5.12. začne lowcostová společnost flydubai létat 4x týdně do Prahy (úterý, čtvrtek, pátek, neděle). Rezervace přímo na www.flydubai.com/en/ Údajně má jít rezervace přípojů přímo přes stránky Emirates, ale nějak mi to nefunguje. RECENZE Flydubai: http://cestujlevne.com/recenze-ekonomic ... -flydubai/ .

flydubai

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Zpáteční letenky s FD máme v jejich "businessu". Salónek v Colombo asi v ceně nebudeme mít, že? Ale při přestupu v Duabi ano, že?

0 Citovat

Určitě je salónek v Praze (Menzies), v Dubaji také (tady mne upřímně dost překvapil) a v CMB bych si též troufl tvrdit, že něco bude ;)

0 Citovat

Ale budu mít nárok na vstup zdarma? Na webu FD zmiňují jen salónek v domovské Dubaji. Z Colomba máme odlet po půlnoci, takže salónek by se vážně hodil.

0 Citovat

Určitě jo, každý prémiový produkt má tohle zahrnuto.

0 Citovat

Dík, dám pak vědět.

0 Citovat

Ohledně letu s Flydubai, když budu brát sebou repelenty, tak přepokládám že 100ml off do kabinového je v pohodě, ale můžu mít několik repelentů ve spreji ( Pradátor 150 ml) sebou v odbaveném zavazadle? někde píší že jo, někde že ne. Mám taky sebou dva velké Raidy 400 ml. Nebude s tím mít někdo problémy?

0 Citovat

V zapsanem je to jedno, kazdopadne off nech doma a kup si neco s Deet 100 %

0 Citovat

jenže jedu i 5 letým dítětem a ten deeth 100 není vhodný pro děti

0 Citovat

FD mi potvrdila salónek Araliya lounge v Colombo.

0 Citovat

Tak voucher je v platnosti 6 měsíců od zrušení letenky.

0 Citovat

My sme kupovali na Martinik Care plus 50% DEET práve keď tam vypukla ZIKA a majú aj pre deti od 2. rokov. Celkom ich to odháňalo (sledovala som komáre ako odlietali preč). Skús pre dieťa pozrieť toto alebo niečo podobné.

0 Citovat

Sem tam mě něco štípne, ale komára žádného nevidím. Stříkáme se predátorem. Počasí super, vánek, teplo, pod mrakem, moře teplé, ale kalné.

0 Citovat

Asterix napsal(a):

Ohledně letu s Flydubai, když budu brát sebou repelenty, tak přepokládám že 100ml off do kabinového je v pohodě, ale můžu mít několik repelentů ve spreji ( Pradátor 150 ml) sebou v odbaveném zavazadle? někde píší že jo, někde že ne. Mám taky sebou dva velké Raidy 400 ml. Nebude s tím mít někdo problémy?

Pozor, v Praze repelenty z příručáku vyhazují!

0 Citovat

Mně repelent nevyhodili

0 Citovat

Ahoj, nevíte náhodou kdy by mohla Flydubai zveřejnit nový letový řád na léto 2018? Např. z Prahy do Kathmandu jim ten aktuální končí někdy koncem března 2018. Dál už není nic. Díky

0 Citovat

Musí být max 100ml a seškrábanou značku hořlaviny :D

Letní letový řád je otázkou podzimu.

0 Citovat

Flydubai nabízí Bangkok v sezóně za 9,8 tisíc z Prahy (+ 3 % poplatek kartou). Bohužel v porovnání s Qatar Airways je nabídka spíše směšná :)

0 Citovat

povies znamym ze letis cez Dubaj s Emirates a odfotis sa pri A380ke este v Prahe :D profit

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Musí být max 100ml a seškrábanou značku hořlaviny :D

hmm, naozaj to treba zoškrábať? :-D

0 Citovat

Jsme zpátky, neviděli jsme jediného komára. Inkubační doba ještě neskončila, ale věřím, že to bude ok.

0 Citovat

Také jsme zpět ze Srí Lanky. Komáry jsem viděl asi dva, takže úplně v pohodě. Stříkali jsme se Predatorem a stačilo to. Jinak do příručáku jsem repelenty nebral ,protože je údajně v Praze vyhazují, ale v odbavených kufrech jsme toho měli hromadu a rlzné druhy včetěn velkého Raidu a v pohodě, akorát na zpáteční cestě chtěli repelenty v odbaveném zavazdale v Colombu vidět, což mě naštvalo, že jsem m usel strhat folii z kufrů

0 Citovat

Vouchery za stornovanou letenku teď vyávají jen s půlroční platností? Já stronoval loni v říjnu a voucher platí rok, tedy do letošního října. A jelikož nevím, jestli ještě stihnu nějakou zajímavější akci, budu muset vzít zavděk tím BKK za 9900,-

Chci se ale zeptat na něco jiného. FlyDubai zrušila veškerý catering v ceně letenky, za vše je zapotřebí si připlácet. Kupoval jste si někdo nějaké jídlo na palubě? Kolik chtějí za nějakou obyč vodu a malé jídlo? Jídlem myslím cokoliv od plněné bagety a lepší, nějaké chipsy nebo Snickersky mě nezajímají. :-)

0 Citovat

https://www.flydubai.com/en/medi...-73857.pdf

Voda / sóda 5AED, bagety a wrapy od 15AED. Lacnejšie ako na 80% letísk. Teplé jedlá sa dajú prikúpiť pri kúpe letenky, cenu netuším ale nebude to niečo čo by ťa zruinovalo - tipujem tak 10-15USD.

0 Citovat

Férové ceny

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

https://www.flydubai.com/en/medi...-73857.pdf

Voda / sóda 5AED, bagety a wrapy od 15AED. Lacnejšie ako na 80% letísk. Teplé jedlá sa dajú prikúpiť pri kúpe letenky, cenu netuším ale nebude to niečo čo by ťa zruinovalo - tipujem tak 10-15USD.

Děkuju za link. Ceny jsou vážně docela solidní a ty wrapy vypadají určitě líp než nějakej mekáč na letišti. Jinak zkusmo jsem kouknul na cenu teplých jídel při rezervaci letenky a ceny jsou CZK 160-220,- (tedy USD 7-10), což je taky OK.

0