Zajímavá sleva u bravofly, je třeba mít nastavený Google Flights na Norsko a norské koruny. Cena OSR-PRG u LOTu 1.150 Kč, na BF 252 NOK, úspora přes 500 Kč ;-) Opačný směr je za 272 NOK, zpátečka za 464 NOK. Platba jakoukoli kartou by měla být bez poplatku, zkoušel jsem vyplnit MC debit.  .

[LO] Ostrava - Praha 635 Kč OW

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

https://zdopravy.cz/lot-bude-mez...air-72260/

0 Citovat

Stačí, když to vydrží týden;-)

0 Citovat

cali napsal(a):

Stačí, když to vydrží týden;-)

no hlavně abys měl v Ostravě kde bydlet, když bereš celou rodinu 😂

0 Citovat

Cali? Holky leti s nami?🤣

0 Citovat

To by se vám líbilo holoto, dcerky, abych vzal... Nic, jen Eremiho:-)

0 Citovat

Staci mladší:)))

0 Citovat

Twe ale nemit s Cali v pa odpo tu neodkladnou pracovni schuzku v Ova v pa odpo, tak to snad zrusim. Ani se nedostaneme v pa zpet do PRG a budeme tam muset nocovat🙄

0 Citovat

Funguje vám to ještě? Ať zkouším Nory nebo Švédy, ta sleva tam je stejná, jako v CZK... 

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Funguje vám to ještě? Ať zkouším Nory nebo Švédy, ta sleva tam je stejná, jako v CZK... 

Taky jsem zkoušel různý varianty a maximálně se to sníží tak o 200kč. Tedy z OSR do PRG za cca 980kč.

0 Citovat

No tak nic není na věky.

0 Citovat

No jo, tak holt budeme muset ty únorové abstineční lety přežít za to 1k. A v březnu to snad LOT zase rozlítá z Katowic. 

0 Citovat

Naopak, zkusil jsem rumbovat a jdou RT jak OSR-PRG-OSR, tak obráceně teď v únoru za 950,-Kč... Krásná cena;-) Dosud bylo nejlevnější 37 EUR.

0 Citovat

hmm tak to dělám asi něco blbě. :-( 

0 Citovat

@cali - na která data se ti to, prosím tě, podařilo? a která jazyková mutace rumbování?;)

 

0 Citovat

Tož musíš Cali poradit nezkušeným :-)

0 Citovat

Jo, byl bych vděčný...

0 Citovat

854,-Kč ;-)


img-20210204-143828.jpg

0 Citovat

cali je asi kouzelník:) Já se k podobnému výsledku nemůžu dobrat...

 

0 Citovat

Dansk dyse, platba Diners. 

0 Citovat

Cali není žádný hej počkej, ale zkušený rumbovač. K tomu se člověk musí propracovat léty praxe a odříkání. Te není jen tak.

0 Citovat

Sice nevím, co to je "Dansk dyse" (moje chyba) a nemám Diners ku( tím pádem je to bezpředmětné), ale díky 👍.

0 Citovat

@Martin Vícha - dánská tryska, slang zkušených rumbovačů:)

0 Citovat

 No přeložit jsem si to uměl, jen nevím, co to znamená. Kdybych byl "zkušený rumbovač" tak bych se tu tak neptal 😉. Já prvně jinak, než u aerolinky kupoval právě na základě tohoto postu o letenkach Ostrava Praha.

0 Citovat

Také nepatřím mezi zkušené rumbovače, to by cali musel napovědět více;)

EDIT:

Už se mi tam podařilo přes trysku proklikat, ale s jakoukoliv jinou kartou než Dinerskou je cena za zpátečku 432 DKK, což je nějakých 1 500 CZK...

0 Citovat

Dnes v Ostravě vystupovalo 8 lidi, nastupovalo nas do Prahy taky 8.

0