Zajímavá sleva u bravofly, je třeba mít nastavený Google Flights na Norsko a norské koruny. Cena OSR-PRG u LOTu 1.150 Kč, na BF 252 NOK, úspora přes 500 Kč ;-) Opačný směr je za 272 NOK, zpátečka za 464 NOK. Platba jakoukoli kartou by měla být bez poplatku, zkoušel jsem vyplnit MC debit.  .

[LO] Ostrava - Praha 635 Kč OW

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

A co půl hodiny jede z Mošnova bus na UAN (co hodinu 670 přímo od letiště). 

0 Citovat

Což je při ceně cca 400 za Bolt z letiště podstatně lepší varianta :)

0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

 

CSA me tedy opravdu nenapadlo...

Na tabuli v OV svítil let OK6103, když jsem se koukal do FR24, pod tím letem vyskakoval Tanger-Praha ... dneska už tam je Ostrava-Praha. Vůbec jsem netušil, že ČSA ještě tuhle linku(Ostrava - Praha) lítá. 

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

[citace="Marek Sourak"]

 

CSA me tedy opravdu nenapadlo...

Na tabuli v OV svítil let OK6103, když jsem se koukal do FR24, pod tím letem vyskakoval Tanger-Praha ... dneska už tam je Ostrava-Praha. Vůbec jsem netušil, že ČSA ještě tuhle linku(Ostrava - Praha) lítá. 

[/citace]

podle me to nebyla klasicka linka, ale Sparta si objednala CSA let

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

A co půl hodiny jede z Mošnova bus na UAN (co hodinu 670 přímo od letiště). 

Díky kluci za vaši péči, ale ten bus co jsem potřeboval odjíždí z letiště 12:25 hod a vlak mi na něj navazuje i s přesunem v Ostravě tak akorát. Další jede za 2,5 hod. Takže tím, že byl posunut přílet z původních 11:50 hod na 12.20 hod, tak to je víc než naknap. Já jsme schopný si vyhledat spojení, ale i tak díky :-)

Takže to i přes 400 Kč za Bolta lepší varianta není, když uvážím, že jsou hospody zavřené. Pokud by nebyly, tak to je jiná. Ale jak jsem psal, možná si udělám procházku do Sedlnic a vezmu to přes Studénku. V Praze koupím flašku něčeho dobrého na cestu a udělám si pěkné odpoledne. :-) Bude záležet na počasí.

EDIT:  Jo a s Calim se určitě podělím. Nemusí se bát. Vybereme něco spolu za 400 Kč :-))

0 Citovat

Rodinne baleni zelene?

0 Citovat

Bys mohl nějakého kámoše z Ostravy poprosit, jestli by tam někde nenechal schované lahváče cestou... Měl bys takovou bojovku, jako v dětství "O partyzánský samopal":-)

edit: A vůbec... Můžeš s námi na zapářku, zavřené knajpy nám to nezhatí.

0 Citovat

@cali

To bych mohl, ale ti co tam mám, by to tam schovali a za 10 min už by si bojovku s výhodou dělali sami :-)

Musím bohužel domů. Kdyby byla Stodolní otevřená, tak bych se snad i přidal, ale tak někdy jindy.

 

0 Citovat

Bič boží napsal(a):

Rodinne baleni zelene?

No vzhledem k cenám v Praze a ještě k tomu, že se odlétá z T2, tak by to tak mohlo i dopadnout :-))))

0 Citovat

Tak hlavne bys byl nasrany, pokud bys po ceste nachazel lahve plne pivniho ledu. Aj ten jsme cucali ale bohvieco to nebolo

0 Citovat

Zmrazené pivo je hnus. Museli by to být malé  lahvičky vodečky.

0 Citovat

cali napsal(a):

Bys mohl nějakého kámoše z Ostravy poprosit, jestli by tam někde nenechal schované lahváče cestou... Měl bys takovou bojovku, jako v dětství "O partyzánský samopal":-)

edit: A vůbec... Můžeš s námi na zapářku, zavřené knajpy nám to nezhatí.

 

Doufám, že píšeš přes VPN. Blatný už tě sleduje :-)

0 Citovat

Tak a po airBaltic končí s Q400 i LOT :-( . V 2022 je všechny vyřadí.

 
0 Citovat

Včera z Varšavy v Ostravě vystupovalo tak 6 lidí. Z Ostravy do Prahy letělo 7 lidí a jinak z Varšavy do Prahy tak cca 30. 

0 Citovat

To je v poho, nám stačí, když to vydrží do 6.2., pak to můžou zalígrovat:)

0 Citovat

Jelikož je to sobota, tak to by mohli nechat :D

0 Citovat

Jj. Spíš zařezávají ty pátky. Taky jsem musel přesouvat na středu. Blbý je, že to zrušení nebylo ani 7 dní dopředu, ale ty soboty zatím drží.

0 Citovat

Tak po zapocteni kompenzace 250 ecek ti vlastne LOT jeste zaplati, ze s nimi poletis😜

0 Citovat

Obávám se, že v téhle době to bude s kompenzacemi docela blbý a pochybuji,  že člověk něco dostane 😃 #covid

0 Citovat

LukasAK napsal(a):

Tak po zapocteni kompenzace 250 ecek ti vlastne LOT jeste zaplati, ze s nimi poletis😜

No mně vadí, že zase budeme polívat jazyk doma na blbečka;-)

0 Citovat

Než abych se dohadoval s nejistým výsledkem, přesunul sem to na středu a shrabl 30% voucher z původní ceny i když jsem zaplatil půlku. 

0 Citovat

Mas recht, aspon to nemusis resit a treba ten voucher i vyuzijes (a kdyz ne, tak se prd stane).

@Michal: ja bych to zase az tak cerne nevidel, ale nechci to rozpitvat, ty covid sra*cky mne uz nebavi (i proto jsem se z CL fora docasne stahnul a covid vlakna ani nectu).

0 Citovat

Tak jsem dnes chtěl refundovat přes formulář letenku z Prahy do Krakova u LOTU a nechtělo mě to pustit, že to asi bylo kupováno přes OTA. Zažádal jsem tudíž o změnu na konec března. Vybral jsem neděle-úterý, tak jsem zvědavý, jestli to projde. Cena je dvojnásobná. Jinak Praha-Ostrava pořád drží, takže už si chystám batůžek a játra na příští pátek :-)

0 Citovat

Tak lety změněny do Krakova na požadované za 1 hodinu. Pro mě neskutečný zážitek v dnešní době. LOT zřejmě dobrý oddíl.

0 Citovat

Od března má být na lince Ostrava-Varšava místo Dashe nasazen Embraer RJ-170. To půjde otočit během povolených 12hodin 😁, tak doufám, že to vyjde.

0