Hledám dvě levné letenky buď Marseille, Nice nebo Barcelona. Mělo by to být v období koncem června až do celého července. Mám počkat na lepší ceny a nebo si už mám koupit letenky. Děkuji za odpověď Klidně beru i nízkonákladovky. Ráda bych, abychom odletěli z Prahy. .

Letenky Marseille, Nice, Barcelona

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Hledám dvě levné letenky buď Marseille, Nice nebo Barcelona. Mělo by to být v období koncem června až do celého července. Mám počkat na lepší ceny a nebo si už mám koupit letenky. Děkuji za odpověď

Klidně beru i nízkonákladovky. Ráda bych, abychom odletěli z Prahy.

0

Ahoj, rozhodně ještě počkej. Nízkonákladovky zatím prodávají letenky do 31.března 2013. Do léta času dost smiley začni pokukovat po letenkách až v novém roce.

0 Citovat

jsem to chtěla dát jako dárek k vánocům smiley kdy dávají nízkonákladovky nový termíny letů až do srpna?

0 Citovat

Viděl bych to někdy na přelom roku, přesně ti to však neprozradím.

Marseille - 2.592 Kč se zavazadly / AIR FRANCE
Barcelona - 3.487 Kč se zavazadly / ČSA
Barcelona - cca 1.500 Kč bez zavazadel, se zavazadly to bude taky kolem 2,5 tisíc u Wizzairu, ale ty právě ještě nejsou v prodeji
Nice - tam to moc levně nevidím..

Pokud ceny vyhovují, můžem najít něco už teď. Jak dlouho by měl být pobyt?

0 Citovat

tak bych to viděla nejvíc na tu barcelonu. Tak asi počkám do ledna. Jinak bych jela na šest, sedm, osm dní smiley

0 Citovat

Ještě mě napadla taková věc, jestli má cenu čekat na letenky například od wizzairu. Protože červen, červenec je velice žádaný termín a určitě ho nezlevní do 2200Kč...a stejně si potřebuji koupit kufr....takže to stejně vyjde na tři tisíce.... Je to tak? Díky za odpověď

0 Citovat

1) bude-li cesta s kufrem, je lepší koupit klasickou aerolinku za těch 2,6k do Marseille
2) letenky od wizzu můžou být na té Barceloně +- 2.000
3) počkal bych ještě pár týdnů, do prosince snad vyjedou s novým letovým řádem..

0 Citovat

super za info smiley škoda, že jsem ted propásla tu akci s new yorkem....nějak mi to nešlo všechno nastavit...takže nikam nejedu smiley smiley

0
7 reakcí