Dobrý den, dneska mi přišlo oznamení o zrušení letu společnosti easyjet s tim že mam pravo na poukaz ktery je platny 12 měsíců. Chtěl jsem se zeptat zda je poukaz vystaven na jméno (dejme tomu že se v dohledné době změní příjmení pasažérky - Svatba a tak by byla omezena delka uplatnitelnosti poukazu) a zda je to přesně veškeré které souviseli s rezervaci letu (let byl už dvakrat odložen z duvodu COVIDové situace). REZERVACE LETU KRAKOW – PARIS 26.10.2019 96,37 £ Vybrani mista 1.1.2020 4,99 £ PREBOOKING 1.LETU 6.2.2020 38,58 £ PREBOOKING 2.LETU 6.2.2020 43,14 £ Vybrani mista 27.2.2020 4,49 £ PREBOOKING 1.6.2020 Celkem:187,57 £   Děkuji s pozdravem Marek Časnocha    .

Poukaz Easyjet

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

8 reakcí

Dobrý den,

dneska mi přišlo oznamení o zrušení letu společnosti easyjet s tim že mam pravo na poukaz ktery je platny 12 měsíců. Chtěl jsem se zeptat zda je poukaz vystaven na jméno (dejme tomu že se v dohledné době změní příjmení pasažérky - Svatba a tak by byla omezena delka uplatnitelnosti poukazu) a zda je to přesně veškeré které souviseli s rezervaci letu (let byl už dvakrat odložen z duvodu COVIDové situace).

REZERVACE LETU KRAKOW – PARIS 26.10.2019 96,37 £
Vybrani mista 1.1.2020 4,99 £
PREBOOKING 1.LETU 6.2.2020 38,58 £
PREBOOKING 2.LETU 6.2.2020 43,14 £
Vybrani mista 27.2.2020 4,49 £
PREBOOKING 1.6.2020
Celkem:187,57 £

 

Děkuji s pozdravem

Marek Časnocha

 

0

Easyjet nabizi i refund... kdyz pujdes na jejich stranky a das si spravovat rezervaci a budes pozorne cist, tak to tam najdes. Akorat pozor... easyjet ma problem pokud bylo vice plateb... coz je tvuj pripad... vetsinou se jim musi psat, ze celkova suma neni 96,36, ale 187,57. To je docela vopruz a chvili to trva. Doporucoval bych ti letenky refundovat a koupit novy s odletem z Prahy/Vidne treba s vuelingem nebo transavii. Dostanes se celkove na 1/2 az 2/3 puvodni ceny

0 Citovat

Za posledni rok jsem s Easyjetem refundoval cca 10-15 letenek, vetsina placena ruznyma kartama (ve sve naivite jsem drive prehazoval na jina data ci trasy). Staci vyplnit refund claim a presne za 30 dnu penize zpet. Do halire

0 Citovat

I kdyz mi poslali email že mi zrušili let (měl jsem letět 23.4), mám pravo na refundaci?

0 Citovat

Samozrejme. Kliknout na link refund, vyplnit booking code, jmeno, odeslat a za mesic zkontrolovat kartu/karty kterou placeno.

 

Muzes zdarma prehodit na jiny let a myslim libovolny datum, pouze odletova a priletova zeme muso zustat, pozadat o voucher ci cash refund.

0 Citovat

dekuji za pomoc tzn. že si budu moci vybrat na kterou kartu mi to vrati? První platba byla totiž placena pres body v Emirates Skywards. 

0 Citovat

mcasnocha napsal(a):

dekuji za pomoc tzn. že si budu moci vybrat na kterou kartu mi to vrati? První platba byla totiž placena pres body v Emirates Skywards. 

vraci na kartu kterou bylo placeno. S body bohuzel nevim, treba mrknout do podminek, napsat jim na twitter ci zavolat na linku. Chat myslim maji stale off.

0 Citovat

Díky jakmile budu mít výsledek žádosti, nasdílim sem info třebas se to bude někomu hodit :-)

0 Citovat

nakonec to tak dopadlo, že mi vrátili všechny platby z mé karty. Žádost jsem podával 01.03.2021, email o potvrzení refundace mi příšel 14.03 a dneska 16.03 mi přistáli peníze na účet. Díky moc za pomoc 

0
8 reakcí