ČSA změnili vizáž webových stránek  .

ČSA - obecné téma

Založil ve fóru Letecké společnosti

Po výmluvách na MAXe se teď vymlouvají na virus

0 Citovat

Jestli tam letí v jiný čas ve stejný den stejná aerolinka, tak se těžko mohou vymluvit na vyšší moc a koronavir. Ale asi by to bylo na dlouho a přes soud. 

0 Citovat

4 důvody, proč je záchrana Smartwings a ČSA nemravná http://blog.aktualne.cz/blogy/ja...mid=36605

"Pro srovnání: velikost flotily ČSA je stejná jako Rwandair, národního dopravce Rwandy. Jediným rozdílem mezi ČSA a Rwandair je, že druhý jmenovaný dopravce poskytuje služby na vyšší úrovni. ČSA se totiž od převzetí Šimáněm, resp. jeho Travel Service, umísťují na nejnižších stupních mezinárodních cestovatelských žebříčků, jako je AirHelp či SkyTrax"

0 Citovat

Rwandair je dobry, o Ethiopian nemluve... Je smutne, ze rozvojove zeme maji lepsi narodni dopravce nez zeme uprostred Evropy, navic kdyz ma CSA takovou historii...

0 Citovat

ČSA připravuje další várku výročních letů: https://www.jaknaletenky.cz/csa-...prahy.html?

Otázka do pléna: Dávali v minulých letech za nákup výročních letů přes jejich stránky také 1000 milí do OK Plus? Pokud jo, byly připsány hned po nákupu? Vybral bych je pro návštěvu salónku a definitivně se rozloučil s FFP od ČSA.

A druhá: A půjde to zrumbovat? 😂

0 Citovat

Ahoj, na konci července 2019 jsme si koupili letenky do Paříže na letošní květen. Po emailové komunikaci se Student agency máme možnost výběru nového letu (samozřejmě s doplacením rozdílu) do konce letošního července (tedy max do roku objednání první letenky).  Máme šanci na vrácení pěněz nebo musíme vybrat nějakou letenku, jinak peníze propadnou? Díky

0 Citovat

Nárok vs. realita. Peníze by vám ČSA mělo vrátit, počítejte s tím, že to bude náročný na čas i nervy. Kupoval jste před rokem, což je na chargeback už dlouho... 

0 Citovat

Michal napsal(a):

ČSA připravuje další várku výročních letů: https://www.jaknaletenky.cz/csa-...prahy.html?

Otázka do pléna: Dávali v minulých letech za nákup výročních letů přes jejich stránky také 1000 milí do OK Plus? Pokud jo, byly připsány hned po nákupu? Vybral bych je pro návštěvu salónku a definitivně se rozloučil s FFP od ČSA.

A druhá: A půjde to zrumbovat? 😂


V roce 2018 za výroční (vyhlídkový) let nedávali žádné míle, ani bonusy.  U letu do Bratislavy s A330 1000 mil dávali + každý segment 150 + bonus 95 :-)

Jinak v minulosti šly letenky koupit pouze přes csa.cz, rumboat nešlo, ale ty třeba na něco přijdeš :-) 

0 Citovat

Již před vypuknutím pandemie jsme u Smartwings měli zakoupeno 5 letenek na cestu zpět do Prahy. Z důvodu koronaviru nám bylo jinou společností zrušeno letadlo na Madeiru. Požádali jsme o Smartwings o nějaké řešení.
Nic v této společnosti není možné, ani v této mimořádné situaci. Nepřistoupili ani na výměnu 3 letenek do Prahy za 2 letenky na Madeiru.
Bylo nám sděleno, že můžeme požádat o odklad letu - za šílené peníze s tím, že potom budeme muset stejně doplatit cenu letenky. Výsměch.
Tato společnost sama žádá o kompenzace naší vládu? Ať zkrachují. Já už tuto společnost IGNORUJI.

https://www.petice.com/stop_dota...v=26415969

0 Citovat

Proč by měla ČSA/Smartwings zajímat Vaše zrušená letenka u jiného dopravce? 

Vážně si myslíte, že se s Vámi jakákoliv aerolinka bude handrkovat o směnný kurz letenek na Madeiru vs. letenek do Prahy?

0 Citovat

Ahoj, s ČSA řeším vrácení peněz za zrušené letenky kvůli covid-19. 

Odmítl jsem voucher, 5.5.2020 odeslal reklamaci a žádost o vrácení peněz (přes jejich stránky a online formulář).

Od té doby několikrát voláno na linku, na reklamační oddělení mne nechtějí přepojit (že tam zrušili telefony), nechtějí mi nic říci k mé reklamaci (že na infolince se do reklamací nedostanou), že mám prostě čekat a nic nedělat.

Je nějaká možnost, jak je přimět se tím zabývat?

Případně vrátili někomu z Vás peníze?

Děkuji!

0 Citovat

Jde to - když je budeš prudit v diskuzích na facebooku tak tě požádají o PNR kód a řeší to - nechtějí tam žádnou kritiku (mě už odřízli) - nebertenamkridla.

0 Citovat

Tak už to také zařízli - ani se nedivím - oni je tam lidi dost kritizovali.

0 Citovat

Děkuji, nedivím se, že zamezili možnosti jim tam přidávat komentáře.

Mohu jim na lince něčím vyhrožovat, aby vyvinuli nějakou činnost?

Čím?:-)

0 Citovat

Taky jsem získal peníze jen díky prudění na Neberte nám křídla. Jinak mi na infolince furt říkali, že to potrvá třeba i půl roku a že musí nejdřív vyplatit cestovky. WTF? Co to je za argument.....

0 Citovat

Já bych použil chargeback a s nimi nediskutoval.

0 Citovat

Pokud budete chtít využít voucher ČSA na koupi nové letenky, tak to jde jen přes infolinku, nikoliv online, a má to hromadu nepochopitelných omezení (jakože nešlo za přebytek voucheru dokoupit dodatečné služby nebo kombinovat voucher a doplatek kartou). Nebo jsem měl smůlu na úplně neschopného operátora.

0 Citovat

Oni jsou momentálně v dluhovém moratoriu, dochází jim cash a tak si vymýšlejí různá omezení aby získali peníze. Šimáně se všemožně snaží tlačit na Číňany aby to od nich mohl levně koupit. Možné je cokoliv, včetně přerušení činnosti. Nevím, zda se při tom moratoriu dá vůbec požít chargeback, ale s touto aerolinkou bych žádné větší akce neplánoval.

0 Citovat

Tak SW Group byla v pytli uz davno pred covidem, a dostat z nich voucher koncilo vetsinou az soudnim sporem, to zustava porad stejne...

0 Citovat

omlouvám se za OT, ale kdo dneska může cestovat ČSA? Letěl jsem s nimi dávno, protože nějak byli v holportu s Etihadem a létali do Abu Dhabi (třeba 10let nazpět? a bylo to sub par). Ale proč s nimi létat po Evropě? Jaká je jejich výhoda proti ostatní low cost konkurenci?  Kdo je tedy typický zákazník? Český koupák přes CK? Business klientela to nebude, individuální cestovatel to nebude, na někoho jsem zapomněl. Přískoky v rámci aliance?

0 Citovat

Business klientela, co létá z Prahy po Evropě na služebky. Většinou tolik neřeší cenu a R/T do nějakých 6-8k je pro ně OK (osobní zkušenost z korporátu).

Pak přípoje v alianci na dálkovky od KLM nebo AF.

0 Citovat

Business klientela (ve smyslu firemní, ne ve smyslu požadavků na vysoký standard) to být může. Tam často rozhoduje čas příletu. 

Občas ČSA operují lety s codeshare s dalšími společnostmi. Já s nimi několikrát letěl "omylem".

Pak byly destinace, kam to bylo jedno. Když je na výběr ČSA a Ryanair, tak už záleží jen na aktuální ceně.

0 Citovat

Mezi OK a FR bývá často podstatný rozdíl. Normálně (mimo doby COVIDu), když to plánuješ déle jak týden dopředu ti to ČSA je schopná několikrát posunout o x hodin tam a zpátky podle toho, jak jim vyjdou letadla. K tomu je o dost větší šance na zpoždění.

0 Citovat

Donedávna měla celá skupina největší počet letů v Praze. To je pak těžké se jim vyhnout minimálně jako přípoje na dálkové linky třeba z Paříže nebo Amsterdamu. Můžeš letět i s AF nebo třeba KLM, ale ne vždy to časově vychází a čekat tam půl dne nemá smysl. Ale také s nimi létám většinou omylem.

0 Citovat

Já je moc rád využívám na kratší turistické cesty po Evropě kvůli jejich časům. Lety ideálně přes oběd, to jejich gourmet menu je výborné, a člověk přistane tak, že se po příjezdu do města akorát ubytuje. Naopak při odletu to akorát vychází, že člověk dopoledne opustí hotel a akorát jede na letiště, nemusí pobíhat po městě s kufrem nebo někde zbytečně zabíjet čas. Teď to bohužel jde akorát tak do Říma a Stockholmu, jinak ale taky Madrid, Barcelona, Helsinky, Paříž, Amsterdam, Varšava, Budapešť, Bukurešť, chvíli taky Londýn. Za normální situace taky většinou lépe drželi ceny než nízkonákladovky, u kterých se dá chytnout skvělá cena, ale taky jsou v některé dny úplně nepoužitelné.

0