Tohle je ovšem pecka! Tarif basic i s odbaveným báglem.  .

[TP] Lisabon - Svatý Tomáš 4.170 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Tohle je ovšem pecka! Tarif basic i s odbaveným báglem.


lis-tms.png

0

Tak risknuto na vánočně-novoroční termín!

0 Citovat

To je teda pech, koupil jsem 3 týdny zpět za 11 000,- :(

0 Citovat

ukazuje mi to 36k (a ani lacne SFO/ORD nevidim). je tomu konec, alebo neviem hladat?

0 Citovat

Už je to pryč... Měl jsem natukany SFO, ale měl jsem tam překlep a chtěl jsem to upravit a už se mi změnila cena... Původní cenu jsem už nenašel... 

0 Citovat

Je to fuč

0 Citovat

je to fuc... vzal jsem rio z londyna za 3tis a cancun jsem uz nestihl... sakris... i tak, ale spokojenost

0 Citovat

Jo a teď budou posílat maily, že sorry, byl to error fare, prachy vrátíme, až budeme mít :-D

0 Citovat

puketapu napsal(a):

Už je to pryč... Měl jsem natukany SFO, ale měl jsem tam překlep a chtěl jsem to upravit a už se mi změnila cena... Původní cenu jsem už nenašel... 


nech som za heretika, ale aspon nemam dilemu a mozem sa s pokojom v dusi venovat praci :)

0 Citovat

Držím palce ať to vydrží

0 Citovat

Tak tech 2x3000kc mi zili netrha.-) Uz mi to Rio jednou nevyslo kdyz jsem to kupoval v erroru s latamem... preziju to i podruhy.

0 Citovat

Také nemůže najít svou rezervaci? 

0 Citovat

Bral jsem pres expedii... e-tickety prisli emailem... appka tapu je mimo... patrne kolaps

0 Citovat

Pokud tomu, že to dopadne dobře, důvěřujete, tak LH má PRG-LIS na některé termíny i pod 3000

0 Citovat

mel jsem telefonat z expedie, ze je potreba platbu provest do 10:30 jinak mi letenka propadne... rikam, ze jsem platil kartou, penize se strhly a e-tickety mam v emailu... potom je vse v poradku a uzijte si svuj let.-)

0 Citovat

Že se peníze strhnou, ještě neznamená, že platba proběhla. 

0 Citovat

Jj... a to ze sviti slunce jeste neznamena, ze je den... muze to byt polarni noc. Chapu co pises, ale asi je to off topic

0 Citovat

Na São Tomé bych se opět rád podíval, a to konečně i s návštěvou Príncipe (Princův ostrov), ovšem to by mi už TAP musel vrátit peníze za zrušený únorový Cancún. Snad tedy někdy příště ... 

 

 

0 Citovat

@Jakub Langer

Tak to vidíš. Kdyby jsi si vzal voucher, mohl jsi ted mít letenku na Sao Tomé. Ale to by taky neznamenalo, že někam poletíš. V TAPU jen potřebovali přilepšit na březnové výplaty :-)

 

0 Citovat

Na výplaty by to nestačilo. To je pro prémie na boardu ;-)

0 Citovat

Žádný voucher, ale chargeback u banky už běží. Uvidíme s kým tam za rok letět. Třeba s STP Airways nebo TAAGem 😉.

0 Citovat

Po zkušenostech s TAPem mě jejich nabídky nechávají klidným, ať jsou finančně jakkoliv neodolatelně. I kdyby nabízeli let na Měsíc za pár tisíc, pořád je to v jejich případě / s jejich přístupem drahé.

0 Citovat

jen doplnim, ze rezervaci vidim uz i primo na TAPu... vse se tvari ok.

0 Citovat

Jen do prvního problému :-)

0 Citovat

TAP akce jdou mimo mě. 

0