Za polární záři nebo na koupačku v Modré laguně ;-) https://wizzair.com/cs-cz/#/book...1-19/2/0/0  .

[W6] Katovice - Reykjavík 645 Kč WDC

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

7 reakcí

Za polární záři nebo na koupačku v Modré laguně ;-)

https://wizzair.com/cs-cz/#/book...1-19/2/0/0


ktw-kef.png

0

V zari a nebo alespon v rijnu to neni a hlavne aspon na tyden  ? Letenka je  na Islandu ten nejmensi nutny vydaj  o te celkove vydaje nejsou ...Modra laguna je turisticka opicarna  A Reykjavik neni pravy Island na ten uz je v listopadu pozde  Byl jsem tam sice dost davno ale v puli zari  a to uz bylo  na hrane  objel jsem ho ale za tyden cely busem a stopem  

0 Citovat

Tak já tam letím v říjnu na prodloužený víkend... půjčím auto, ubytko už je buklé za relativně malý peníz... jo, bude to něco stát, ale třeba dopadnu líp než v Norsku :-). Modrou lagunu nebrat.

0 Citovat

Tak to ti preju koukam ,ze jsi se pekne rozjel Sicilie ,Island , nad tou Sicilii jsem taky zvazoval ted nekdy jeste  Island je parada ale moc se toho ani s autem neda stihnout za prodlouzeny vikend,  co budes mit pujcene za auto  4x4  ?  Ja tehdy zvladl okruh Reykjavik, Akureyri, Godafoss,Husavik,Myvatn,Dettifoss,Hof, Reykjavik obden bus zbytek stop  Noc v Reykjaviku ,pak v Akureyri ,na Godaffosu ,na Myvatnu  2 noci v kempu na odpocce na Dettiffos a v Hofu a znovu v Reykjaviku  asi 1400 km Nocleh jsem si zajistil jen v Reykjaviku a pak uz az na mistech byla uz druha pulka zari  

0 Citovat

mikir: dík. Ne, budu mít normální, levné auto. Velký okruh už mám za sebou, dokonce bych řekl, že se stejným itinerářem jako ty. Teď se chci podívat k Viku, protože minule jsem u Dyrholaey měl mizerné počasí s nulovou viditelností, cestou asi znovu Zlatý trojúhelník, a pak zpět na severozápad od Reykjavíku, to bude novinka (bylo tam levné ubytování) :-) A doufám, že cestou potkám polární záři. Jo, rozjel jsem se, protože nějak nezvládám nekupovat ty 20-eurové letenky z Vídně. :-)

0 Citovat

mirjur,tak to jo  az nekam k Reykjanes a na obe starny toho klepeta? To mi taky chybi i kdyz  to moje bylo tak davno ,ze bych mrknul na Island kamkoliv ,ale porad mam jeste taky bile misto s temi Azory  Uz nad tim premyslim snad dele nez jsem premyslel nad Thajskem ,ale kdyz se podivam  z okna tak  rychle zapmenu na ty uvahy  a zase to skonci na Kanarech :-)

0 Citovat

Tak daleko ne, přece jen toho času tolik nebude... Jedno ubytko mám v Reykholtu a druhé v Hellissanduru. Thajsko jsem pro letošek úplně pustil z hlavy, Kanáry by šly, ale letenky zatím nic moc a ceny za ubytování (na konec roku) taky šly dost nahoru, tak nevím... Azory mám na březen. :-)

0 Citovat

Tak ja nemyslel Thajsko letos ,spis ze jsem ho dlouho planoval nez jsme tam vyrazili ,Azory na jare taky vidim lip ,Kanary v listopadu  z Bergama  Lanzarote za 20 euro jedna cesta  Ubytovani 25 euro/osba/noc  v Puerto del Carmen  celkem jeste ujde  Na Silvestra to bude asi zase moc nacpane ,ale jeste neni spravna doba Koukam ale ,co lidi zlakalo to Jordansko 

0
7 reakcí