5.12. začne lowcostová společnost flydubai létat 4x týdně do Prahy (úterý, čtvrtek, pátek, neděle). Rezervace přímo na www.flydubai.com/en/ Údajně má jít rezervace přípojů přímo přes stránky Emirates, ale nějak mi to nefunguje. RECENZE Flydubai: http://cestujlevne.com/recenze-ekonomic ... -flydubai/ .

flydubai

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Pri rezervaci jsem udelal chybu a misto jmena Herynk, jsem napsal Herynek. Tzn. navíc "e" , bude to problém?
Děkuji za odpovědi

0 Citovat

nie

0 Citovat

Smutné a tragické příběhy pro letectví pokračují i v roce 2016. Letoun B738 flyDubai dnes zrána havaroval v ruském Rostovu na Donu. Všech 62 lidí vč. 7 členů posádky jsou bohužel mrtví.

http://zpravy.idnes.cz/po-padu-letadla- ... ranicni_zt

0 Citovat

jj, strašné...R.I.P.

0 Citovat

Je predcasne hovorit o vinne ..ale neda se nevsimnout ,ze jde opet o Rusko... a stejne jako polska vlada nebo tym hokejistu,,,, hlavne podobnost tragedie s tou s temi Polaky,.... tam ale kecali do toho pilotovi ti mocni, co si mysli ze muzou vsechno ,,,a podle toho to dopadlo...
Nebo ze by fly nemelo dost paliva na ten odlet tech 250 km.,?, dle meho nazoru ma letiste na tom nestesti podil.... ale to se v Rusku asi nikdy neprizna ,,,
Rozhodne tim ale fly utrpi stejne jako utrpel germanwings at uz se zjisti cokoliv,., no ale ted uz se neda delat nic .nez vyjadrit pozustalym soustrast,,,

0 Citovat

Pokud by ses koukl na info, tak 2 hodiny kroužili nad letištěm, takže určitě palivo problém nebyl jinak R.I.P.

0 Citovat

Píší, že i letadlo ČSA to počasí vzdalo a letělo přistát jinam.

0 Citovat

Pozor, diskuzi sleduje také lidskebahno z AL, které se vyjádřilo k této tragické události takto:
"to vypadá na další slevy od flydubai..."

0 Citovat

Na flightradare vidiet, ze CSA malo pristat hned po Flydubai. Podla vzdialenosti a kruzenia je jasne, ze haváriu videli v priamom prenose... Chvilku este kruzili a potom odleteli do Krasnodaru

Sent from my M351 using Tapatalk

0 Citovat

Vzhledem k počasí asi težko ve tmě viděli ze 12 000 ft něco v přímém přenosu, max tak možná plameny.

0 Citovat

Viděl jsem video z průmyslové kamery. Zdálo se mi, že přistával strašně rychle ..

0 Citovat

Podle zatím předběžných infomací perušil přistávání, ohlásil go around, ale nezvládl letadlo zvednout a pak spadl. Záběry na videu zachytily tento pád.

0 Citovat

Od podzimu se chystá BKK, točka 2x denně.

0 Citovat

tak ta 737-8 pojde nadoraz

0 Citovat

Zdravicko,

prosim o potvrzeni zda porad s Flydubaj je teple jidlo na palube pri letech PRG - DXB - PRG.

dekuji:)

0 Citovat

Ahoj - ano, z PRG do DXB teplé jídlo s FD skutečně dostaneš..

0 Citovat

Pro mě novinka, ale na letech DXB-ZNZ se prý také podává jídlo, stejně tak by tomu mělo být na DXB-BKK.

Z Evropy jen PRG a BTS.

0 Citovat

Uniklé dokumenty Flydubai, piloti si stěžují na únavu:
https://www.theguardian.com/business/2016/jul/29/airline-pilots-complain-dangerous-fatigue-leaked-documents-flydubai

0 Citovat

Toto není jen problém flydubai, ale perských aerolinek obecně. Limity zde pokud vím, neexistují nebo jsou alespoň o dost mírnější, než máme v EU.

0 Citovat

Máte někdo zkušenost se změnou termínu odletu? Dle toho co jsem četl by při posunu do 24 hod. před již zakoupeným odletem, měl hradit pouze finanční rozdíl mezi původní a aktuální cenou letenky bez dalšího poplatku. Tedy pokud si budu chtít pobyt protáhnout o několik dní/týdnů nemělo by to být nesmyslně drahé.

0 Citovat

Záleží na tarifu - nejnižší bez možnosti, flex zdarma jen s rozdílem ceny. Mrkni do správy rezervace.

0 Citovat

Zdravicko,
mam koupene letenky do DXB a pri sprave mych letenek v manage my bookings chteji jeste pasy a udaje o pasazerech..je to nutne vyplnovat?:)

diky
Jirka

0 Citovat

netreba, to je vsetko len "optional".

0 Citovat

Mám dotaz. Potřebuju zaplatit kartou letenky, ale zarazila mě informace, že po mě kartu budou chtít ukázat před odletem (If you pay with your credit/debit card, flydubai will ask to see it at the airport before you board your flight.). Problém je, že tu kartu v době odletu už nebudu mít, protože jí vyprší platnost. Fakt to chtějí ukázat? Díky.

0 Citovat

Preventivně si nech při výměně karty od banky podepsat, že stará karta prošla a byla nahrazena.
Imho to chtít nebudou každopádně.

0