Ahoj cestovatelé, náhodou levné, nebo přijatelné letenky z Vídně kamkoliv ke středozemnímu moři na ostrov do  tepla nebo na ostrovy věčného jara? Třeba Turecko, Malorca, Kanáry, Azory, řecké ostrovy, ale spíš ty Španělské kde je momentálně oranžova. Případně co používat za vyhledávač. Díky   .

k moři od 26.10.21 - do 31.10.21

Založil ve fóru Hledám letenku

11 reakcí

Ahoj cestovatelé, náhodou levné, nebo přijatelné letenky z Vídně kamkoliv ke středozemnímu moři na ostrov do  tepla nebo na ostrovy věčného jara? Třeba Turecko, Malorca, Kanáry, Azory, řecké ostrovy, ale spíš ty Španělské kde je momentálně oranžova. Případně co používat za vyhledávač. Díky 

0

Mallorca - kombinace Ryanair+Wizzair dá se poskládat do 1K i méně v dané či podobné termíny. 

0 Citovat

Petr _75 napsal(a):

Mallorca - kombinace Ryanair+Wizzair dá se poskládat do 1K i méně v dané či podobné termíny. 




Diky Petře kouknu, zas tak levné to být nemusí, třeba za 4000 na Kanárý nebo za 5000kč na Azory,, spíš jde o termín kterej je pevně danej.

0 Citovat

Teď když koukám na stránky Ryanairu, tak na to ještě pasuje Skiathos, Mykonos, Kefalonie.

0 Citovat

TomAJery  mas jasno v terminu i mistu odletu.zadej tedy na Ryanairu fare finder  zadej Viden a snad den dva je lepsi nez zadavat fixni datum  Zadej tedy 25.10-27.10 jako dny na odlet a mas tam dost velky vyber  jednosmerne cesty .cenovou relaci bych volil do 50 euro i kdyz OW  bych uprednostnil za tech 25-30 euro max  a vlastne do tech 1500 Kc za RT  Zpatecku k tomu dopasujes   No a pak to muzes porovnat se Wizz pripadne EasyJet  

0 Citovat

Úplně stejně poletím, trochu řeším, ale zpátečku v neděli, tam ty ceny mě trochu vyvádí z míry, ale s nějakým přestupem to nějak snad zkombinuju. 

0 Citovat

At se koukam kam se koukam nic nemam, kdo léta na Azory nebo Kanary třeba? I Egypt by šel ale fakt musí byt to datum.

0 Citovat

Jo a  může být i z Brna.

0 Citovat

Ahoj. Co se týče rozumných letenek...

Turecko, Azory, Řecké ostrovy --> Nereálné!

Kanáry a Mallorca při současných cenách asi jedině s přestupem po cestě (alespoň v jednom směru). A i tak ty cenovky nebudou žádná hitparáda.

Od toho víkendu se mění letový řád a ubývá spojů do dovolenkových destinací... Je pak obvykle snazší (a levnější) se dostat tam než zpátky. Proto jsou ty ceny u W6 i FR takové, jaké jsou. A situaci nepomáhá ani "neflexibilita" v datech, která bohužel taky letenky příliš nezlevňuje.

Za mě osobně...ten Rhodos, co jsem ti pomáhal skládat posledně mi smysl dával, ale do tohohle bych já nešel.

Možná ty ceny za pár dní trochu spadnou. Kdyžtak SZ.

0 Citovat

Danny.709 napsal(a):

Ahoj. Co se týče rozumných letenek...

Turecko, Azory, Řecké ostrovy --> Nereálné!

Kanáry a Mallorca při současných cenách asi jedině s přestupem po cestě (alespoň v jednom směru). A i tak ty cenovky nebudou žádná hitparáda.

Od toho víkendu se mění letový řád a ubývá spojů do dovolenkových destinací... Je pak obvykle snazší (a levnější) se dostat tam než zpátky. Proto jsou ty ceny u W6 i FR takové, jaké jsou. A situaci nepomáhá ani "neflexibilita" v datech, která bohužel taky letenky příliš nezlevňuje.

Za mě osobně...ten Rhodos, co jsem ti pomáhal skládat posledně mi smysl dával, ale do tohohle bych já nešel.

Možná ty ceny za pár dní trochu spadnou. Kdyžtak SZ.

 

My nakonec letím na Mallorcu s přestupem zpátky v Miláně. 33€ za osobu mi přijde dostatečně rozumné. 

0 Citovat

Marcel napsal(a):

My nakonec letím na Mallorcu s přestupem zpátky v Miláně. 33€ za osobu mi přijde dostatečně rozumné. 

Vzhledem k požadavkům na data odletu to beru za slušné řešení a slušnou cenu. Osobně bych linku VIE-PMI, kde létá W6 i FR obvykle min. 3x denně (a to nepočítám ostatní) s přestupem nekoupil a prostě si počkal na lepší termín/lepší cenu. Ale chápu, že ne každý je flexibilní. Sám letím v obdobném termínu VIE-EVN.

0 Citovat

Danny.709 napsal(a):

[citace="Marcel "]

My nakonec letím na Mallorcu s přestupem zpátky v Miláně. 33€ za osobu mi přijde dostatečně rozumné. 

Vzhledem k požadavkům na data odletu to beru za slušné řešení a slušnou cenu. Osobně bych linku VIE-PMI, kde létá W6 i FR obvykle min. 3x denně (a to nepočítám ostatní) s přestupem nekoupil a prostě si počkal na lepší termín/lepší cenu. Ale chápu, že ne každý je flexibilní. Sám letím v obdobném termínu VIE-EVN.

[/citace]



Ahoj Danny jo diky moc >] no hledam neco tak za 15 ze vsim vsudy >] bohuzel mam jen tohle datum

0
11 reakcí