[FR+5W] Vídeň - Soluň - Abú Dhabí 1.830 Kč

Založil před rokem Lukáš Horák ve fóru Tipy na levné letenky

12 reakcí

Itinerář bez nocování při přestupech, jen pro inspiraci na Velikonoce. Můžete si upravit podle sebe a strávit v Soluni den-dva. Dá se navázat i na linku z Prahy do Soluně.

https://www.ryanair.com/cz/cs/tr...onIata=SKG

https://wizzair.com/cs-cz/#/book...4-04/1/0/0

vie-skg.png
skg-auh.png

0

Za současné situace je téměř jisté, že dojde ke změnám nebo rušení letů a úpravám režimu vstupů. Ale za běžné situace by to byl zajímavý tarif.

0 Citovat

Lukáš Horák je můj nejoblíbenější přispěvatel, díky za všechny ty tipy v posledních týdnech :)

0 Citovat

Spíš W6, ne? 😁😁

0 Citovat

Wizz Air Abu Dhabí má kód 5W...

0 Citovat

A ještě je W9 :) 

0 Citovat

eremi napsal(a):

Ta sedla✋😆

0 Citovat

Dá se vůbec do Abú Dhabí v současné době dostat bez povinné karantény? Jak je pravděpodobné, že se podmínky vstupu zjednoduší do Velikonoc? Cena je to moc pěkná, to zase ano.

0 Citovat

Je to lowcosty a ty se vyznačují tím, že často ruší lety bez náhrady. U běžné aerolinky je alespoň šance, že se dostaneš na následující let...pravděpodobnost že uvízneš v Soluni je značná.

0 Citovat

Je to loterie, zatím je opruz se tam vůbec dostat, další opruz je cestování mezi emiráty. Tedy test před, test tam, nošení náramku, pravděpodobná karanténa a ještě možná test případně při cestě do Dubaje. To je opět akce pro srdcaře.

0 Citovat

Alena Svobodová napsal(a):

Lukáš Horák je můj nejoblíbenější přispěvatel, díky za všechny ty tipy v posledních týdnech :)

Ó, díky pěkně, to potěší ;-) 

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

[citace="Alena Svobodová"]

Ó, díky pěkně, to potěší ;-) 

[/citace]

Jen ten region by to chtělo rozšířit i na PRG...

0 Citovat

cali napsal(a):

[citace="eremi"]

Ta sedla✋😆

[/citace]

To je teda ostuda 🤦😬

0
12 reakcí