Ahoj, pro mě a všechny, co hledají letenky do Londýna (já osobně 28.12.-4.1.) máme tedy hledat ve Wizzair (www.wizzair.com) .. chci se ale zeptat - ceny jsou bez poplatků (teď se přihlásíme pomocí registrace a máme ještě slevu) nevyjdou nakonec díky poplatkům letenky jinde levněji? .

Londýn

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

11 reakcí

Ahoj, pro mě a všechny, co hledají letenky do Londýna (já osobně 28.12.-4.1.) máme tedy hledat ve Wizzair (www.wizzair.com) .. chci se ale zeptat - ceny jsou bez poplatků (teď se přihlásíme pomocí registrace a máme ještě slevu) nevyjdou nakonec díky poplatkům letenky jinde levněji?

0

Ahoj, jaký poplatky máš na mysli? Ta cena byla konečná,tuším nějakých 3,8k pro 2 osoby. Tady máš ještě náhled s konečnou cenou a jedním zavazadlem o hmotnosti 32kg - stačí pro 2 lidi

0 Citovat

jeste Ryanair je dobry. Brno-Londyn Stansted

0 Citovat

Nevím jak je to možné, ale ukazuje mi to něco jiného. Nemám tam v tom ještě ani služby a už mě to vyjde dráž než ukazuješ.. koukni:



Asi někde dělám chybu haha smiley Ale i jsem se tam zaregistrovala a pořád to bylo stejné.

0 Citovat

1) dej platbu převodem
2) při koupi si objednej tu službu xClusive, samo ti to nabídne po tom, co označíš datum smiley

0 Citovat

No tohle je cena na začátku - píši to sem,a by to věděli i ostatní, potom když jdeš dál, naskáčou tam za odbavení a kufry příplatky a nakonec to vyjde o hodně dráž.

0 Citovat

Odbavení si udělej online - je to zdarma. Kufr stačí jeden, máš tam limit 32kg což nemáš šanci přesáhnout smiley

PS: zkus mrknout na tohle http://cestujlevne.com/rady-tipy/navody ... k-wizzair/ snad to pomůže smiley

0 Citovat

ahoj,
možete mi poradiť, chceme ísť (3 ľudia) do Londýna na výlet. Termín skor ku letu tj. Máj-Jún (květen-červen) smiley))
Našiel som na Wizzair letenky 6-9.6. za 5.500,-kč ak sa prihlasim do ich klubu, čo je nejakých 1.800,-kč/osoba spiatočná letenka.
Je to dobrá cena? Prípadne či si mám počkat na nejakú akciu?
Ďakujem za všetky odpovede.

Lubo

0 Citovat

Určitě bych počkal, pokud nejsi závislej na datumu určitě budou akce... myslím že je brzo řešit letenky na červen řešil bych to tak dva měsíce dopředu....

0 Citovat

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak často bývají slevové akce na letenky do Londýna? Chtěla bych něco ideálně přes víkend v červnu, buď z Prahy nebo Pardubic, ale ty ceny jsou kolem 1800/osoba, tak nevím, jestli má smysl čekat nebo rovnou koupit...Moc děkuju

0 Citovat

Nedavno jsem kupoval na zacatek cervence s Easyjetem z Prahy na Gatwick za nejakych 1300,- Hezky pres pres den, ne že priletim ve 23 hod 60km od centra.

0 Citovat

Co třeba akce z hlavní stránky? https://www.cestujlevne.com/akcn...-na-vikend

0
11 reakcí