V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Tak to jsem na to zvědav. 


screenshot-20220213-234514-samsung-internet.jpg

0 Citovat

Ryan se toho evidentně nebojí... Z tohoto mraku asi nezaprší, což je nakonec v globálu dobře.

Oděsa...


screenshot491.jpg

0 Citovat

Tak a necelé 3 eura fuč :-( 

1 Citovat

Ukraine International Airlines (UIA) sends 5 Boeing 737-800 aircraft to Spain at the request of  lessors

The company announced this in a press release.

Due to the foreign policy situation, Ukraine International Airlines has received an official notification from insurance companies about the termination of aircraft insurance for flights in the airspace of Ukraine. provided that other aircraft remain in the company's fleet, "the statement said.

It is noted that 2 more planes of the company are sent for scheduled maintenance of engines in Belgrade.

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Tak a necelé 3 eura fuč :-( 

Pořád je tu Provident nebo Zonky nebo můj favorit Tommy Stachi:-)) Můžeš sanovat ztráty.

0 Citovat

Tak ne vzdycky hra vyjde, ale kdo nehraje, tak nic neziska :-)

1 Citovat

A co to březnové Maroko? Máte přehled, jestli to ruší?

0 Citovat

jj, moje heslo, nadají dnes, dají příště...

 

0 Citovat

Tak ještě není všem dnům konec. Je teprve pondělí! Pokud vím, bod zlomu má být ve středu.  Já si koupil raději najistotu až sobotu 🤣🤣🤣. Ale pokud o ty prachy přijdu, bude mi to činit obrovskou radost, protože se nestane to, co bylo avizováno, že se stane.

0 Citovat

Presne, tiez by som bol radsej aby mi prepadli letenky do Kyjeva na piatok 

0 Citovat

My jsme vlastně takoví мирoзащитники;-)

0 Citovat

Tak jsem vyzkoušel březnový Agadir z Lisabonu a z Neapole a opět zrušeno a už změněno (díky Aleně za tip na Barcelonu v létě), už to teda není za 250Kč, ale 500Kč, ale pořád fajn :)

0 Citovat


screenshot495.jpg

0 Citovat

JardaM napsal(a):

Tak jsem vyzkoušel březnový Agadir z Lisabonu a z Neapole a opět zrušeno a už změněno (díky Aleně za tip na Barcelonu v létě), už to teda není za 250Kč, ale 500Kč, ale pořád fajn :)

 

Něco jsem prošvihnul? Zase se ruší Maroko na březen?

0 Citovat

Jak to, že ruší na březen, když mi nezrušili únor?? :-(

1 Citovat

@mirjur

Asi zatím neruší všechno, ale já mám taky zrušeno Barcelonu - Agadir na konci března.

0 Citovat

Taky kdo by tam chtěl na ramadán? (letos celý duben)

0 Citovat

Neruší jenom Agadir? Co vám přišlo na mail? Zase : "...cancelled due to travel restrictions imposed by Morocco".

Jak to vidíte, má cenu zkoušet nakupovat další, nebo zrušili jen pár letů a dál to nechají?

0 Citovat

Ohledně března mám už jen commercial reasons.

0 Citovat

Stále ještě možnost koupit letenky v březnu do AGA z Malagy, Alicante, Lisabonu...

0 Citovat

Na březnových letech mám taky commercial reasons, ale změnit to s agentem pořád šlo naprosto bez problémů. Hned s prvním, za pár hodin Barcelona z Prahy v létě potvrzená.

0 Citovat

  • JardaM - Jaké jsi měl datum zrušeného letu?
  • Teď jsou jenom poslední dny v březnu.

0 Citovat

LIS - AGA - LIS 2. - 4.3

NAP - AGA - NAP 4. - 7.3

0 Citovat

Nevíte někdo, jak dlouho po zrušeném letu (Maroko Agadir) je možné využít bezplatnou změnu? Tento týden mi projde stornovány let a nemám vybranou vhodnou náhradu.

0 Citovat

Mně na podpoře napsali 365 dní. Radši jsem si udělal screen 😃


20220227-215833.jpg

0