V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Fez-Madrid z nejakyho duvodu porad drzi.. snad to brzo zrusi :-D Nicmene skoro vse ostatni z Maroka zruseno az do konce unora.

0 Citovat

Madrid - Marrakesh tam je ešte stále taktiež

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Fez-Madrid z nejakyho duvodu porad drzi.. snad to brzo zrusi :-D Nicmene skoro vse ostatni z Maroka zruseno az do konce unora.

Do konce února ne, např. RAK-STN je tam od 10.2.

0 Citovat

tak právě přehozen zrušený let Alicante-Agadir 8-12.2. pro dvě osoby za 16 euro/os, na srpnové Lanzarote z Vídně - agent Wiliam, napsal jsem až ve 20.00 a byl jsem 88, na řadu jsem přišel až 21.20 a Wiliam úplně bez problémů - mám to hned potvrzeno jak v mailu, tak v rezervacích... jinak by letenka byla za 400  euro..:)

0 Citovat

Tak 12.2. Tenerife - Agadir cancel :-)

0 Citovat

U mne potvrzené odpolední změny už na účtu.

Zároveň zrušené letenky na 10.02. Malaga/ Rabat. 

0 Citovat

Tak v únoru už je vše out. Letenky do Maroka až od března.

0 Citovat

Madrid Fez pořád drží

1 Citovat

Jj, je to nějaké divné, asi to zkusím za ty peníze to stojí.

Ještě tam vidím Londýn Stansted do Agadir na 09.02.

0 Citovat

Roayl Air prodává dál i na 1. 2. 

0 Citovat

Ryanair konci chat v 22:00 ceskeho casu? Je normalni, ze se v tuto chvili nemuzu dostat k agentovi pres bota?

0 Citovat

ano

0 Citovat

Jestli ty lety do Madrid a Londýn nebudou náhodou povoleny, jako repatriační lety.

0 Citovat

Tak som tam este nasiel na 8.2. Rabat-FCO.  S AGA je to do FCO zrusene do Marca, tak predpoklad zrusenia tu je. No a skusil som aj ten RAK-MAD na 10.2  Uvidime, ci sa podari. Ak nie nic sa nedeje. Kdo nehraje, nevyhraje :)

0 Citovat

Tech letu napr. z Fezu se v 1.pulce unora prodava furt dost. Napr Eindhoven, Brusel atd. 

0 Citovat

Predava, ale za nasobne vyssie ceny. Tych 16€ za otocku je maximum co som ochotny obetovat.  Potrebujem pridat este 1 cloveka k mojim zmenenym letenkam s prvej vlny.

0 Citovat

Fez-Madrid za 16 eur. 8-12.unor. 

0 Citovat

Požadovaná změna provedena, vidím ji v rezervacích. 

děkuji za podporu :-)

0 Citovat

Ty nezrušené lety (např. Madrid, Londýn, Brusel..), máte někdo nějaký klíč, proč to tam i nadále visí? Mi to připadá opravdu, jako nějaké reciproční lety po 2 měsíčním lockdownu. Praktický tam zůstávají z každé země nějaké lety. Na data 08.02. by se pak v případě zrušení, už mohly vztahovat sankční poplatky (termín už spadá do 14 dnů na odlet). To by si asi Ryanair nechtěl navyšovat ztráty.

0 Citovat

Mám ještě jeden zrušený let, který jsem zatím nezměnila.. ptala jsem se pro ověření na chatu, jaký je deadline na změnu, protože mám za to, že cca před měsícem mi napsali, že žádný není, ale teď mi bylo sděleno, že na změnu mám maximálně rok .. je možné, že podmínky změnili nebo to tak bylo vždy ?? Možná jen agent předtím nepředpokládal, že zrušený lednový let budu chtít proletět až na jaře dalšího roku :-)) / protože kvůli Honzovi už mi nezbývá ani den dovolené :-))) - ještě jednou díky Jan Vidim za tento tip !! / ..

0 Citovat

Audit napsal(a):

Ty nezrušené lety (např. Madrid, Londýn, Brusel..), máte někdo nějaký klíč, proč to tam i nadále visí? Mi to připadá opravdu, jako nějaké reciproční lety po 2 měsíčním lockdownu. Praktický tam zůstávají z každé země nějaké lety. Na data 08.02. by se pak v případě zrušení, už mohly vztahovat sankční poplatky (termín už spadá do 14 dnů na odlet). To by si asi Ryanair nechtěl navyšovat ztráty.

To ano, ale pokud by byly zrušené z vůle aerolinky a ne kvůli státnímu zásahu.

0 Citovat

Kdyby to byly repatriacni lety přece by je neprodávali za 8 euro a taky proč by vůbec existovaly repatriacni lety, když není v platnosti žádný flight ban. 

0 Citovat

Ono hlavně Ryanir nebyl ani mezi aerolinkami zajišťujícími je.

0 Citovat

Už v prvním lockdownu v prosinci loboval Irský velvyslanec o možnost pro Ryanair, aby mohl při letech z Cape Verde stahovat lidi z Maroka. 

0 Citovat

Ještě mě napadlo jestli nejde o nějaké dotované lety ze strany marockých měst 😀

0