V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

LIS - AGA - LIS 15.12 - 17.12 zrušeno, samozřejmě i AGA - LIS - AGA 15.12 - 17.12 zrušeno, BLQ - AGA - BLQ 14.12 - 21.12 zrušeno

0 Citovat

Tak to jsem stihl za sekundu 12. V 18:15 koupeno Agadir Alicante na 14.12. a už taky zrušeno. 

0 Citovat

BLQ-AGA na 21. zatím ještě v prodeji za 5€

0 Citovat

Zrušen let VIE - AGA - VIE .. 19.- 23.12 za 10Eur  a zrušen také  BLQ - AGA - BLQ  21.- 28.12 za 10Eur .. .. jdu se zkusit handrkovat na chat 😂 do ní nebo po ní, kdyžtak refund .. za tu srandu to stojí !

0 Citovat

Tak co dál kupovat? :D Ani nevím, kam to proletím, ale je to sranda prostě :D 

0 Citovat

A lety, které spadly do prošlých rezervací a vyžadovaly ověření za 0,35e, se zase vrátily do My Trips

0 Citovat

Mě teď spíše napadá velmi zajímavá myšlenka. Nikde jsem totiž nezaznamenal, že by Maroko prodloužilo svůj původní zákaz letů na své území - zřejmě se tedy jedná o rozhodnutí samotného dopravce. Jelikož lety (alespoň ty do 15. prosince) byly zrušeny 14 dnů před jejich uskutečněním - není zde právní nárok na kompenzaci dle 261/2004? :-)

0 Citovat

Nemyslim si…

We’re sorry to inform you that your flight from Agadir to Bologna on 18Dec21 , has been cancelled due to travel restrictions imposed by Morocco. If you're travelling with others, please inform them of this cancellation. We sincerely apologise for any inconvenience caused.

 

 

0 Citovat

A mne zas napada, prave po prikupeni napr. AGA-PSA a naslednom zruseni (nie zo strany statneho nariadenia), tak mi v systeme dovoluje rebooknut len datum na rovnakej trase, teda ziadny reroute

0 Citovat

CIA - Fez na -17. za 5e

0 Citovat

AGADIR-NAPLES-AGADIR - 17.12.-20.12 10€ ……. Koupeno a za 2 minuty zrušeno 😂😂😂 btw je nějaký limit do kdy se to musí změnit nebo požádat o peníze? Jak dlouho mi to muže viset zrušeny ? 

0 Citovat

Oboje už nejde zaplatit :(

0 Citovat

Uz je vsetko zrusene, alebo sa mylim?

0 Citovat

AGA - NAP - AGA 27.12 - 31.12 za 10Eur, pro tu srandu

0 Citovat

AGA-NAP som a ja kupil pre srandu na toho 27.12.  Este som stihol 18.12. RAK -CIA tiez za 49MAD.  Uz je zrusene. To je tak, ked nesledujem forum ked treba.

0 Citovat

Michael. napsal(a):

BLQ-AGA na 21. zatím ještě v prodeji za 5€

Stihl jsem koupit a hned zrušeno 😃

0 Citovat

AGA - OPO - AGA 28.12 - 29.12 10Eur

0 Citovat

Dokupil som este nieco na 27.12. nakolko od 28.12. je akoby dalsich 14 dni novych, ak ratam 14-dnove predlzovanie zakazu letov.

0 Citovat

Ked sa nebude dat zmenit trasa, lahko sa da refund.

0 Citovat

JardaM napsal(a):

AGA - OPO - AGA 28.12 - 29.12 10Eur

To je za mě favorit, ale ono je favorit úplně všechno 

0 Citovat

Tak na 18.12 mi uz prisiel mail z dovody Marockych obmedzeni. Takze s tym.by sa malo dat hybat. Okolo Silvestra tam je toho dost. Staci si vybrat. Podla mna aj tam.budu veselo rusit.

0 Citovat

AGA- NAP uz zrusene do pol Januara.

0 Citovat

AGA - OPO - AGA 28.12 - 29.12 a AGA - NAP - AGA 27.12 - 31.12 taky zrušený, tak snad jste stihli :)

0 Citovat

BCN AGA tam visí za 10e

0 Citovat

jen dotaz - mám dvě jednosměrky zvlášť , obě zrušeny - řešíte to najednou? jako že na chatu uvedete obě a vyměníte to za jednu obousměrnou? nebo se to musí každou zvlášť - s rizikem, že u jednoho směru se bloknou?

0