flydubai

Napsal Punkrac 2014-10-02T16:18:38+02:00 ve fóru Letecké společnosti

@Toimas ten autobus jezdí v rámci transitu, nebo musíš opustit T2, dostat razítko a vzít venkovní bus, co objíždí terminály? Díky

David Eiselt napsal(a):

@Toimas ten autobus jezdí v rámci transitu, nebo musíš opustit T2, dostat razítko a vzít venkovní bus, co objíždí terminály? Díky

Autobus jezdí v rámci transitu.

https://www.emirates.com/english..._flydubai/

Mne Flydubai zrušil celý spiatočný let, nie len BKK-DXB, ale aj DXB-PRG. Požiadal som teda o rebooking na Emirates na celej trase tak, aby prestupy nadväzovali. Emirates síce lieta 5x denne, ale z toho 4x v rozmedzí 3 hodín neskoro v noci/skoro ráno a na Flydubai to nadväzuje veľmi biedne (aspoň teda na ten pôvodný odlet z BKK okolo poludnia).

Uvidíme ako zareagujú. V response na poslaný mail prišlo, že odpovedia do 21 kalendárnych dní, čo je celkom silečka.

Raději volej. Email u flydudai je marný.

V komunikaci s flydubai přeju hodně štěstí a pevné nervy. Já z nich od listopadu páčím změnu jména na voucheru za stornovaný let.

Čau, trvají na letu z BKK 9:30. Ale možná mám možnost změnit datum a čas u koupeného pripoje Airasia z Phuketu. Stále ale budu mít další náklady. Noční přejezd v BKK taxi (ve dne je zdarma Bus ) a nedouzity poslední den v hotelu u letiště. Na letišti bych musel být ve 22 hod nejpozději. Prostě zkazeny konec dovolene. Mám zkoušet o odložení celého letu na další den?

Já zkouším posunout o den odlet s FlyDubai, ale resultát ještě nemám. Tak doufám že by to mohlo vyjít. Ale jinak mě též přetransferovali na let 9:30. Komunikace s AirAsia o posunutí odletu byla rychlá - zamítnuto. Nějaký trik na ně :-)

Koupit novou letenku, to jediné funguje.

Z Phuketu nelétá jen AirAsia ale i Thai Smile, Nok Air a další.

Jinak jestli vážně řešíte 250-300 Kč za taxík, tak bych možná zvážil zda vůbec podnikat cestu jako takovou.

Thai Smile navíc létá přímo na BKK

Tak abych zdělil výsledek. Nakonec mě vyhověli a přebookovali let na další den. 9.30 s EM z BKK a pak už normálně FD cca 17.40 z Dubaje do Prahy. Takže jeden den navíc v Bangkoku s ubytkem. Snad se zvládnu někam podívat. Kde si najít ubytko, nějaký tip ? A jak z Don Mueang do ubytování ?

ved este nemas ani ubytko a uz sa tam chces dopravit :) takyto dotaz by som do tohto vlakna nedaval, kedze s FlyDubai to nema nic spolocne .. a trosku by som prehladal forum, o BKK/DMK a Bangkoku je tu dost

Nakoniec rovnaký outcome - prebookovanie o deň neskôr, 9:30 s Emirates a potom 17:40 s flyDubai. Tak ak by niekomu najskôr tvrdili, tak ako mne, že to nejde - ide to, len treba byť trošku asertívny :)

Super je, že ten rebooking je do Economy Flex, takže aspoň seat selection zdarma.

tonic napsal(a):

ved este nemas ani ubytko a uz sa tam chces dopravit :) takyto dotaz by som do tohto vlakna nedaval, kedze s FlyDubai to nema nic spolocne .. a trosku by som prehladal forum, o BKK/DMK a Bangkoku je tu dost

No asi takhle. Celou dobu řeším, že mi FD narušili původní itinerář. Měl jsem koupený přípoj z Phuketu do Bangkoku "akorát" na odlet domů z BKK ve 12:10. Když to posunou na 9:30 tak asi nestíhám. Proto tlačenka na posunutí odletu aspoň o den později. Tím ale přibylo cca 24 hod v BKK. Proto se ptám na vhodné ubytko pro rychlou prohlídku BKK a dobré spojení na letiště + z Don Mueang do ubytka. V původním plánu BKK nebyl. Nejsem žádný zkušený cestovatel, angličtina téměř žádná. A teď do mě. Nic ve zlém.

Ubytování... asi kdekoli poblíž stanic BTS nebo nadzemní dráhy na BKK. Z DMK nejlépe taxíkem.

no a preto hovorim, ze tereba tu otazku oddelit ... to uz nepatri do vlakna o FlyDubai.

To je rovnake ako sa pytat na fore o autach, ake auto si kupit a ked dostanes odpoved, tak sa spytat, kde je dobra plaz pri Balatone :D

Inak by som hladal nieco pri zastavke air linku blizsie k "centru" napr. Phaya Thai, nech rano vstanete a idete. Z DMk je to Uberom za cca 5-7 euro

no s Petrom76 sme sa ako pekne zhodli, takze dufam, ze vam odpoved postacuje :D

Ok. Děkuji za odpovědi a už mlcim. 

Petr76 napsal(a):

Ubytování... asi kdekoli poblíž stanic BTS nebo nadzemní dráhy na BKK. Z DMK nejlépe taxíkem.

9:30 je docela brzký ranní odlet. Na imigračku je v BKK potřeba být MINIMÁLNĚ o dvě hodiny předem (i tak je to o prsa). Ubytko jedině v blízkosti stanice Rail linku na letiště, abyste mohli jet prvním ranním vlakem na letiště nebo si vzít taxi. Letos v lednu otestované. Odlet v 8:25, jel jsem prvním vlakem (příjezd cca v 6:25) a ačkoliv jsem se nikde nezdržoval, tak jsem dobíhal na last call. Imigračka trvala přes hodinu a fronta nechutně chaotická. MHD v Bangkoku v noci nepremává. Vyráží až v 6 ráno.

AHoj, nevite jestli ma flydubai pravidelne  akce, tedz loni pro cleny 12.9, je realne cekat letos na tento datum, ze bude akce pro cleny? Dekuju

Od té doby začali dělat feed Emirates, takže vlastní akce téměř nemají.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!