Za 20 EUR zpátečka s WDC. Vysoká pravděpodobnost změny nebo rušení některých rotací = zdarma přesun o 60 dní vpřed. https://wizzair.com/cs-cz/#/book...4-09/2/0/0  .

[W6] Vídeň - Kutaisi 525 Kč WDC

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

12 reakcí

Za 20 EUR zpátečka s WDC. Vysoká pravděpodobnost změny nebo rušení některých rotací = zdarma přesun o 60 dní vpřed.

https://wizzair.com/cs-cz/#/book...4-09/2/0/0


vie-kut.png

0

Dík, už mi začaly docházet možnosti, kam přesouvat flex letenky :-).

0 Citovat

linka VIE-KUT je idealni investice pro nadsence vychodu. V pripade zruseni lze vymenit za "exotiku" BUD-GYD/NQZ (Baku/Nursultan). A to se vyplati.  

0 Citovat

😁 ...tu už mám taky.


screenshot-2021-01-15-07-36-08-212-com-wizzair-wizzairapp.jpg

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

😁 ...tu už mám taky.

Ja samozrejme taky, Nursultan i Baku za 20EUR/RT :-D 

0 Citovat

Fajn kluci. Až to proletíte, dejte vědět :-)

0 Citovat

Sance je miziva, ale kdo nehraje, nevyhraje :-)

0 Citovat

Asi tak, navíc při minimálním riziku, kdyby to už nešlo nikam přesunout... maximálně přijdu o 2eura, to přežiju 💶.

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Asi tak, navíc při minimálním riziku, kdyby to už nešlo nikam přesunout... maximálně přijdu o 2eura, to přežiju 💶.

 

Presne tak, hra zadarmo oproti TAPu.. 

0 Citovat

Pravda. Jen si říkám, jestli se něčemu takovému dá říkat hra. A já osobně jsem si nekoupil letenku u TAPu, abych něco hrál, ale abych si zaletěl někam, kam chci letět.

0 Citovat

A jak chceš pojmenovat letošní a minuloroční nákup letenek, než hra? Hra co vyjde, co zruší, co přesunou... Takže, za mě to hra je. A směr je prakticky lhostejný, i Charleroi má parádní urbex 😁.

 
0 Citovat

Však já to  chápu :-)

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Pravda. Jen si říkám, jestli se něčemu takovému dá říkat hra. A já osobně jsem si nekoupil letenku u TAPu, abych něco hrál, ale abych si zaletěl někam, kam chci letět.

 

Chtit zaletet si muzes, ale kolikrat jsi v tom byl pri nakupu letenky uspesny v poslednim roce? :-) Souhlasim s Martinem, ze ted je vsechno hra. At koupis letenku u kohokoliv, sance na proleteni je mensi nez 50%...

0
12 reakcí