V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Tak prave mi prisiel mail o duplicite rezervacii. Ze mam komtaktovat support lebo som mohol2x zaplatit. Kupil som 2x RAK- NAP rovnaky let s rovnakymi pasaziermi. 

Medzitym som u obidvoch poziadal o zmenu ktora bola agentom vykonana bez problemov, ale potvrdenie este ani jednu zmenu neprislo. Tak uvidim co sa bude diat. 

Prisli uz niekomu potvrdenia novych letov okrem tych co to tu uz pisali?

0 Citovat

Nastal 'problém' 😂já blbec mám víc rezervaci na stejné jméno a mohla mi být cena nauctovana 


screenshot-20211130-174646-outlook.jpg
screenshot-20211130-174619-outlook.jpg

0 Citovat

Rovnaky mail. Som zvedavy ci tie zmeny prejdu.

0 Citovat

No každopádně když podobných vykuků jako vy bude víc, tak jim to hned dojde a budou asi nasraní. Aspoň já bych byl, kdyby mě chtěl někdo tak osrat a ještě si k tomu koupil nadrzo  více letenek na stejné datum. 

0 Citovat

Ked vtedy som ine nenasiel. Drhy pokus som uz robil viac koser.

0 Citovat

Chci se plést, ale to je pro ně dost dobrý důvod (záminka), aby vás poslali do kša. Ale třeba bude vše OK 

0 Citovat

Záminka to určite být může, ale kdyby to chtěli hroti, už to udělali dřív. Prvně jsem tenhle scam udělal už loni. A tam to bylo, že ještě vzniknul claim na kompenzaci a už je u nich víc než měsíc předzalobni výzva, takže jedu dost na doraz. A nijak se mi neozvali. Mají dost práce s kiwi.

Je to ochcavani uznávám, ale byl bych blbej kdybych to nedělal... Možná jsem blbej, že jsem to zveřejnil, ale co už. 

0 Citovat

hosi… hlavne zadnou paniku… beztak jde o par korun… vzal jsem jednu zpatecku pro sebe a pani… jiz prisel email o zruseni… budu resit mozna pristi tyden… ja jeste ani nevim kam vlastne chceme.-)

0 Citovat

torpy68 napsal(a):

Tak prave mi prisiel mail o duplicite rezervacii. Ze mam komtaktovat support lebo som mohol2x zaplatit. Kupil som 2x RAK- NAP rovnaky let s rovnakymi pasaziermi. 

Medzitym som u obidvoch poziadal o zmenu ktora bola agentom vykonana bez problemov, ale potvrdenie este ani jednu zmenu neprislo. Tak uvidim co sa bude diat. 

Prisli uz niekomu potvrdenia novych letov okrem tych co to tu uz pisali?

Já mám zatím potvrzené 4 jednosmerky, u zbytku čekám

0 Citovat

Tak já mám potvrzené jen to, co jsem dělal v jejich online klikátku na tento víkend. Snad ty vánoční trhy v Bergamu mezitím nezakáží.

Na změny z chatu stále čekám. A taky mi přišel e-mail o duplách. Ale kupodivu jen pro TFS-AGA a PRG-BGY. Bergamo ale mám fakt jen jedno a podruhé v druhém směru.

Plus mě naštvali, když jsem chtěl dát refund za mámu za let AGA-VIE, které jsem kupoval letenku VIE-AGA-VIE na 28.11.-2.12. První část letěli, ban se objevil ještě před ní (ale to bych chtěl moc, aby nereagovali jako šneci), a druhou část dneska zrušili, ale peníze vrátili jen do jejich peněženky a po kliknutí na tlačítko vrátit na kartu se obrazí dialog Customer Verification Form a podle něj považují nákup té letenky jako dělaný přes OTA.

0 Citovat

tak z 236 místa jsem se dostal na chat a v podstatě bez nějakých keců mi to Javed přehodil na Kraków Główny Osobowy - Tenerife (samozřejmě musím počkat na mail). Jsem zvědav, jestli to schválí, ale o nic nejde :)

I have send a request to change passengers flight from TFS to KRK to 8th March 2022 at 11:50 for this booking XXXXX and if your flight will change you will receive an email confirmation in 10 hours.

..jinak letenky za 6 tis na osobu..

edit: ted mi prisly oba maily na oba lety a vidim i v aplikaci Tenerife... no me po*er :)) diky za tip Honzo!

0 Citovat

Tak ofiko  Maroko zrusilo vsechny mezinarodni lety  zatim na 14 dnu  verim ale ze i  16. to z Vidne zrusi  a kdyz ne tak jde jen o 200 Kc 

Jak vlastne posilaji  ze byl let zrusen asi nedodrzuji 14 dnu ? Drive takove veci  delali 14 dnu dopredu jinak byl i duvod ke kompenzaci   i kdyz tam to meli osetrene covidem ze ne

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Tak já mám potvrzené jen to, co jsem dělal v jejich online klikátku na tento víkend. Snad ty vánoční trhy v Bergamu mezitím nezakáží.

Na změny z chatu stále čekám. A taky mi přišel e-mail o duplách. Ale kupodivu jen pro TFS-AGA a PRG-BGY. Bergamo ale mám fakt jen jedno a podruhé v druhém směru.

Hele mně to poslali i na změněnou Barcelonu (tam i zpatky ow), kterou rozhodně duplicitní nemám 😃. Tak moc nevim, co si o tom myslet. 

0 Citovat

mikir napsal(a):

Tak ofiko  Maroko zrusilo vsechny mezinarodni lety  zatim na 14 dnu  verim ale ze i  16. to z Vidne zrusi  a kdyz ne tak jde jen o 200 Kc 

Jak vlastne posilaji  ze byl let zrusen asi nedodrzuji 14 dnu ? Drive takove veci  delali 14 dnu dopredu jinak byl i duvod ke kompenzaci   i kdyz tam to meli osetrene covidem ze ne

Těžko se to posílá 14 dní předem, když k tomu kroku ze strany Maroka došlo pomalu z hodiny na hodinu 🤦‍♂️

0 Citovat

Tak potvrzuji, ze mi to prehodili i na cervencovej Zakynthos - vse uz vidim v profilu a prisly i nove itinerare....Takze Fuerteventura a Zakynthos - kazda po 11 Eurech na osobu :D

Jeden dotaz - Ryanair to tak mel vzdycky, ze pokud se zrusi letenka, tak lze vybrat jakakoliv alternativni trasa v tom obdobi +-14 dnů? (neberu ted kdyz clovek pise na chat) Wizzair to ma vzdy pro stejne odletove letiste a prilet se da zmenit max na okolni letiste. Obdobi taky +14 dnu, -7 oproti puvodnimu let..jen moje curiosity. díky moc!

0 Citovat

Kdy jsi jim psal, já totiž furt čekám?

Tuto možnost nabízí pouze pokud jsou lety zrušeny z jiného než "operational reason", tzn. jen pokud let zakáže vláda a možná i třeba nějaká sopka, ale to spekuluju. Pokud zruší ze své vůle umožňují jen rebook mezi stejnými zeměmi

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Kdy jsi jim psal, já totiž furt čekám?

Tuto možnost nabízí pouze pokud jsou lety zrušeny z jiného než "operational reason", tzn. jen pokud let zakáže vláda a možná i třeba nějaká sopka, ale to spekuluju. Pokud zruší ze své vůle umožňují jen rebook mezi stejnými zeměmi

Ráno někdy mezi 9-10. S jedním agentem jsem pořešil Fuerteventuru a s druhym Zakynthos. Jinak byly to duplicitni rezervace a vždy pro dva. (Tenerife - Agadir x2, Rome - Agadir x2)

0 Citovat

Mne prislo zatial iba potvrdenie Vie-Tfs na 30.7.22. Riesene okolo 12: 00. Na Tfs - Vie na 6.8.22 stale cakam. Ta prva jednosmerka bola povodne Tfs- Aga. Ta druha je duplicitna Rak- Nap. Na tu som zvedavy. Zatial nepotvrdena.

0 Citovat

Michal K_1 napsal(a):

Jinak byly to duplicitni rezervace a vždy pro dva. (Tenerife - Agadir x2, Rome - Agadir x2)

Na ten isty let?

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Kdy jsi jim psal, já totiž furt čekám?

Tuto možnost nabízí pouze pokud jsou lety zrušeny z jiného než "operational reason", tzn. jen pokud let zakáže vláda a možná i třeba nějaká sopka, ale to spekuluju. Pokud zruší ze své vůle umožňují jen rebook mezi stejnými zeměmi

My tam totiž už máme záznam jako OTA, tak musíme počkat 😂

O změnu jsem žádal až mezi 10-11h...

0 Citovat

torpy68 napsal(a):

[citace="Michal K_1"]

Jinak byly to duplicitni rezervace a vždy pro dva. (Tenerife - Agadir x2, Rome - Agadir x2)

Na ten isty let?

[/citace]

ano stejny lety, na kazdej ctyri jednosmerny letenky

0 Citovat

Michal K_1 napsal(a):

[citace="Jan Vidim"]

Kdy jsi jim psal, já totiž furt čekám?

Tuto možnost nabízí pouze pokud jsou lety zrušeny z jiného než "operational reason", tzn. jen pokud let zakáže vláda a možná i třeba nějaká sopka, ale to spekuluju. Pokud zruší ze své vůle umožňují jen rebook mezi stejnými zeměmi

Ráno někdy mezi 9-10. S jedním agentem jsem pořešil Fuerteventuru a s druhym Zakynthos. Jinak byly to duplicitni rezervace a vždy pro dva. (Tenerife - Agadir x2, Rome - Agadir x2)

[/citace]

Myslim ze Jan nema pravdu mel jsem sveho casu letenku  Brno .Stansted  a  Standsted  Cork  lety byly zruseny z jejich operativnich duvodu a  bez problemu byl let vymenen za  Praha   Dublin  a jeste se me ptal jestli chci proplatit bus do Corku  navic jsem dostal za  let Stansted  .Cork  kompenzaci  za Brno Stansted ne ,protoze tam mi nabidli  Praha -Dublin ktery jsem prijmul  teoreticky jsem mohl jeste chtit 50 % ale nejak jsem to uz neresil  Myslim ze i jindy jsem menil  za jimi zrusene lety jine zeme ,ano vlastne letos jsem mel koupene  Dublin -Lisabon a vymenil to za  Dublin -Praha a jedna letenka za Dublin-  Viden  

Co nevymenili ani nechteli posunout byla ta  chyba kdy byla letenka Budapest  -Dublin za  1 euro tu jsem sice nakonec vyboxoval  na posun o dva dny ,ale nakonec jsem ji stejne neproletel  ,tam to odmitli vymenit za neco jineho ani nechteli umoznit posun na stejne trase  dele nez o ty 2 dny 

Spis me nastvali pri teoreticky nedodrzeni  tech 7 dnu  chtel ,jsem takto vymenit letenku ,jenze oni to pocitaji zrejme i kdyz jsem to nikde nenasel od 0.00  tedy to musi byt  7x 24 hodin a ja chtel menit letenku  kdy uz tam cele hodiny nebyly i kdyz tyden to vlastne byl  ale treba jsem mel smulu jen na blbeho agenta 

0 Citovat

Tak už mi to chodí :D Praha Ammán za 500 pro dva na říjen 2022

0 Citovat

Mne zatial iba 1× 1 smer. Ostatne este nic 

0 Citovat

Budeme nakupovat, až v Maroku prodlouží zákaz. Radši bych kupoval zpátečky tedy.

Mně tedy ještě nic nepřišlo.

0