Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s tranzitem na letišti v UK. Chceme letět přes Londýn na Kánárské ostrovy. Je možné mezi dvěma lety, kdy je nutné znovu odbavit zavazadlo, opustit letiště bez nutnosti karantény nebo testu v UK? Případně za jak dlouho musí být další let např. do 24 hodin? Díky za odpověď a vaše zkušenosti.      .

Opuštění letiště v UK během COVIDU

Založila ve fóru Letiště

5 reakcí

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jak je to s tranzitem na letišti v UK. Chceme letět přes Londýn na Kánárské ostrovy. Je možné mezi dvěma lety, kdy je nutné znovu odbavit zavazadlo, opustit letiště bez nutnosti karantény nebo testu v UK? Případně za jak dlouho musí být další let např. do 24 hodin?

Díky za odpověď a vaše zkušenosti.

 

 

0

Leťte raději přímo z Vídně než abyste to takhle komplikovali. Kiwi záruka je lež jako věž. 

0 Citovat

Je to mozne (nemam to vyskusane, ale na fly4free.pl fore sa to uz spominalo). Landside tranzit je povoleny myslim do 24hod, akurat treba ratat s povinnostou mat aspon neg. AG test (nezavisle od ockovania) v kazdom smere pri lete z/do UK, tym sa vyhodne letenky trochu predraza a mat spravne zaregistrovany PLF lokator. 

0 Citovat

Ozivim temu landside tranzitu v UK.

Ma niekto aktualne skusenosti (bez objednavania Day2/8 covid testov) s takymto prestupom do 24hod na STN, LTN... 

Od 4. oktobra ma pre ockovanych odpadnut povinny predodletovy AG/PCR test na letoch do UK.

0 Citovat

Tranzit bez problemu, i kdyz clk opousti letiste. Pred cestou je potreba aspon ag test a vyplnit jejich formular, kde se uvede vyjimka z britskeho testu druhy den po priletu z duvodu tranzit.

0 Citovat

Myslite, ze od 4. oktobra pre takto tranzitujucich zaockovanych tento pododletovy test odpadne?

Logicky mi to vychadza, ze ano, no nikde sa zatial o tom konkretne co sa tyka tranzitu nepise.

https://www.gov.uk/guidance/red-...ng-england

0
5 reakcí