Zajímavá sleva u bravofly, je třeba mít nastavený Google Flights na Norsko a norské koruny. Cena OSR-PRG u LOTu 1.150 Kč, na BF 252 NOK, úspora přes 500 Kč ;-) Opačný směr je za 272 NOK, zpátečka za 464 NOK. Platba jakoukoli kartou by měla být bez poplatku, zkoušel jsem vyplnit MC debit.  .

[LO] Ostrava - Praha 635 Kč OW

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Ještě, že letím obráceným směrem...

0 Citovat

tonic napsal(a): Mohlo by to vydržať aj do 27.2. potom vás budem otravovať, kde sa dá vybaviť antigen v Prahe cez víkend pre inostrancov:))

vezmi si SK certifikat a nemusis to riesit :)

0 Citovat

LOT pokračuje v rušení letů. Aby byl vůbec důvod něco řešit. 5.2. zatím drží. 

0 Citovat

Twe nestraš a nepřivolávej to!:-)

0 Citovat

To já myslel směrem k Tonicovi a hledání testů.-). Já už hotel 4.2. v Praze pořešil :-).

0 Citovat

ty jako jedeš do práglu, tam přechrápeš, pak poletíš nějakým prskoletem do Ostravy a z Ostravy vláčkem domů? Ty se musíš ale ukrutně nudit!

 

0 Citovat

Popsal jsi to naprosto přesně :-))) Jen jsi vypustil to podstatné a to , že si před letem popovídám s Calim a LukasAKem v solonku, a to za to stojí :-). Myslím, že podobný let s LOTem do Ostravy už by se nemusel opakovat. Chtěl jsem to vzít z grantu dvakrát, ale o týden později mi byl spoj do Krakova dnes zrušen. vzhledem k situaci jsem i rád.

0 Citovat

A.H.A.! capito, senor.

0 Citovat

Dneska v Ově nastupovalo 9 lidi, celkovy load letadla tak 25% kdyz se pocitaji i lidi z WAW. Celkove 45 minut v rousce urcite lepsich nez 3,5 hodiny ve vlaku... akorat bába na prepazce v praze se stranse divila ze existuje let ostrava praha a proc nemam vyplneny prijezdovy formular ale po ukazce boarding passu me bez dalsich reci pustila :D

0 Citovat

Aha v listopadu load factor kolem 70%; to mi prislo slusne tenkrat, ani jeste tenkrat nikdo nechtel videt ani obcanku, nic

0 Citovat

Jsem zvědavý, jestli zítra poletí třinečáci na zápas v Litvínově...

0 Citovat

..ty dokážeš člověku teda zvednout náladu :-(. Každopádně nějakých 25 míst je obsazených.

Jinak mi LOT zrušil všechny lety Katovice - Varšava - Katovice na únor... :-(

0 Citovat

no prosím, už ne jen do Polska, ale i na Ukrajinu! :)

0 Citovat

Trinec jel do Litvinova autobusem, Sparta se ale pochlapila :-)


4609d47b-7a3c-4c29-9973-2ffed201033c.jpeg

0 Citovat

Naštěstí 😁 V OV nastupovalo 7 lidí, nevystoupil nikdo, až na jednu letušku Smart Wings...odlet skoro s hodinovou sekerou, ale pohoda.

0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

Trinec jel do Litvinova autobusem, Sparta se ale pochlapila :-)

to asi ale nebude LOT


140980852-10158815162027068-4844602291938106558-n.jpg

0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

Trinec jel do Litvinova autobusem, Sparta se ale pochlapila :-)

 

Tohle vždy bylo na odbavení nejlepší. Prostě nějaký tým, samý batuzek, do letadla to nastoupilo hned, milion místa v binech 😁 A vše na čas a v poklidu😁 

No, snad nějaký to pondělí vydrží do konce Února 

0 Citovat

Patrik Č napsal(a):

[citace="Marek Sourak"]

Trinec jel do Litvinova autobusem, Sparta se ale pochlapila :-)

to asi ale nebude LOT

[/citace]

CSA me tedy opravdu nenapadlo...

0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

Trinec jel do Litvinova autobusem, Sparta se ale pochlapila :-)

Dobře jim tak, ten autobus. Mají hrát pořádně  :-)

 

0 Citovat

Tak nám bohužel posunuli odlet 5.2. z Prahy z 11 hod na 11:25 hod. Akorát tolik, abych nestihl vlak. Paráda :-(

0 Citovat

Neboj,oni to ještě zrusi a bude po starostech:)))

0 Citovat

Nestraš :-) Raději ty starosti. Holt vezmu taxi, jestli se tam nějaké v dnešní době vůbec dá sehnat..

0 Citovat

Kdyz jsem priletel,tak tam jedno stalo,ale je možný,že tam na někoho čekal,stal primo před vychodem z příletu...

0 Citovat

Díky. Možná si udělám raději procházku do Sedlnic :-)

0 Citovat

V Ostravě jezdí od podzimu i Bolt. Možná by to mohla být varianta.

0