Ahoj, příští neděli mám letět se SmartLynx na Sardinii a nemůžu najít stránku na které by měla sama letecká společnost nějaká covidová pravidla. Našel jsem jen obecné informace o tom co dělají, aby byli všichni v pohodě (pesonál letadla nosí respirátory atd.). Navedl by mě někdo prosím kde bych to mohl najít? Nebo alespoň odkaz na to, že se pravidla pro odbavení odvozují od pravidel cílové destinace.     .

SmartLynx - covid info

Založil ve fóru Letecké společnosti

2 reakce

Ahoj, příští neděli mám letět se SmartLynx na Sardinii a nemůžu najít stránku na které by měla sama letecká společnost nějaká covidová pravidla. Našel jsem jen obecné informace o tom co dělají, aby byli všichni v pohodě (pesonál letadla nosí respirátory atd.). Navedl by mě někdo prosím kde bych to mohl najít? Nebo alespoň odkaz na to, že se pravidla pro odbavení odvozují od pravidel cílové destinace. 

 

0

Tyto informace poskytne cestovní kancelář, která let objednává. Na 99,99999% nic navíc není potřeba 

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Tyto informace poskytne cestovní kancelář, která let objednává. Na 99,99999% nic navíc není potřeba 

Vtipný, já jsem ale na stránkách cestujlevne. 😉 Už roky nejezdím s cestovkou. 😆 Ale i tak, díky za reakci. 

0
2 reakce