Dnes jsem si prvně všiml této možnosti - k letenkám můžete nabídnout určitou sumu peněz, za kterou jste ochotni se nechat upgradovat do Bussines třídy.  .

ČSA - aukce o bussines třídu

Založil ve fóru Letecké společnosti

5 reakcí

Dnes jsem si prvně všiml této možnosti - k letenkám můžete nabídnout určitou sumu peněz, za kterou jste ochotni se nechat upgradovat do Bussines třídy. smiley podle mě to není moc profláklé a tak je dost velká možnost se tam dostat za pár kaček...

PLUSGrade

0

Nezkoušel již někdo? Přemýšlím, že na cestě zpět z USA bych toto zkusil prubnout a zkrátit si tak čekací dobu na MXP v salónku..

Minimální suma příhozu je bohužel 50€, což je přesně cena letenky smiley

0 Citovat

Mě to přišlo teď před odletem do BCN, ale min. je 60E za osobu.

0 Citovat

Tak jestli to máš za zpátečku, tak je to docela dobrá cena.

0 Citovat

Taky bych se rád podělil se svou zkušeností s aukcí o business třídu.
Poté, co jsem si elektronicky zarezervoval a zaplatil letenky v economy do Abu Dhabí, jsem se dozvěděl o této aukci.
Napsal jsem tedy do CSA, že bych se chtěl zúčastnit, ale že systém mě už nepustí udělat nabídku. Odpověď CSA byla, že mám smůlu a že jsem měl možnost a jedinou šanci tuto nabídku učinit pouze a jen v okamžiku rezervace. Nedal jsem se a poté mi CSA umožnilo nabídku učinit. Základní nabídka na jeden let a jednu osobu byla 150,- EUR (chápejme doplacení za možnost převedení z ekonomy do business), maximální pak 400,- EUR. Dal jsem tedy 155 a to na každý let za sebe a za manželku. Celkem by tedy CSA dostalo za nás dva 620,- EUR. Nicméně přesně 24 hodin před letem do ABU DHABi (10.4.2013) a přesně 24 hodin před letem zpátečním do Prahy (15.4.) mně sdělili, že jsem neuspěl. Schválně mě pak zajímalo, jak byl obsazen business (celkem 14 míst) v letadle tam- bylo obsazeno pouze 7 míst a let nazpátek - to bylo plnější 11 míst.
Takže co bylo příčinou toho, proč jsme nebyli vybráni (mohla to být nabízená cena, nebo už někoho vybrali a měli limit) to vám nikdo neřekne.
Nicméně problematikou CSA se zabývám již delší dobu a určitě bych na konkrétní dotazy mohl relevantně odpovědět.
Howg
Petr

0 Citovat

Tohle mě tedy trochu zaráží a stále utvrzuje v názoru, že ČSA šijí horkou jehlou.

0
5 reakcí