V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Vypadám jak blázen 😂


screenshot-20211129-224037.jpg

0 Citovat

mikir napsal(a):

Jenze Kanary jsou v podstate  za par euro   ale Praha -Dublin  3.1. 6500 Kc  4.1. 5000 Kc  to nemusi chtit vymenit,,,

Na ten můj termín stojí Kanáry momentálně 200 euro zpáteční, podle mě to teda pár euro není. Vyměnili mi to v pohodě za letenku v hodnotě 13 euro zpáteční.

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Vypadám jak blázen 😂

Nakup ještě nějakou Boloňu ;)

0 Citovat

Už mám asi 20 letenek, to by mělo stačit.

Tak je to na půl ofiko... Lze to pořád koupit, ale v tomto náhledu je to canceled, takže kdo ještě nestihl má teď šanci... Mikire atd. 


screenshot-20211129-225520.jpg

0 Citovat

No zajimave  ja uz nejake letenky taky menil tak vim ze to neni odvisle od ceny ,spis mam obavu aby to zrusili ale kdyz tak bych koupil jen jednu letenku ,nebude to moc okate ze s tim zrusenim pocitam ? Ale asi ne prece muzu letet na jak dlouho chci nebo pak letet jinam 

0 Citovat

To TFS AGA zruší na 1000%

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Už mám asi 20 letenek, to by mělo stačit.

Tak je to na půl ofiko... Lze to pořád koupit, ale v tomto náhledu je to canceled, takže kdo ještě nestihl má teď šanci... Mikire atd. 

 

Díky, koupeno 😅

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Nakup ještě nějakou Boloňu ;)

Ta stojí 8 euro, nejsem milionář :) 

0 Citovat

Tu mám já 😁 za 77Kč.


screenshot-20211129-215045-com-etraveli-android.jpg

0 Citovat

Kupena dvojicka 4,99 Eur jednosmeriek TFS-AGA a BLQ-AGA. Je tam este FCO-AGA, len k nej nejaku dvojicku...

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

[citace="Mıchal"]

Nakup ještě nějakou Boloňu ;)

Ta stojí 8 euro, nejsem milionář :) 

[/citace]Aha, já ji měl ještě za 5 😁😁😁

0 Citovat

Kolika lidem se to podařilo změnit na něco jarního, prosím? Zatím jsem tu viděla jeden příklad.

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Tu mám já 😁 za 77Kč.

Nehrozí u zlodějů, že se nedostaneš ke správě rezervace a tak budeš mít s rebookigem smůlu? 

Za 77 Kč bych ještě místo pro několik letenek našel 

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Už mám asi 20 letenek, to by mělo stačit.

Tak je to na půl ofiko... Lze to pořád koupit, ale v tomto náhledu je to canceled, takže kdo ještě nestihl má teď šanci... Mikire atd. 

tzn mam koupit ctyri jednosmerne letenky pokud to pak chci vymenit za roundtrip pro dva?

0 Citovat

Tak jsem se nechal ukecat  a koupil tu Viden -Agadir  za 8 euro jeste tam jsou 3 mista doufam ze to zrusi 

0 Citovat

Michal K_1: ano

0 Citovat

Tak na zítra koupeno 

TFS- AGA + FCO-AGA celkem za 11€

I kdyby to nezrušili, přijde mi toto vlákno mnohem lepší  zábava , než třeba sázet sportku . Díky pánové! 😉

0 Citovat

Vojtěch Horský napsal(a):

Tak na zítra koupeno 

TFS- AGA + FCO-AGA celkem za 11€

I kdyby to nezrušili, přijde mi toto vlákno mnohem lepší  zábava , než třeba sázet sportku . Díky pánové! 😉

Koupil jsem to stejně;) + ještě Vienna Agadir na pozdejsi termin pred vanoci, pokud by to nakonec nezrusili, tak to kdyztak proletim 

0 Citovat

Jestli to neruší, tak nemám na dárky 😂

Ještě jsem dokoupil nejake lety z Říma (screenshot mi dodal optimismus) , celkem mám tedy 24 letů za 5 euro...

Gamble je to skvělej, už se těším na ty hádky na chatu


screenshot-20211129-232258-samsung-internet.jpg

0 Citovat

Sranda, já každému přeju, ať se za "zrušené" Maroko proletí párkrát za sebou na Kanáry a zpět. Zajímavé, že tady se neřeší tentokrát morální akcept (tak jako kdysi když někdo dával rady jak jet lodí dále už zadarmo nebo že ve vlaku stačí dětský nebo žádný lístek) a každý kupuje o sto péro a pak se na infolince pobaví s Ahmedem😀

Ty Kanáry za těch 50-70e zpátečka budou vždycky i normálně a když to tu  z pohledu člověka, co teď na Kanárech zrovna je (a předtím 30x byl), sleduju, není o co stát. Totálně přelidněno (oproti 10 letům zpět), milion aut všude, turistů ještě víc, sám Brit, tlusté prasnice potetované až na p*deli co si myslí, že jim to tu patří. Němci, Francouzi, Italové naštěstí v pohodě. 

0 Citovat

Bojím se, že až se tam všichni na ten chat nahrneme, tak to bude brzo konečná 😀

Tenerife - Agadir 30.11 je podle mého celé vyprodané jen členy tohoto vlákna 🤣

0 Citovat

TFS - AGA zdrazili kvůli enormnímu zájmu o 1 euro na 5.99

0 Citovat

Toho se taky bojím Patriku, proto začnu rebookovat hned zítra až se dohodneme kam teda letíme 

0 Citovat

@Jan Vidím: Jak děláš ti duply rezervace? Když jsem chtěl udělat rezervaci na stejnou trasu se stejnými pasažéry, tak mě stránka zamítla transakci kvůli duplikaci rezervace? Takže jsem musel už letěl za 5,99 z TFS místo za 4,99 FCO. Jsem snad milionář nebo co? Bohatě stačilo jet zbytečně včera do Vídně a zpátky.

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

TFS - AGA zdrazili kvůli enormnímu zájmu o 1 euro na 5.99

Někdo asi u FR nedostane vánoční prémie 😁
Prodali pár desítek míst u letu, co měli zrušit, a ty smějící se bestie jménem zákazníci je budou chtít rebookovat na mnohem dražší lety.

0