Ahoj, chci se poradit ohledně řešení reklamaci s wizzair. Měli jsme zakoupené zpáteční letenky pro 2 dospělé a 1 ditě ( infant do dvou let).  Let tam proběhl v pohodě, zpáteční nám zrušili a nabídli přebookování z 27.5 na 30.5. To jsem teda potvrdila a čekala, jestli přijde info k nějakému doplatku za dítě, které právě 30.5 mělo dosáhnout dvou let. Nic nepřišlo, před odletem nešlo udělat online check in ( letenka pro dítě do dvou let a check in pro dítě starší dvou let) a že mám volat na zákaznickou linku. Celé odpoledne nám trvalo, než jsme  se teda vůbec někam dovolali, pro zdlouhavém vysvětlení bylo nám řečeno, že jediné řešení je koupit novou samostatnou letenku pro dospělého ( dítě), volat zase zákaznický a oni pak ty dvě rezervaci dají dohromady ( a poplatek za infanta v původní rezervaci mi bude  „prý“ vracen). Hned po příletu jsem psala reklamaci, že  teda proč mám kupovat pro dítě dospělou letenku atd… no nečekala jsem od WA teda plnou náhradu, ale aspoň nějaký refund... Odpálkovali mě, že odletět jsme odletěli a na víc nemám nárok ☹ mám to ještě nějak zkoušet? přes vymahače? jako je to pouze 110 EUR, ale neskutečně mě to sere :) hlavně ten přistup, ale co tak od nich čekat no :(  .

Reklamace Wizzair

Založila ve fóru Letecké společnosti

0 reakcí

Ahoj, chci se poradit ohledně řešení reklamaci s wizzair. Měli jsme zakoupené zpáteční letenky pro 2 dospělé a 1 ditě ( infant do dvou let).  Let tam proběhl v pohodě, zpáteční nám zrušili a nabídli přebookování z 27.5 na 30.5. To jsem teda potvrdila a čekala, jestli přijde info k nějakému doplatku za dítě, které právě 30.5 mělo dosáhnout dvou let. Nic nepřišlo, před odletem nešlo udělat online check in ( letenka pro dítě do dvou let a check in pro dítě starší dvou let) a že mám volat na zákaznickou linku. Celé odpoledne nám trvalo, než jsme  se teda vůbec někam dovolali, pro zdlouhavém vysvětlení bylo nám řečeno, že jediné řešení je koupit novou samostatnou letenku pro dospělého ( dítě), volat zase zákaznický a oni pak ty dvě rezervaci dají dohromady ( a poplatek za infanta v původní rezervaci mi bude  „prý“ vracen). Hned po příletu jsem psala reklamaci, že  teda proč mám kupovat pro dítě dospělou letenku atd… no nečekala jsem od WA teda plnou náhradu, ale aspoň nějaký refund... Odpálkovali mě, že odletět jsme odletěli a na víc nemám nárok ☹ mám to ještě nějak zkoušet? přes vymahače? jako je to pouze 110 EUR, ale neskutečně mě to sere :) hlavně ten přistup, ale co tak od nich čekat no :(

0
0 reakcí