Ahoj, už si nevím rady, chtěli jsem na poslední chvilku za dobrej peníz třeba all inclusive Egypt, nebo Dubaj, atd ale v cestovce mi řekli že je neskutečný zájem a je vše již plné tak zkouším poslední štěstí tady. Nenašel někdo nějakou levnou letenku + hotel polopenze, plna nebo all inclusive za dobrej peniz? Všechny ostrovy a vše co je nahoře .   od 14. - 22.8.2021 + -  Videň, Brno Dík moc  .

Řecko, Turecko, Egypt, Španělsko, Emiraty - Dubaj od Odlet od 14. - 22.8.2021 + -  Videň, Brno

Založil ve fóru Hledám letenku

mxp napsal(a):

[citace="TomAJerry"]

super, a něco konkretnějšího?

U Ryanairu v podstatě cokoliv. Namátkou pod 100€ (v základu, bez báglů a priorit):

Corfu 19/8-3/9
Kalamata 18/8-3/9
Mykeny 16/8-4/9
Preveza 19/8-5/9

Tipuju, že u wizzairu to bude to samý.

[/citace]

 

Tak jako to je fajn nasel jsem jen Mykeny .... raynar a Preveza ...to je fajn ze je letenka za 100euro když ubytko na bookingu je na tyden za 50 tisic :D

0 Citovat

Danny.709 napsal(a):

[citace="TomAJerry"]

a kde ?:D to tu nemužete dat rovnou link :D

Trochu pokory a použití "prosím" nebo "děkuji" by nevadilo...

Lefkada...

https://www.ryanair.com/ie/en/tr...onIata=PVK

Menorca...

https://www.ryanair.com/ie/en/tr...onIata=MAH

Mykonos...

https://wizzair.com/cs-cz#/booki...2/0/0/null

https://www.ryanair.com/ie/en/tr...onIata=VIE

[/citace]

 

 

Díky moc ... jen je tu problem ... letenky za 100 euro ale ubytko za 50 až milion. :D

0 Citovat

TomAJerry napsal(a):

Díky moc ... jen je tu problem ... letenky za 100 euro ale ubytko za 50 až milion. :D

Fajn, do toho bych nešel ani já... Co Rhodos?

Letenky: https://wizzair.com/cs-cz#/booki...2/0/0/null

Ubytování: https://www.booking.com/searchre...rder=price

I se zavazadlem a seatingem se to dá zvládnout v All Inclusive do 20-25k za oba.


2021-08-12-20h06-55.png
2021-08-12-20h20-16.png

0 Citovat

Díky moc ale jedna věc je zpáteční letenka za 100e a druhá nějaké fajn bydlení za rozumnou cenu a na žadném z řeckých ostrovu jsem tohle nenašel ...... hledáno přes booking .... ceny od 45 tisíc až do milionu :).

0 Citovat

Kombinovat něco 2 dny před odletem je blbost. Šel bych do německého last minutu, všechno v ceně a o nic se nestarám.

0 Citovat

Mam pocit ,ze mas malo trpelivosti a nejak ti to hledani nejde  napriklad  Kreta  od 16. do 24.8  zpatecni letenka  Viden  Heraklion   103 euro / os (zaklad ) a ubytovani pro dva all inclusive  633 euro  8 noci, nebo treba  Korfu  zpatecni letenka Viden Korfu od 19. do 26. 8  79 euro /os ( zaklad )  a ubytovani pro dva all inclusive 660 euro 7 noci  Takze zadnych 50K ale 20K vcetne  letenek a to jeste je tam u  nekterych  ubytovani  na Genius sleva 10 %  Ja sice ani all ani  hotely  nevybiram  ale shodou okolnosti znam Korfu i Kretu hodne dobre  a ty mista nejsou spatne  Jasne ze za tu cenu musis z neceho slevit  Jde vybrat drazsi treba kolem 1000 euro pro dva  ale do 30 K to zase das 

edit : vidis  Danny nasel jeste levneji  to all na Rhodosu  i kdyz Faliraki by nebylo zrovna moje gusto Rhodos sice ted horel ,ale  myslim ze jde najit krasna mista  byli jsme tam ted 14 dnu Taky cim klidnejsi misto tim mensi  restrikce  ve Stegne nosil rousku jen personal v tavernach a jinak nikdo ,test PCR jsme si na zpatecni ceste udelali uplne v pohode jen s kraje nosu a pri ceste tam stacil antigen 

0 Citovat

Mikire, viděl jsi zadání?  Požadovaný odlet je 14.8. Ty jsi fakt mimoň.

0 Citovat

A ty zase neumis cist bylo 14.8  plus minus   a kdyz budu brat  14.8 tak bude treba drazsi letenka , ale  v tom all inclusive  o kterem se bavim i Danny asi zasadni rozdil nebude  ,.tak jak Danny pise kolem 25K pro dva to poridit jde 

0 Citovat

floodland napsal(a):

Mikire, viděl jsi zadání?  Požadovaný odlet je 14.8. Ty jsi fakt mimoň.

Upřímně to zadání " Odlet od 14. - 22.8.2021 " zní spíš jako odlet v tomto rozmezí a návrat někdy později...navíc to +- tomu taky dává jistou flexibilitu. A na rozdíl od tebe se snažíme alespoň nějak pomoct. To že TomAJerry neumí otevřít odkaz a zkontrolovat ceny v jiných destinacích pak nekomentuji.

0 Citovat

Jste moc hodní diky kluci, tak nakonec Rhodos a přímo město Rhodos? s nejkrasnější pláží Afandou?
Doufá že nám stihnoud dojít PCR testy stihneme vyplnit příletový formulář který musíme do 11 hod. do večera poté koupit letenky a ubytko. A to ješte nevíme jak k hotelu od letiště a kde se testovat na cestě zpět. :D

0 Citovat

Nemáte náhodou to už budu dost troufalý takove super hotely za super cenu nekdy na sobotu odpo, večer nebo neděli kdykoliv? Bojim se že nam nestihne dojit vysledky PCR testu. No uvidíme.

0 Citovat

Tak PCR došel .... doufam že není potřeba mit PCR a v nem číslo pasu

0 Citovat

Volil bych hotel okolo hlavního města nebo ve Faliraki, tam je hezká pláž. Známí jsou teď na AI v Lito hotelu a chválí si to. Transfer do města a myslím i do Faliraki bude možný z letiště autobusem. Jízdní řády neznám. Do města to podél hlavní silnice bude jezdit co pár minut. Případně můžeš chytit taxi nebo si sjednat odvoz přes booking...to bude pro tebe asi nejjednodušší. Kde se testovat na ostrově nevím...neporadím. Stejně tak jestli bude problém chybějící číslo pasu u PCR, ale nemyslím si, že by mělo být.

0 Citovat

Danny.709 napsal(a):

Volil bych hotel okolo hlavního města nebo ve Faliraki, tam je hezká pláž. Známí jsou teď na AI v Lito hotelu a chválí si to. Transfer do města a myslím i do Faliraki bude možný z letiště autobusem. Jízdní řády neznám. Do města to podél hlavní silnice bude jezdit co pár minut. Případně můžeš chytit taxi nebo si sjednat odvoz přes booking...to bude pro tebe asi nejjednodušší. Kde se testovat na ostrově nevím...neporadím. Stejně tak jestli bude problém chybějící číslo pasu u PCR, ale nemyslím si, že by mělo být.




Hele jestě jedna blbost, moje to všechno řeší zase, ale prej neokčovaní podle webu ministersta zahranici nemůžou do restaruaci, baru atd atd. Když budem mit v hotelu koupeny all inclusive asi to nebude problem? Dik dik

0 Citovat

Nemyslím si, že to bude problém, ale kontaktoval bych pro jistotu recepci hotelu. V Řecku jsem byl ale začátkem července a nikdo nikde nic nezjišťoval.

0 Citovat

Danny.709 napsal(a):

Nemyslím si, že to bude problém, ale kontaktoval bych pro jistotu recepci hotelu. V Řecku jsem byl ale začátkem července a nikdo nikde nic nezjišťoval.

 

to je přes booking snad nemožné

0 Citovat

Bud si číslo vygoogli nebo zkus přes booking poslat soukromou zprávu.

0 Citovat

Danny.709 napsal(a):

Bud si číslo vygoogli nebo zkus přes booking poslat soukromou zprávu.

 

A posledni otazka :D jak wizzair resi velikost prirucniho zavazadla?? Zdarma je 40cm x 30 x 20 ja mam ale 50cm coz uz maji za poplatek :D

0 Citovat

Je to risk. Batoh zmáčkneš, s pevným kufrem tě nejspíš skásnou.

0 Citovat

Danny.709 napsal(a):

Je to risk. Batoh zmáčkneš, s pevným kufrem tě nejspíš skásnou.



jsem ti radši napsal soukromou zpravu .... nebo mam další otazky

0 Citovat

TomAJerry napsal(a):

Jste moc hodní diky kluci, tak nakonec Rhodos a přímo město Rhodos? s nejkrasnější pláží Afandou?
Doufá že nám stihnoud dojít PCR testy stihneme vyplnit příletový formulář který musíme do 11 hod. do večera poté koupit letenky a ubytko. A to ješte nevíme jak k hotelu od letiště a kde se testovat na cestě zpět. :D

Když už Afandou, tak její severní konec u skal, který se jmenuje Traganou. Jen ale upozorňuji že Afandou je kamenitá pláž. Nádherný písčity jsou více na jih, hlavně tedy doporučuji Glystra beach, Agia Agathi, severní i jižní pláž kolem Akropole v Lindosu, Kolymbia beach, Moni Tsambika. Pak klasika Anthony Quinn a protější Ladiko. Ty jsou krásné ale maličké takže tam je hodně narváno. Přímo v Rhodos town doporučuji na koupání úplně severní cíp okolo Akvária. Z jedné strany studenější a divočejší voda Egejského moře a z druhé klidnější a teplejší voda Středozemního moře. Stejný případ je i na samém jihu ostrova na Prasonisi. 

0 Citovat

Souhlasim s Matejem lepsi plaze jsou vic na jih  v Rhodosu ve meste to neni zadna  velke stesti  prestehovali jsme se  do mesta na jednu noc kvuli zpatecnim testum , mohu dat odkaz  na bezproblemovy PCR odber s kraje nosu  Mikrobiologia  medical laboratory  St Nikolasou sq. Rhodes   www.covidtestrhodes.com objednani on line  vysledek pak jeste tentyz den vecer, nebo druhy den rano  jsou tam jen do 14.00  meli jsme objednavku na 12.30 a vysledek byl  k veceru 

Co se tyce tech plazi tak  fajn plaz je vedle Tsambiky ,sjezd z Archangelos do Stegny a leva strana po prijezdu na T ne do centra Stegny ale na opacnou stranu ke skalam ,je tam pekne snorchlovani  a hlavne malo lidi  Za Lindosem je pak dobra plaz v Pefki  ( zaliv smerem dal s Pefki )  

V Rhodosu jsme pak byli na pisecne plazi se slunecniky a lehatky ( 10 euro  2 lehatka ,slunecnik )  kousek od hotelu Star ,prave od nej je i kousek na ten test 

Na pujceni auta jsem se ptal jen ve Stegne chteli 45 euro na den  My uz byli na Rhodosu po treti  tak jsme auto nechteli  ,normalne jsem pujcoval v Recku  za 30 na den a na tyden  pochopitelne  kolem 20

Z letiste do Rhodosu stoji taxik  30euro  dal vic ,tentokrat jsme brali taxi jinak jsme meli auto ,nebo pak jednou Shuttle direct  maji to dobre organizovane  a levnejsi  az pred ubytovani  

My jsme odletali a  o cislo pasu jsem si rekli  v covidpointu v Praze ,ale na Rhodsu na letisti je zajimal jen test a QR kod  ten posilas nejpozdeji 24 hodin pred odletem a prijde az k pulnoci nebo po pulnoci v den odletu 

K zavazadlum, meli jsme priority,  takze 2 do kabiny  a druhe male ( byl batuzek, ma vic nez 40 ale problem nebyl )

No a nevim jak hotely ,ale  ve Stegne nikdo nic v restauracich neresil ,nakonec to bylo vzdy zastresene ale v podstate venkovni posezeni  ,zadna rouska  ,zadne kontrolovani neceho  ani do obchodu  v Rhodosu pak vstup do obchodu s rouskou  jinde taky nic  az pak zase na letisti  ale to resim obligatne  pet flaskou piti i v letadle 

0