Etihad má pěkné promo na letenky do celé JV Asie, Kuala Lumpur za cca 9k, Bali za necelých 12k atd.  Termíny až do začátku prosince! https://dxbooking.etihad.com/dx/...ution=e2s1  .

[EY] Vídeň - Bangkok a jiné od 8.550 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Etihad má pěkné promo na letenky do celé JV Asie, Kuala Lumpur za cca 9k, Bali za necelých 12k atd. 

Termíny až do začátku prosince!

https://dxbooking.etihad.com/dx/...ution=e2s1


vie-kul.png

0

Book before 30 June and change your flight for free. Fare difference may apply.

0 Citovat

A vovovo to jde...

0 Citovat

Člověk už si říká, horší to snad být nemůže... a mezitím se modlím, aby květen padl HKG a šlo letět :D

0 Citovat

No já doufám, že až to tam otevřou, že se aerolinky budou předhánět s akcemi.

0 Citovat

Ale kdepak! Pak zdraží, protože lidé vlastní hafo voucherů, které musí proletět. většinou do roka.  O tom, že každý bude ochotný zaplatit víc, aby už konečně někam letěl a že některé aerolinky už nebudou existovat nemluvě. Ale nechám se překvapit. Snad si nemyslíš že ti, co si ted nakoupili letenky za pusu v "existenčních" akcích, které jim byl aerolinkami často po zrušení většinou vyměněny za voucher, protože každý není Michal, nebo další místní bijci, si je za tu pusu proletí.. Netroufám si odhadnou, kolik těch voucherů mezi lidmi je, ale asi jich nebude málo. Takže co udělá někdo kdo má voucher na 8 tis. Klidně připlatí 3-4 tis aby se ho zbavil a taky aby už letěl. 

No je to jen teorie před obědem :-)

0 Citovat

Oni to otevřou pro očkovaný a letenky nebudou levný. Pustěj tam turisticky pouze s leteckou společnosti očkovaných turistů a ne mix.

0 Citovat

No tak ono před rokem tady taky leckdo tvrdil, jak budou drahé letenky v létě a na podzim, a místo toho se létalo všude za 10e ... Uvidíme. :-)

0 Citovat

S těmi letenkami je to klasická reklamní masáž. Čím dražší letenky tím méně lidí bude létat. Navýšení počtu pasažérů a letů je v zájmu aerolinek.

0 Citovat

mirjur napsal(a):

No tak ono před rokem tady taky leckdo tvrdil, jak budou drahé letenky v létě a na podzim, a místo toho se létalo všude za 10e ... Uvidíme. :-)

To se tvrdilo, ale to taky nikdo nečekal, že bude Coronak takový problém. 

0 Citovat

Na webu EY nějak nejdou vybrat při standardním vyhledávání RT letenky destinace, u kterých je poslední leg operován MH, tedy např. KUL-DPS nebo KUL-LGK, je třeba bookovat jako multi-city, ledaže byste chtěli kupovat u OTA.


vie-dps.png
vie-dps2.png

0 Citovat

Ahoj, já to zrovna koupila. Děkuji vám převelice!

Bangkok mezi Dnem vzniku samostatného Československa a Dnem boje za svobodu a demokracii.

Levnější to už moc nebude a po Thajsku se mi stýská. Lety to jsou rychlé a pohodlné, svět už snad bude očkovaný a turisti vítání. Důležité je, že mám "kotvu" a na co se letos těšit :)

Ještě jednou Lukáši moc díky :)

0 Citovat

píše mi to u BGK We’re unable to process your requestWe’re unable to process your request online. Please contact us and we'll be happy to help. Už jdu s křížkem po funuse? :/

0 Citovat

Vykoupila ti to AlejandraS...

0 Citovat

njn :-D

0 Citovat

tak Phuket třeba jde, 17-30.11. zkoušel jsem BGK 17.11.-03.12., ten hází chybu, zkusím jiné datumy

0 Citovat

tak to házelo chybu na BGK, protože mezitím zvedali ceny na 12 tis. Na to jim kašlu... Jinak jsem se díval, že u spoustu destinací jsou dobré ceny, Delhi kolem 9tis, Johannesburg 10tis...

0 Citovat

Joburg za 10k je za normální situace super, ale teď kdoví jak to bude vypadat na podzim. Na 30% jako loni, protože v tom lepším jen v rozvojových zemích ještě nebudou vakcíny v dostatečném množství.

0 Citovat

Teď jsou na longhauly super ceny všeobecně. Myslím že koncem roku už to půjde bez problémů.

0 Citovat

Je to tak, posílala jsem to kámošce a než se rozhoupala, fakt to stojí 12 000 :D 

O to vetší mám radost, že jsem já nezaváhala a jdu si na oslavu udělat Pad Thai!

0 Citovat

Nemůžu uvěřit tomu, že někdo takový letenky vůbec kupuje... :D Asi šťastlivec, co nemá voucher ani mu žádný let nevisí z korony ve vzduchu

0 Citovat

nemám nic krom desetieurovek po Evropě a absťáku po "exotice" :)

0 Citovat

tak tak, hlavně absťák po Asii, beru asi Kuala Lumpur za 9.500..

0 Citovat

Kuala jasn volba pro me...jake jsou tam podminky ohledne posunu pripadneho? V eng slabota navic na mobilu...

 

Diky

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Nemůžu uvěřit tomu, že někdo takový letenky vůbec kupuje... :D Asi šťastlivec, co nemá voucher ani mu žádný let nevisí z korony ve vzduchu

A pak že je zbytečné v této době sem dávat akce... :-)

0