V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Online správa nefunguje už třetí den, takže musíš za agentem

0 Citovat

Když říkáte, že online to jde změnit jen v rozmezí 14 dnů, tím myslíte zdarma? Protože já to můžu online změnit klidně i na Velikonoce a jinou trasu, ale zjevně za rozdíl v ceně letenky. Jen poplatek za změnu je mi odpuštěn, protože se jedná o zrušení letu. Souhlasí to?

Jinak online změny mi fungují naprosto bez problémů...

0 Citovat

ano

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

@Daniel _1 takže tobě ty rezervace sloučili, že už máš jen jeden booking reference? To bych kdyžtak všem doporučoval udělat, protože jakmile dojde k jakekoliv zmene muzete dat refund za celou letenku

to sice ne - mám zase dvě rezervace, ale podařilo se to během jedné komunikace, takže i tak super...

0 Citovat

Vdaka za tip ;) 
Ja som to kupila pre 6 ludi a zmenila online. Vyhodilo mi to ze mam platit rozdiel v cene leteniek, ale ked som tam zadala predplatenu kartu s 5e mi to preslo a zmenilo datum a cas odletu

0 Citovat

A přišel nový itinerář emailem? Zkus tu rezeravci otevřít znova, podle mě budeš nemile překvapená. Ono to má takový bug, že to chvilinku ukazuje novou trasu, ale po minutě se to vrátí...

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Když říkáte, že online to jde změnit jen v rozmezí 14 dnů, tím myslíte zdarma? Protože já to můžu online změnit klidně i na Velikonoce a jinou trasu, ale zjevně za rozdíl v ceně letenky. Jen poplatek za změnu je mi odpuštěn, protože se jedná o zrušení letu. Souhlasí to?

Jinak online změny mi fungují naprosto bez problémů...

U online mi to dost casto nabidlo  ten doplatek do ceny ,ale vetsinou slo o  druhou nebo dalsi zmenu, parkrat jsem vymenil primo  zdarma vsechno 

Takze asi nema ani cenu to zkouset online  a rovnou volat agenta ?   Mi nejde otevrit ani nezruseny let 

0 Citovat

Email neprisiel ale v My Bookings to uz 2 hodiny ukazuje novu trasu, takze podla mna v pohode. Spravila som si screenshot tej rezervacie, ak sa to zmeni im napisem na chat. 

0 Citovat

Urgoval jsem to dneska ráno v 10:30, ale stejně rezervaci ještě nemám změněnu. Jen potvrzuji, že se mi vrátily do My Trips jako zrušené.

A dnešní vlnu jsem prosr... a nakupoval v běžném světě.

EDIT: Tak o několik hodin později od poslední kontroly, ty měněné a ještě nezměněné rezervace z profilu zase zmizly :D A manuální kontrola přes PNR mě znovu háže na Customer Verification Form. Ách jo.

0 Citovat

Že jsem tak smělý... Stalo se tu někomu, že by supervizor rebooking neschválil? Před hodinou mi prošla změna zpáteční letenky na květnovou Gran Canarii pro 5 osob, reálná úspora je proti běžné ceně letenek asi 33k. Nějak nevím, co by mohlo být více do očí bijící.

A drobný dotaz, dorazili všem po provedených změnách do mailu změny itineráře? U mě to závisí od agenta - řešil jsem se dvěma - od jednoho změny dorazily, od druhého nikoli. Nicméně v obou případech je vidím v systému a bez ohledu na agenta vypadají stejně...

0 Citovat

No ja uz 2 den cakam na schvalenie duplicitneho bookingu. Zatial nic. 

Tak isto aj Velku noc asi budem musiet prehodit, i ked dnes mi agent povedal nech este pockam do zajtra. A nic nedorazilo.

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Urgoval jsem to dneska ráno v 10:30, ale stejně rezervaci ještě nemám změněnu. Jen potvrzuji, že se mi vrátily do My Trips jako zrušené.

A dnešní vlnu jsem prosr... a nakupoval v běžném světě.

EDIT: Tak o několik hodin později od poslední kontroly, ty měněné a ještě nezměněné rezervace z profilu zase zmizly :D A manuální kontrola přes PNR mě znovu háže na Customer Verification Form. Ách jo.

Ja tiez cakam druhy den. Rano budem znova otravovat. Pokial budu cerstvy...Je to dupli booking, tak ked sa naseriem necham na ten isty termin co potrebujem zmenit nieco s dnesnej vlny. Nie dupli. Mozno im to ukazuje nieco a preto to nemenia.

0 Citovat

Teraz som tak zbezne pozrel FR stranku. A asi mame po srande. Maroko uz je porusene az do Februara.

0 Citovat

Dobré ráno, už se tady někdo ptal, ale nemůžu to dohledat.... jak se dá spojit s tím živým agentem a ne s chatbotem?

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Dobré ráno, už se tady někdo ptal, ale nemůžu to dohledat.... jak se dá spojit s tím živým agentem a ne s chatbotem?

 

Musíš se proklikat chatbotem a říct mu "I need to speak with support." 🙂

0 Citovat

torpy68 napsal(a):

No ja uz 2 den cakam na schvalenie duplicitneho bookingu. Zatial nic. 

Tak isto aj Velku noc asi budem musiet prehodit, i ked dnes mi agent povedal nech este pockam do zajtra. A nic nedorazilo.

To s tím nemá nic společného. Na přehození neúspěšně čekám s dvěma OW lístky. A z nich je jen jeden z duply.

0 Citovat

Aha, dík. Tak se to podařilo na první dobrou, ale Natalia S mi sdělila, že není možné změnit trasu. Můžu změnit data, ale musím zůstat na původní trase... snaha bez úspěchu.

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Aha, dík. Tak se to podařilo na první dobrou, ale Natalia S mi sdělila, že není možné změnit trasu. Můžu změnit data, ale musím zůstat na původní trase... snaha bez úspěchu.

To je divný, já právě s Michalem K. změnil Neapol-Agadir-Neapol za čtrnáct dní na Vídeň-Zakynthos-Vídeň v červenci. Asi jen smůla na agenta.

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Aha, dík. Tak se to podařilo na první dobrou, ale Natalia S mi sdělila, že není možné změnit trasu. Můžu změnit data, ale musím zůstat na původní trase... snaha bez úspěchu.

Tak že by začátek konce naší srandy.

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Aha, dík. Tak se to podařilo na první dobrou, ale Natalia S mi sdělila, že není možné změnit trasu. Můžu změnit data, ale musím zůstat na původní trase... snaha bez úspěchu.

Zkus jineho agenta  ja mam bez problemu prehozeno a potvrzeno na emailu dokonce i obdobi  kdy Janovi psali ze to nejde 

0 Citovat

A nakonec i kdyby. Já mám letenku TFS-AGA a AGA-VIE. Takže přinejhorším přikoupím jednosměrku na TFS a udělám si fajn vylet :-) Tu změnu dat nějak ohraničila mirjure?

0 Citovat

No, nemůžu se ani dostat do zrušených rezervací z Maroka do online klikátka Change Flight...

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

[citace="torpy68 "]

No ja uz 2 den cakam na schvalenie duplicitneho bookingu. Zatial nic. 

Tak isto aj Velku noc asi budem musiet prehodit, i ked dnes mi agent povedal nech este pockam do zajtra. A nic nedorazilo.

To s tím nemá nic společného. Na přehození neúspěšně čekám s dvěma OW lístky. A z nich je jen jeden z duply.

[/citace]

Michale ma to spolocne. Teraz som to hodinu riesil s Debbie. Pokial tam je dupli, tak to nedokazu zmenit. Musi sa poziadat o refund tej dupli ktora bola urobena neskor. Potom sa zmena da vykonat. A presuval som teraz VIE-ARN tam bola povodne skorsia s tych dupli na TFS-VIE, a ziadny problem. Predtym som tam mal tu dupli ktora bola urobena neskor , a preto mi to nemohli potvrdit. Teraz uz mam len pockat na potvrdzovaci mail. Povedala, ze to urcite do konca dna prejde.

0 Citovat

A k čemu by ti to bylo.? Jinak mně to jde.

0 Citovat

@torpy68 

Tak to se dalo čekat.

0