Volotea má na každou destinaci pár míst za 1 EUR po Novém roce v lednu 2022 (z Francie do Prahy - Toulouse, Nantes, Marseille, Bordeaux, Lyon). Možná se bude někomu hodit :)  .

26 Kč letenky z Francie po Novém roce

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

22 reakcí

Volotea má na každou destinaci pár míst za 1 EUR po Novém roce v lednu 2022 (z Francie do Prahy - Toulouse, Nantes, Marseille, Bordeaux, Lyon).

Možná se bude někomu hodit :)

0

Ty letenky za euro jsou i do konce roku, v listopadu, prosinci. Nebo aspoň ráno byly.

0 Citovat

Ovšem jen s členstvím Megavolotea...

0 Citovat

Vlastimil B. napsal(a):

Ovšem jen s členstvím Megavolotea...

EDIT: jde to i bez členství, omlouvám se. dají se tam najít zajímavé věci, Kanáry z Francie za 1 €.

0 Citovat

Najít se dají, ale musí se hledat rychle. Mizí to před očima. 

0 Citovat

A do Franci dojedeme na koloběžce zdarma :.))

0 Citovat

Vlastimil B. napsal(a):

EDIT: jde to i bez členství, omlouvám se. dají se tam najít zajímavé věci, Kanáry z Francie za 1 €.

Cena hezká, ale jak píše Niemandos... včera jsem taky koukal na Fuerteventuru z Milana (Malpensy) za 20e RT s W6, velmi lákavé, ale dostat se z/do Milana znamená dalších 100e a 1-2 dny cesty... prostě jsem to za 2 hodiny nevymyslel, aby se to vyplatilo.

0 Citovat

Nakonec jsem vzal tři jednoeurovky na Lanazarote na začátek ledna ze tří různých francouzských měst:) Uvidím, jestli tam v té zimě na kole tu dálku dojedu...

0 Citovat

mirjur, Volotea ma system co mi nikdy nesedel ,navic oni prehazuji terminy a to proste na prestup je risk ,ale je pravda ze jsem to nikdy nerisknul a neletel s nima 

Co se tyce te Fuerteventury  za 20 euro zpatecka  to je zajimava cena, zatim mam jen uvahu z  Bergama  Lanzarote  za 40 zpatecni  + 800 Kc Praha -Bergamo zpatecni  nebo Fuerteventura za 50 zpatecni 

Milano Malpanesa by vadit nemelo prece  bud k tomu to Bergamo a prejzd busem  nebo snad EasyJet  ? Nebo jiny spoj ? At uz do Bergama nebo primo Malpanesa ? Za 100 euro to jiste nebude , leda do toho zapoctes nocleh ,ale to uz jsem psal k te bezkonkurencni nabidce Eurowingsu z Prahy za  125 euro ze mi to prijde moc ,ze na Kanary se da dostat levneji 

 

0 Citovat

Vlastimil B. napsal(a):

Nakonec jsem vzal tři jednoeurovky na Lanazarote na začátek ledna ze tří různých francouzských měst:) Uvidím, jestli tam v té zimě na kole tu dálku dojedu...

Držím palce, ať ti neumrznou palce. 

0 Citovat

jak to má Volotea s rušením letů, má někdo osobní zkušenost? nějaký rebouking například? vzal jsem spekulativně nějaké letenky za voucher, co posílali dříve, takže letenky zadarmo, ale jestli to bude mít smysluplné využití je věc druhá

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

[citace="Vlastimil B."]

Nakonec jsem vzal tři jednoeurovky na Lanazarote na začátek ledna ze tří různých francouzských měst:) Uvidím, jestli tam v té zimě na kole tu dálku dojedu...

Držím palce, ať ti neumrznou palce. 

[/citace]

Díky, bude mě hřát vědomí, že směřuji za teplem;)

0 Citovat

Pak dej vědět, na kolik to dohromady vyšlo, pokud to proletíš. Moc by mě to zajímalo :-). Již ted je jasné, že cesta tam tě stála  3 eura. Teda cesta z Francie tam :-). A bude to hádám maličko narůstat :-)))) Ale snad tě bude hřát, že jsi měl jeden segment za 3 eura.

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Pak dej vědět, na kolik to dohromady vyšlo, pokud to proletíš. Moc by mě to zajímalo :-). Již ted je jasné, že cesta tam tě stála  3 eura. Teda cesta z Francie tam :-). A bude to hádám maličko narůstat :-)))) Ale snad tě bude hřát, že jsi měl jeden segment za 3 eura.

Asi není těžké uhodnout, že to beru s nadsázkou, jednoeurovky asi všichni berou jako sport;) Když se náhodou objeví nějaká cenově přijatelná možnost, tak se do Bordeaux/Toulousse rád na den dva podívám, když ne, tak pojedu třeba do Jizerek na běžky:)

0 Citovat

@mikir: do Malpensy k těm levným na Fuerte okolo 50e OW, příp. do Bergama levněji, ale pak bus (který jede v mizerné časy) za 20e OW nebo jiná doprava + případné noclehy.. a jsme kde?

0 Citovat

V minulosti se to dalo skládat z několika postupných akcí, tak bude mít třeba štěstí :)

Osobně jsem takhle z eurových skládaček proletěl Atény, Faro a Tenerife

0 Citovat

EasyJet má dobrý spojení z prahy do MXP za cca 50 euro - jestli to ale poletí je otázka

0 Citovat

[/citace]

Asi není těžké uhodnout, že to beru s nadsázkou, jednoeurovky asi všichni berou jako sport;) Když se náhodou objeví nějaká cenově přijatelná možnost, tak se do Bordeaux/Toulousse rád na den dva podívám, když ne, tak pojedu třeba do Jizerek na běžky:)

[/citace]

No ale mohl jsi mít v Jizerkách jedno, možná i dvě piva :-). Jasně je to hra, ale zrovna z Francie a ještě k tomu s Voloteou dopředu prohraná, řekl bych. Samozřejmě chápu radost ze hry za pár euro :-). Projel jsem sám už víc jak 2 piva.

0 Citovat

mirjur napsal(a):

@mikir: do Malpensy k těm levným na Fuerte okolo 50e OW, příp. do Bergama levněji, ale pak bus (který jede v mizerné časy) za 20e OW nebo jiná doprava + případné noclehy.. a jsme kde?

Ja vim nebo spis vidim dival jsem se zbezne  16.11, odlete na FUE  za 10 e   Easy primo na Malpanesu z Prahy za 550 Kc ale 15.,takze nocleh  Ryan by sel i 16. za 720 Kc ale nevim jestli se da od 12 do 16  prejet na odlet tim busem a kdyz riikas ze 20 e tak to uz jsme pomalu celkem na 60  OW a jen s batuzkem   Ale porad mi prijde  Bergamo jako dobre misto nejen na Kanary a nocleh mi tam nevadi  Dost skoda ze Ryanair stahl odlety z Brna  

0 Citovat

 

No ale mohl jsi mít v Jizerkách jedno, možná i dvě piva :-). Jasně je to hra, ale zrovna z Francie a ještě k tomu s Voloteou dopředu prohraná, řekl bych. Samozřejmě chápu radost ze hry za pár euro :-). Projel jsem sám už víc jak 2 piva.

[/citace]

Jojo, za ty peníze jsem v Jizerkách mohl mít i krajíc chleba se sádlem a čaj;) Časy jednocentovek jsou už dávno pryč, tak proč se nepobavit jednoeurovkami:) Ale je pravda, že zrovna Francie je problém, odjinud by to mělo reálnější kontury. Spíše si držím palce, ať vydrží pětieurové W6 na TFS z Vídně, dost ten letový řád Maďaři proházeli...

0 Citovat

Prosím, nemá někdo zkušenost, pokud Volotea zrušila let, tak bylo možné si vybrat jiný let v jejich síti nebo jen refund či voucher?

0 Citovat

Patrik Č napsal(a):

jak to má Volotea s rušením letů, má někdo osobní zkušenost? nějaký rebouking například? vzal jsem spekulativně nějaké letenky za voucher, co posílali dříve, takže letenky zadarmo, ale jestli to bude mít smysluplné využití je věc druhá

 

Jednou se mi stalo, že zrušili mi let, jen tak. Rebooking ne, jen vrátili peníze. 

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Prosím, nemá někdo zkušenost, pokud Volotea zrušila let, tak bylo možné si vybrat jiný let v jejich síti nebo jen refund či voucher?

 

Jak jsem psal výše - jen refund. Měl jsem takovou zkušenost ještě před covidem. 

0
22 reakcí