co taky v Ostravě. A když už něco, tak Pendolino.

0 Citovat

no prave pendolino ted nejezdi, tak at to podrzi jeste aspon par tydnu... prave sedim v ECčku a mnohem radsi bych teda letel za stejnou cenu, co je tady jednicka... ale aspon neomezili nabidku chlastu jako nektere aerolinky, tak to snad vydrzim B-)

0 Citovat

Cali je z Berouna? 🤔😀

0 Citovat

Říká se to😎

0 Citovat

eremi napsal(a):

Myslím, že ty 2 zápasy v Praze za sezónu to nevytrhnou i kdyby to bylo x2 (Vit a Tri). Navíc to nedává smysl, stejně by tam museli poslat autobus s výbavou, protože do toho Dashe se vlezou tak suspenzory :)

To není jenom o zápasech v Praze. Teď v pondělí letěli do Prahy na zápas v Boleslavi. A neboj, železárny mají peněz dost na to, aby tam ještě poslali autobus. Stejně s ním jedou zpět. A co jsem slyšel, tak si to pochvalovali s tím, že to budou využívat častěji.

0 Citovat

trochu mimo temy ale ked spartak hral europsku ligu, tak hraci a real.tim lietali (zvacsa vladny special) a vybava chodila busom a to sa chodilo do bulharska a podobnych destinacii

0 Citovat

tramin napsal(a):

To není jenom o zápasech v Praze. Teď v pondělí letěli do Prahy na zápas v Boleslavi. A neboj, železárny mají peněz dost na to, aby tam ještě poslali autobus. Stejně s ním jedou zpět. A co jsem slyšel, tak si to pochvalovali s tím, že to budou využívat častěji.

Tak si pak řekneme, kolikrát s tím ještě poletí, já tipuju, že už ani jednou.

Nicmene promo linky ze strany MS kraje, kterej jim to nabídl, celkem povedene.

0 Citovat

baca12 napsal(a):

trochu mimo temy ale ked spartak hral europsku ligu, tak hraci a real.tim lietali (zvacsa vladny special) a vybava chodila busom a to sa chodilo do bulharska a podobnych destinacii

Je to tak, to je ve sportu běžná praxe, že hráči letí a autobus s vybavením vyrazil už dříve. Má to mimo jiné tu výhodu, že na místě mají hráči k dispozici svůj autobus se svým řidičem a zázemím a nemusí spoléhat na pronájem jiného autobusu s cizím řidičem.

0 Citovat

tramin napsal(a):

Teď v pondělí letěli do Prahy na zápas v Boleslavi.

Který nakonec musel být kvůli díře v ledu odložen. :)

eremi napsal(a):

Tak si pak řekneme, kolikrát s tím ještě poletí, já tipuju, že už ani jednou.

Nicmene promo linky ze strany MS kraje, kterej jim to nabídl, celkem povedene.

Letěl s nimi i Baník na zápas v Boleslavi i Vítkovice před tripem do Varů a Plzně. Pro hráče mnohem lepší, než sedět 4+ hodiny v buse. Navíc v letošní specifické sezóně, kdy je program hokeje i fotbalu kvůli covidu mnohem nahuštěnější, je pravděpodobné, že to týmy ještě využijí.

0 Citovat

Rad se budu plést a ještě radši budu,kdyz linka vydrží,ale mam obavy...

0 Citovat

Jasně, taky se na to dívám realisticky. Za normálních okolností bych ji využil klidně i několikrát do roka, ale teď jsem vlastně hledal (a nenašel) důvod, proč do Prahy letět. Plus jsou zavřené hotely, takže o to je to komplikovanější. Ale pokud by fungovala dál, rád ji využiju. LOT uváděl, že je pozitivně překvapen zájmem, ale samozřejmě mohlo jít o marketingový/PR tah. Tak uvidíme.

0 Citovat

Hotely zavřené nejsou, navíc mají dost dobré ceny. Takže pokud máš pracovní cestu do Prahy, doporučuji.

0