Ahoj, už si nevím rady, chtěli jsem na poslední chvilku za dobrej peníz třeba all inclusive Egypt, nebo Dubaj, atd ale v cestovce mi řekli že je neskutečný zájem a je vše již plné tak zkouším poslední štěstí tady. Nenašel někdo nějakou levnou letenku + hotel polopenze, plna nebo all inclusive za dobrej peniz? Všechny ostrovy a vše co je nahoře .   od 14. - 22.8.2021 + -  Videň, Brno Dík moc  .

Řecko, Turecko, Egypt, Španělsko, Emiraty - Dubaj od Odlet od 14. - 22.8.2021 + -  Videň, Brno

Založil ve fóru Hledám letenku

Ahoj, už si nevím rady, chtěli jsem na poslední chvilku za dobrej peníz třeba all inclusive Egypt, nebo Dubaj, atd ale v cestovce mi řekli že je neskutečný zájem a je vše již plné tak zkouším poslední štěstí tady. Nenašel někdo nějakou levnou letenku + hotel polopenze, plna nebo all inclusive za dobrej peniz? Všechny ostrovy a vše co je nahoře .
  od 14. - 22.8.2021 + -  Videň, Brno
Dík moc

0

Čau, koukni na Exim, na Invii není a ty ceny mají tak o půlku míň, sám nechápu... Před chvíli jsem koupil týdenní dovču na Kos s odletem zítra za 8k/os se snídani ve slušném hotelu.

0 Citovat

Rekl bych ,ze si v prve rade musis  ujasnit co vlastne chces , nejen s tim mistem ,ale jestli chces jet s cestovkou nebo  na vlastni pest .To, ze cestovky na last minute nic nemaji ,tomu neverim Uvadis Brno, nebo Viden Brno je v podstate na vlastni pest o nicem Z Vidne se da letet kamkoliv,  Ryanair ,Wizzair  za par euro a na cestovku bych se podival na rakouskou nebo nemeckou co maji taky odlety  z Vidne 

K destniaci zasadni vec proc Dubaj nebo Egypt ? Tam se lita hlavne v zimnim obdobi a v soucasne covidove dobe je  to dle meho nazoru prilis komplikovane   Turecko by byt mohlo ,ale v nekterych mistech jsou ted pozary  V Recku taky ,ale da se najit  nejaky ostrov co tam neni takova kalamita s pozary

S toho mi tak nejak vyplyva to Spanelsko ,Navic Spanele vyzaduji jen PLF  Sice tusim ,ze uvadeji ,ze chteji test po tech  co jsou z Prahy  ,ale jak to teda zjisti s pasu to nevim .tam je jen misto narozeni  Navic kdyz poletis z Vidne tak asi v pohode  Jinak jsi jeste zapomel na Albanii ta je taky v pohode s nesmyslama 

A ted otazka proc hotel a proc all ?Apartmany nebo studia jsou za lepsi penize nez hotely a mas tam i kuchynku s vybavenim ,lednicku atd , A na to jidlo si v Recku nebo ve Spanelsku zajdes  kam chces 

My se vratili pred  10 dny z Rhodosu ,kde jsme byli 14 dnu  snidani jsme si delali sami a na vecere jsme chodili kazdy den kam jsme chteli   

0 Citovat

kvcr99 napsal(a):

Čau, koukni na Exim, na Invii není a ty ceny mají tak o půlku míň, sám nechápu... Před chvíli jsem koupil týdenní dovču na Kos s odletem zítra za 8k/os se snídani ve slušném hotelu.

 

 

Cože??? :D Ja od rana koukam na eximtours .... vybral jsem si Egypt jen na vyžádání pak proběhl chat ... pak volaní ... měli jen myslím Rhodos za 40 tisic :D a prej jinak nic :D a nikdo se nechtěl se mnou bavit to stejné Fisher ... mají tam hory doly superlast minuty ...a nic nemají.

0 Citovat

mikir napsal(a):

Rekl bych ,ze si v prve rade musis  ujasnit co vlastne chces , nejen s tim mistem ,ale jestli chces jet s cestovkou nebo  na vlastni pest .To, ze cestovky na last minute nic nemaji ,tomu neverim Uvadis Brno, nebo Viden Brno je v podstate na vlastni pest o nicem Z Vidne se da letet kamkoliv,  Ryanair ,Wizzair  za par euro a na cestovku bych se podival na rakouskou nebo nemeckou co maji taky odlety  z Vidne 

K destniaci zasadni vec proc Dubaj nebo Egypt ? Tam se lita hlavne v zimnim obdobi a v soucasne covidove dobe je  to dle meho nazoru prilis komplikovane   Turecko by byt mohlo ,ale v nekterych mistech jsou ted pozary  V Recku taky ,ale da se najit  nejaky ostrov co tam neni takova kalamita s pozary

S toho mi tak nejak vyplyva to Spanelsko ,Navic Spanele vyzaduji jen PLF  Sice tusim ,ze uvadeji ,ze chteji test po tech  co jsou z Prahy  ,ale jak to teda zjisti s pasu to nevim .tam je jen misto narozeni  Navic kdyz poletis z Vidne tak asi v pohode  Jinak jsi jeste zapomel na Albanii ta je taky v pohode s nesmyslama 

A ted otazka proc hotel a proc all ?Apartmany nebo studia jsou za lepsi penize nez hotely a mas tam i kuchynku s vybavenim ,lednicku atd , A na to jidlo si v Recku nebo ve Spanelsku zajdes  kam chces 

My se vratili pred  10 dny z Rhodosu ,kde jsme byli 14 dnu  snidani jsme si delali sami a na vecere jsme chodili kazdy den kam jsme chteli   

 

Cau diky za příspěvek, tak moje chce all inclusive aby si odpočala ... a cenově dobře vychazí Egypt případně Emiráty co je docela ještě kousek. Bez šance něco sehnat a aby to nestálo mailant prvě jsem zkoušel Inviu pak eximtours(ted fisher) i kdyz je to jedna spolecnost do chatu mi napsali ze nic nemaji a konec koverzace.

Nedělá mi problém koupit zvlást letenku třeba do Řecka, nebo do Španělska na ostrov a pak dokoupit zvlášt ubytko na bookingu. nemáš nějaké typy z Vídně teda nebo Brna? Případně cestovky?

0 Citovat

Mám stejnou zkušenost, termín 10-22.8., chtěli jsme na Krétu a bez šance, nebyla místa v letadle. Nakonec Kos zítra ráno přes Čedok. Individuálně to taky nešlo, ty letenky jsou za raketu.

0 Citovat

Co ti radí Mikir ohledně letenek je samozřejmě nesmysl. Letenka s odletem do 48 hodin nikdy nebude za pár euro. Jinak když koukám na Rakousko, tak Mallorka z Vídně, odlet v pátek 13. je za 641,- EUR All in.

EDIT: Z Dráždan to máš za 530,- Opět odlet v pátek

0 Citovat

Levných nabídek z Vídně do Řecka je plný internet. Sehnat letenku pod 100€ by neměl být problém.

0 Citovat

lubos.hendrich napsal(a):

Mám stejnou zkušenost, termín 10-22.8., chtěli jsme na Krétu a bez šance, nebyla místa v letadle. Nakonec Kos zítra ráno přes Čedok. Individuálně to taky nešlo, ty letenky jsou za raketu.

 

Čau oni maji v Čedoku aspon pěkně udělané last minute nabídky ... co mají dostupné asi co jsem koukal... jen ten náš termin nic nemaji bohužel. To jsi měl štěstí teda.

0 Citovat

floodland napsal(a):

Co ti radí Mikir ohledně letenek je samozřejmě nesmysl. Letenka s odletem do 48 hodin nikdy nebude za pár euro. Jinak když koukám na Rakousko, tak Mallorka z Vídně, odlet v pátek 13. je za 641,- EUR All in.

EDIT: Z Dráždan to máš za 530,- Opět odlet v pátek

 

Nejdřív v  sobotu toho 14tého ...  přes co koukáš? Dik

0 Citovat

mxp napsal(a):

Levných nabídek z Vídně do Řecka je plný internet. Sehnat letenku pod 100€ by neměl být problém.

 

 

super, a něco konkretnějšího?

0 Citovat

Jsou toho mraky na všech zájezdových vyhledávačích (invia.cz, dovolena.cz) ... 

0 Citovat

... túžiť po Dubaji v auguste môže len skutočný masochista... viď https://www.accuweather.com/en/a...ast/323091

teploty v noci neklesnú pod 30 a cez deň idú nad 40

0 Citovat

TomAJerry napsal(a):

Nejdřív v  sobotu toho 14tého ...  přes co koukáš? Dik

Těch německých webů je spousta, tohle je např. přes ltur.de

 

0 Citovat

floodland napsal(a):

Co ti radí Mikir ohledně letenek je samozřejmě nesmysl. Letenka s odletem do 48 hodin nikdy nebude za pár euro. Jinak když koukám na Rakousko, tak Mallorka z Vídně, odlet v pátek 13. je za 641,- EUR All in.

EDIT: Z Dráždan to máš za 530,- Opět odlet v pátek

Ne že bych běžně souhlasil s Mikirem, ale slušná letenka se dá sehnat i pár hodin před odletem... viz moje cesta před měsícem.

@ TomAJerry ...do 100 €/os. jsem viděl z Vídně s odletem tento víkend a návratem příští španělskou Menorcu nebo některé řecké ostrovy... Mykonos, Lefkáda, myslím že tam byl i Rhodos.


2021-08-12-16h24-20.png

0 Citovat

TomAJerry napsal(a):

super, a něco konkretnějšího?

U Ryanairu v podstatě cokoliv. Namátkou pod 100€ (v základu, bez báglů a priorit):

Corfu 19/8-3/9
Kalamata 18/8-3/9
Mykeny 16/8-4/9
Preveza 19/8-5/9

Tipuju, že u wizzairu to bude to samý.

0 Citovat

TomAJerry napsal(a):

[citace="lubos.hendrich"]

Mám stejnou zkušenost, termín 10-22.8., chtěli jsme na Krétu a bez šance, nebyla místa v letadle. Nakonec Kos zítra ráno přes Čedok. Individuálně to taky nešlo, ty letenky jsou za raketu.

 

Čau oni maji v Čedoku aspon pěkně udělané last minute nabídky ... co mají dostupné asi co jsem koukal... jen ten náš termin nic nemaji bohužel. To jsi měl štěstí teda.

[/citace]

 

Já to kupoval už dva týdny zpět, předtím sem řešil odlet s Fischerem, tam mi borec na lince rovnou vyjmenoval asi tři ostrovy kam měli ještě volné místo v našem termínu.

Jelikož jsme do poslední chvíle  nevěděli, jestli budeme moci letět, tak mě docela překvapilo, jak velký problém bylo na poslední chvíli něco koupit. Bydlíme 10km od Ruzyně, takže preferuji vždy odlet z Prahy, než se trmácet někam x hodin.

Už ty dva týdny zpět toho Řecka moc neměli, prý je letos hodně žádané.

0 Citovat

mxp napsal(a):

U Ryanairu v podstatě cokoliv. Namátkou pod 100€ (v základu, bez báglů a priorit):

Corfu 19/8-3/9
Kalamata 18/8-3/9
Mykeny 16/8-4/9
Preveza 19/8-5/9

Tipuju, že u wizzairu to bude to samý.

A jestli jsi tím "odlet 14-22/8" nemyslel odlet ale pobyt, tak většina z toho platí i v tomhle termínu.

0 Citovat

Zase musim nesouhlasit  s floodlandem ,zadny nesmysl to neni a nebavim se o 48 hodinach protoze jsi napsal plus minus  k tomu 14.8. Jiste souhlasim ze  na super last minute  cestovka muze nabidnout neco zajimaveho,  kdyz chces all  ,ale jinak  jsem se schvalne podival na fare finder Ryanairu a odlet z Vidne   zadal jsem datum 14.8. -18.8. ( utery ,streda jsou vzdy lepsi ceny nez patek -pondeli   zadavam jeden smer a zpatecku dohledam pak  a z Recka mas  vyber ostrovu od 42 pres 48  ,55, 64 a 72 euro  ,samozrejme jeden semer a jen s malym zavazadlem , k tomu  si napasujes pak zpatecni let , nedival jsem se na vsechno ale da se rict ze podobne ceny takze do 100 euro na osobu se vejdes  klasicke prirucni  dokoupis  vetsinou za 20 euro smer  vyber sedadla od 4 euro smer 

A ted je otazka  co si vyberes na booking com za ubytovani   Vecere v Recku v tavernach vychazeji vcetne pul litru domaciho vina  i s diskem 30-40 euro pro dva 

Takze  kdyz vyberu ubytovani  treba kolem 300 euro na tyden pro dva  tak to je 150 euro na osobu  zpatecni letenka i se zavazadlem a vyberem sedadla taky do 150  a  vecere opet na osobu a tyden 150  tak jsem na 450 a zbyva mi do ceny za all co uvadi floodland  200 euro a za to transfer ,snidane  a nejake to obcerstveni v poledne  dam  

Ale nechci polemizovat o cene  uvedl jsem jen moznosti letu z Vidne na ruzne ostrovy  v Recku  v dobe prazdnin  a toho odledu do tydne,  jinak dneska je akce Ryanairu  a letenky od 360 Kc na lety  od zari 

A kdyz se divam na srovnatelne pres booking ,tedy s all at uz na Recko nebo Spanelsko tak  nevim jestli tech 641 euro co uvadi  floodland je za dva, nebo za jednoho ,ale v pripade jednoho bez cestovky  je to hodne velka uspora  to me individualne i za cenu 100 eurove letenky pro jednoho

0 Citovat

Jakub S napsal(a):

Jsou toho mraky na všech zájezdových vyhledávačích (invia.cz, dovolena.cz) ... 



jasně na webu mají dostupnost, ale nic nemají ... nebo za 50 tisíc ....

0 Citovat

Danny.709 napsal(a):

[citace="floodland"]

Co ti radí Mikir ohledně letenek je samozřejmě nesmysl. Letenka s odletem do 48 hodin nikdy nebude za pár euro. Jinak když koukám na Rakousko, tak Mallorka z Vídně, odlet v pátek 13. je za 641,- EUR All in.

EDIT: Z Dráždan to máš za 530,- Opět odlet v pátek

Ne že bych běžně souhlasil s Mikirem, ale slušná letenka se dá sehnat i pár hodin před odletem... viz moje cesta před měsícem.

@ TomAJerry ...do 100 €/os. jsem viděl z Vídně s odletem tento víkend a návratem příští španělskou Menorcu nebo některé řecké ostrovy... Mykonos, Lefkáda, myslím že tam byl i Rhodos.

[/citace]

 

a kde ?:D to tu nemužete dat rovnou link :D

0 Citovat

TomAJerry napsal(a):

a kde ?:D to tu nemužete dat rovnou link :D

Trochu pokory a použití "prosím" nebo "děkuji" by nevadilo...

Lefkada...

https://www.ryanair.com/ie/en/tr...onIata=PVK

Menorca...

https://www.ryanair.com/ie/en/tr...onIata=MAH

Mykonos...

https://wizzair.com/cs-cz#/booki...2/0/0/null

https://www.ryanair.com/ie/en/tr...onIata=VIE

0 Citovat

mxp napsal(a):

[citace="TomAJerry"]

super, a něco konkretnějšího?

U Ryanairu v podstatě cokoliv. Namátkou pod 100€ (v základu, bez báglů a priorit):

Corfu 19/8-3/9
Kalamata 18/8-3/9
Mykeny 16/8-4/9
Preveza 19/8-5/9

Tipuju, že u wizzairu to bude to samý.

[/citace]

Sorry nedalo mi rypnut si (kedze som sa odtial pred tyzdnom vratil) ... Mykeny Departures :D


mykeny.jpg

0 Citovat

https://www.ryanair.com/cz/cs/ch...;budget=80

0 Citovat

voughne napsal(a):

Sorry nedalo mi rypnut si (kedze som sa odtial pred tyzdnom vratil) ... Mykeny Departures :D

No jo, ujelo mi to... :)

Náhodou vloni tam toho lítalo dost, když to tam hořelo.

0