ČSA změnili vizáž webových stránek  .

ČSA - obecné téma

Založil ve fóru Letecké společnosti

Peetee 247 napsal(a):

Zuzana: zkušenosti mam pouze z loňska, tenkrát snad bylo i nějaké ochranné nařízení pro ty dopravce ze muzou vydávat vouchery, aby kvuli covidu nezkrachovali, bohužel se na to csa/sw vymlouvaji dodnes. Obrň se trpelivosti, zavolej na tu infolinku a zkus požadovat refundaci, mne tenkrát řekli že mám podat reklamaci.  Koukni se i na stránky smartwings jestli by te tam neco nezaujalo, ve finále bys to měla pravděpodobně s min nervama nez to dolovani penez zpět, nabidka je velká a moc tech letu neruší ale ty ceny letenek jsou letos strasne vymrštěné.

No, je problém v tom že máma za mnou měla přiletět do Valencie na návštěvu, ptala se na infolince a dál lítaj do ES jenom Málagu a Kanáry, což je nám k ničemu... Leda si udělat dovolenou jinde, no :D. 

0 Citovat

Jo a to prej ty Kanáry a Malagu budou možná taky rušit no :D 

0 Citovat

Zuzana napsal(a):

Jo a to prej ty Kanáry a Malagu budou možná taky rušit no :D 

Fakt? To by me překvapilo ty lety na kanary litaly fakt docela plne

0 Citovat

Peetee 247 napsal(a):

[citace="Zuzana"]

Jo a to prej ty Kanáry a Malagu budou možná taky rušit no :D 

Fakt? To by me překvapilo ty lety na kanary litaly fakt docela plne

[/citace]

 

Řekla to právě ta ženská na infolince, máma se ptala, kam po Španělsku ještě lítají. Tak řekla tyhle dvě destinace, ale že to stejně zrušej brzo :D

0 Citovat

floodland napsal(a):

[citace="Liborek"]

Chtěl jsem napsat Praha-Oděsa, ale Oděsa už je u ČSA taky zrušena, jak se teď dívám.

Ono je to ve výsledku jedno. Valencie na stránkách sice je, ale koupit to stejně nejde, respektive to vyhazuje chybu. 

[/citace]

Ta Oděsa byla v systému ještě koncem června, kdy jsem se na to díval jako variantu návratu z Ukrajiny. Ještě, že jsem to nekoupil :-)

0 Citovat

Já to koupil, protože jsem měl v plánu jednodenní výlet do Kodaně ráno FR zpět OK, zpáteční za 1000. (800 z toho ČSA) 

0 Citovat

Zase off topic, ale věřil bych, že to Španělsko zruší komplet, jak se dostalo mezi červené země. Plně očkovaní letadlo nenaplní a nikdo nemá chuť sedět po návratu pět dnů doma. Za mě jsou ČSA obecně fajn, po evropských městech létají v dobré časy a mají skvělé palubní menu, které když si člověk objedná za cca 300 korun předem, tak se k němu pak chovají, jako by letěl business class :)

0 Citovat

Prodám 2 vouchery na letenky u ČSA, každý v hodnotě 1176 kč (471 sek). Platnost voucherů je do konce srpna, je možné ale letenky rezervovat klidně na příští rok.

0 Citovat

Bohužel neprodejné

0 Citovat

Tak kdyby to někoho zajímalo, cca před 16 dny jsem žádala ČSA o refund za ten zrušenej let a dneska peníze dorazily na účet. 

0 Citovat

Naivní dotaz, neví někdo jak to vypadá s linkou do FCO? 😁

0 Citovat

Zuzana napsal(a):

Tak kdyby to někoho zajímalo, cca před 16 dny jsem žádala ČSA o refund za ten zrušenej let a dneska peníze dorazily na účet. 

Zajímalo by mě to moc :-) Jakou cestou - mail, formulář...? Zrušený let byl ze kdy? Já mám už loňský červenec.

0 Citovat

DaveVe napsal(a):

[citace="Zuzana"]

Tak kdyby to někoho zajímalo, cca před 16 dny jsem žádala ČSA o refund za ten zrušenej let a dneska peníze dorazily na účet. 

Zajímalo by mě to moc :-) Jakou cestou - mail, formulář...? Zrušený let byl ze kdy? Já mám už loňský červenec.

[/citace]

 

Letenku z loňského července nerefundují standardní cestou. Všechno, co bylo vystaveno před vyhlášením restrukturalizace, nesmí refundovat jinak než přes insolvenční řízení. Takže bojím se, u tebe jen čekat na výsledek nebo voucher.

0 Citovat

Ano, potvrzuji, stejnou informaci jsem dostal přímo od ČSA

0 Citovat

Díky za info. Jak se rychle objevila naděje, tak rychle zhasla :-)

0 Citovat

Tak využijte voucher, Paříž, Stockholm, Island létají naprosto pravidelně, stejně tak Kyjev, pro někoho může být taky zajímavá. A k tomu desítky destinací Smartwings. Rozhodně nelze tvrdit, že by nebylo z čeho vybírat.

0 Citovat

ČSA budou mít ve flotile zase 2 letadla: https://zdopravy.cz/do-flotily-c...ci-131096/

0