V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Ty si jako myslíte, že kvůli vám přestanou prodávat letenky :-)). Pokud vas budou chtít zaříznout, vydají jednoduše pokyn, aby už nešlo nic změnit a je to :-)) 

0 Citovat

No to je asi fakt;-)

0 Citovat

Tak mne prave zadala Sedipta zmenu na Velkonocny stokholm. Len som jej musel nadiktovat cas letu. Mail by mal prist do 24 hod. Ide iba o le tam 15.4. , naspat uz nemam cancel, tak budem musiet prikupit ked klesne trochu cena. Len dufam, ze ten cas co tam bol vcera bude platit aj dnes ked to znova spustia.

0 Citovat

Odkud? Moc nechápu jako to Sedita dokázala, když ty lety v tom sytému teď proste nemaji...

0 Citovat

Též si myslím, že jde jen o problém na webu. Ve správě rezervace své lety na léto stále vidím, ovšem v rezervačním systému nic není. No, uvidíme :-)

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Odkud? Moc nechápu jako to Sedita dokázala, když ty lety v tom sytému teď proste nemaji...

Ked to vyjde tak to bude VIE-ARN  15.4.  Ja som to mal komplet poznacene na papieri od vcera. Teraz som jej to cele nadiktoval, a islo jej to zadat do systemu na schvalenie. Pytala si aj presny cas, takze mozno to ani oni nevidia, neviem.  Kazdopadne zadane to je, tak pockam ako to dopadne.

0 Citovat

Valeriia R - Dublin z Prahy v létě, co teď stojí 3000Kč. Potvrzeno. 

Vitórie L - Maroko v říjnu za 6000Kč, potřebuje souhlas supervisora. Email do 48h.

Sofia L - Fuerteventura z Vídně na červenec, co je teď za 4000Kč, potřebuje taky souhlas supervisora. Mám napsat za 4 - 5 dní opět na support.

Když na mě konečně padl Fabio C - Tenerife z Vídně přes Velikonoce, který je teď skoro za 9000Kč. Ale potřebuje taky souhlas supervisora, email by měl příjít do 72h

Ještě mám 2 a nevím, co s tím :D Asi 50k ušetřeno oproti dnešním cenám.

0 Citovat

Co jsem lety ráno přehazoval, tak ty už mám potvrzené a teď jsem se dohadoval s Peterem na chatu a tvrdil mi, že opravdu žádný let do Dublinu neletí. Tak jsem mu poslal, že vím, že určitě letí. Tak se to snažil ověřovat a jeho to v systému taky nepustilo. Tak jsme se shodli, že mají asi nějaký problém, protože mu přišlo divný, že tam žádné lety po březnu nejsou. 

Ale jinak všechno co jsem chtěl přehodit, tak bez problému na první pokus. :) 

0 Citovat

Myslim, ze aj ked prekopu nahodou letny poriadok, tak na letoch co uz mame potvrdene nas maximalne popresuvaju na najblizsie lety, a budu pozadovat akceptaciu. Takze s nakupom navaznych sluzieb pockal par dno nez to prehrmi cele.

0 Citovat

Už mám termíny zpátky. Tak jdu na chat 😃.

0 Citovat

Jsem ve frontě hned za tebou

0 Citovat

Fuerta na Velikonoce potvrzena mailem i v rezervacích! Díky JV i ostatním! :-) A lety už jsou zpět v systému.

0 Citovat

Nestraste ze Dublin  zadny  nepoleti  :-))

0 Citovat

Sudipta bez problémů přerezervovala na červen.  :) Samozřejmě tedy je to jen "žádost " a klasika do 24 hodin obdržím potvrzení mailem. 

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Fuerta na Velikonoce potvrzena mailem i v rezervacích! Díky JV i ostatním! :-) A lety už jsou zpět v systému.

Zvláštní, já třeba nové lety vidím v rezervacích, ale žádný potvrzovací mail nepřišel.

0 Citovat

JardaM napsal(a):

Valeriia R - Dublin z Prahy v létě, co teď stojí 3000Kč. Potvrzeno. 

Vitórie L - Maroko v říjnu za 6000Kč, potřebuje souhlas supervisora. Email do 48h.

Sofia L - Fuerteventura z Vídně na červenec, co je teď za 4000Kč, potřebuje taky souhlas supervisora. Mám napsat za 4 - 5 dní opět na support.

Když na mě konečně padl Fabio C - Tenerife z Vídně přes Velikonoce, který je teď skoro za 9000Kč. Ale potřebuje taky souhlas supervisora, email by měl příjít do 72h

Ještě mám 2 a nevím, co s tím :D Asi 50k ušetřeno oproti dnešním cenám.

Tak ono to usetrenie je skreslene, sak ryanair dava dlhodobo dopredu zvacsa blaznive ceny, potom ide dole na normalnejsie ceny.

 

0 Citovat

Jasne, ale zase vacsinu tych leteniek za 5€ vhlavne v lete nekupis. I ked zase moze zauradovat Omicron, alebo nieco nove, a budu lacne aj cez leto jak tento rok.

No ja sa do toho pustim zase rano. Este musim vybrat 1 destinaciu.

0 Citovat

Tak a mám problémek... Chtěl jsem změnit TFS-AGA na PRG-CFU na 2. 8. a právě mi přišlo potvrzení na TFS-AGA na 2. 8. tak to jdu ještě jednou vysvětlovat na chat, že to posrali

EDIT: Dohádal jsem se na chatu ale byl to boj na 45 minut... Emaily mi přišli ke všem změněným rezervacím

0 Citovat

Pánové, trochu jste mi nasadili brouka do hlavy s těmi potvrzovacími maily. Mně stále žádný nepřišel, ač novou rezervaci vidím ve svém profilu. Pokud žádný mail nepřijde ani v následujících hodinách/dnech, řešili byste to?

0 Citovat

Mně asi z 8 mailu zatím přišel jeden. Pokud ani do zítra nedojde, tak napíšu na chat, ať mi pošlou potvrzovací mail a udělám screenshot z profilu. 

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Tak ono to usetrenie je skreslene, sak ryanair dava dlhodobo dopredu zvacsa blaznive ceny, potom ide dole na normalnejsie ceny.

Jasně, že to je zkreslený, určitě bude cena časem nižší, ale určitě ne 240Kč. Jak už tu ale psal @Danny.709, teď si můžu zamluvit auto a ubytko mnohem levněji na pevné datum. A kdybych náhodou neodletěl, kvůli nějakému svému problému, což se mi jen letos stalo 3x, tak je to pořád jen blbých 240Kč. 

Jinak Tenerife na Velikonoce potvrzený. Fuerte na léto a Agadir na říjen zatím ne. Ze 4 změn, 1x email, 2x v profilu, 2x zatím nic.

0 Citovat

Tak to furt fakčí, i třetí rezervaci mi potvrdil hned první agent a přehodil Viden-Agadir-Viden na Lanzarote, prelom zari/rijen 2022. Tak celkem tři zásahy.K jedné rezervaci nepřišlo mailem potvrzení, ale asi to řešit nebudu..v systému se to vše tváří ok. 

0 Citovat

Já ještě včera něco nakoupil a všechno úspěšně změněno. I když jsem teda dneska moc štěstí na agenty neměl.

Hned ráno mi jeden řekl, že jsem lety kupoval těsně před zrušením a že to změnit nejde. 

S druhý to vypadalo nadějně, ale po chvilce mi řekl, že mu s tím nejde pohnout a taktéž že to změnit nejde. 

Třetí mi to odpoledne odsouhlasil s tím, že není problém a za pár minut měl jejich systém výpadek, takže to zase nešlo 

Čtvrtý agent Adam mi to konečně změnil, všechno bez čekání a dalšího schvalování. Za 5 minut jsem to měl potvrzeno mailem.

Takže nakonec Tenerife na květen, Dalaman na červen, Ibiza na červenec a Fuerteventura na srpen. Pro dvě osoby vše za 86 euro. Díky za super tip Honzo :)

0 Citovat

Tomáš L napsal(a):

Hned ráno mi jeden řekl, že jsem lety kupoval těsně před zrušením a že to změnit nejde. 

Asi už prokoukli, co s nima hrajeme za hru...

0 Citovat

Dufam, ze nie, lebo mne to ide takym slimacim tempom, ze zo 16 jednosmeriek som stale pri prvej bez vysledku (samozrejme chce to aj verification form) a nechavaju na zakazdym pockat kym to vyeskaluju a ked nie nech pisem znova.

0