V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

tak ja som dnes narazil na agenta mikir, chcem som to prehodit na let bre-vie, no mikir, povedal, ze ziadny taky neexistuje, skusim teda dalsieho mikira, hadam mi ponukne aj neake tie vyherne zreby k tomu :)

1 Citovat

Audit napsal(a):

Už v prvním lockdownu v prosinci loboval Irský velvyslanec o možnost pro Ryanair, aby mohl při letech z Cape Verde stahovat lidi z Maroka. 

Ryanair létal někdy v poslední době na Kapverdy?

0 Citovat

Asi mám štěstí, včera jsem tam poslal ještě jedny letenky, abych to hodil pak na Mallorcu (wizzair nově lítá v blbý časy, tak jsem to zrušil)..Koupil jsem Agadir-Madrid myslím. Obratem ještě včera zrušeno, dnes ráno v 9 jsem zažádal o změnu na Mallorcu a teď v 11 potvrzeno. Prvně říkal, že je let obsazenej, tak jsem napsal, že není a pošlu printscreen. Říkal, že zkusí znovu a najednou to šlo :)...5/5 (Fuerteventura, Lanzarote, Zakynthos, Dublin, Mallorca) a už přenechávám dalším. 

Je to návykový - člověk neřeší cenu, destinaci, jen hledá kde nebyl nebo se chce vrátit a najde si termín, kdy se mu to hodí. :)

 

0 Citovat

Libor_S napsal(a):

[citace="Audit "]

Už v prvním lockdownu v prosinci loboval Irský velvyslanec o možnost pro Ryanair, aby mohl při letech z Cape Verde stahovat lidi z Maroka. 

Ryanair létal někdy v poslední době na Kapverdy?

[/citace]

Pravděpodobně Polský Bizz jako charter lety pro cestovky.

0 Citovat

Další provedený change  - Mate P

První mne odkázal na stránky, požádal jsem o osobní přístup, bez problému za 5 minut hotovo

0 Citovat

dneska si špatná směna, až na pátý pokus, jen ty velikonoce mi pořád u nikoho neprošli ;D

0 Citovat

Jj, další chat - Attila mne odstřelil z chatu, počkám na večer :-)

0 Citovat

Btw - můžete s těmi lety hýbat přes klikátko +/- 14 dnů?

0 Citovat

Mě to Maroko pořád drží... Sakra 

0 Citovat

puketapu napsal(a):

Mě to Maroko pořád drží... Sakra 

Taky. To snad zrusi..

0 Citovat

Ivo napsal(a):

[citace="puketapu "]

Mě to Maroko pořád drží... Sakra 

Taky. To snad zrusi..

[/citace]

Který rout to máš?

0 Citovat

Ja vám tak závidím. Už 6.den čekám na schválení a když se jim připomenu, tak mi napíšou že to je v procesu a ze mám čekat… 😒

0 Citovat

Teď mám taky podobný problém. Už na změnu čekám poměrně dlouho. Vzdycky to bylo do pár hodin. Když jsem to urgoval, tak mi řekli, ať jsem trpělivý, no tak uvidíme...

0 Citovat

MAD - FEZ a MAD - RAK

0 Citovat

Audit napsal(a):

[citace="Ivo "]

[citace="puketapu "]

Mě to Maroko pořád drží... Sakra 

Taky. To snad zrusi..

[/citace]

Který rout to máš?

[/citace]

MAD-FEZ

0 Citovat

Dneska na chatu bez front. Esther na první našlápnutí eskalovala můj požadavek (prosincový AGA-OPO na červencový NUE-FNC) na head office. Prý 1-5 dní.

0 Citovat

Tiez mi nezrusili zatial RAK-MAD, ani RABAT-FCO.   Ale neberiem to tragicky. Necham sa prekvapit. Holt som zavahal par hodin, a mal som kupit nieco s TFS pokial sa dalo. Aj tak som na prvom kole usetril podla terajsich cien cca 850€, takze tychto 16 prezijem.

0 Citovat

Tyhle kalkulace, ze jsi usetril 850eur jsou nesmysl. To je jak rikat, ze sis koupil trabanta misto BMW a usetril si milion. Je to nerealne uspora, ktera by stejne nikdy nenastala. Spis uvazuj tak, ze misto za 16eur holt letis za 32eur coz je porad krasny.

4 Citovat

No jak sa to vezme. Letenky na Tenerife na prelome Jul/ August stale stoja cca 300€ RT. Jasne, este asi klesnu. Ale pochybujem ze pojdu pod 100 OW.  Takze keby som tam v tom case chcel ist bud by som cenu musel akceptovat, alebo ist inam.  Takto mam za terajsiu cenu leteniek zaplatenu skoro celu dovcu pre dvoch aj s autom. 

1 Citovat

Asi nam usetrim obema cas a necham to bejt.-)

4 Citovat

Psaní na chat Ryanairu se asi stanem mým koníčkem :D .

První agent mi na změnu řekl, že to není možné. Druhý mi řekl, že let neexistuje a třetí mi to změnila, ale trvalo to nějak dlouho.

Tak jsem to včera dopoledne urgoval u čtvrtého a ten řekl, že mám ještě počkat.

Odpoledne jsem napsal pátému, že chci udělat tu změnu (o předchozí komunikaci jsem se nezmiňoval). Pátý to potvrdil.

Včera večer koukám do aplikace a vidím let změněn na jiný data, ale bohuzel na stejnou trasu. (Fakt nechci letět z Agadiru na Tenerife :D )

Tak dnes píšu šestému, že mám problém, že sice mi let byl změněn na jiný data, ale ne na jinou trasu. Ale po delší chvíli se úspěšně zadařilo a změnu už vidím v aplikaci. 

0 Citovat

Když vám sdělí že rout neexistuje, nebo nemůžou změnit zemi, pokračujete, nebo zrušíte chat?

0 Citovat

Zrusit

0 Citovat

Inak ako to tu citam, sa cudujem, ze to este nezarezali podobne ako wizz s 120% kreditom a dvoma rokmi

1 Citovat

Zruším.  I když pošlu, že ty lety vidím a ať to ještě zkontroluje, tak bez úspěchu...

0