Zvlastni  zobrazeni cen na web Ryanairu  ,kdyz otevru  irskou verzi ,tak je tam nabidka dnesnich slev  pod nazvem Freedom day sale a zobazuji se ceny s 50 % slevou  ,jenze kdyz vyberu konkretni let tak se ukaze uplne jina cena  Sleduju to uz 2 dny  byla tam podminka zakoupit 23.1. odlet od 1.2,  takze driv to koupit neslo , navic treba kdyz kontretni cena uz je vyprodana a zveda se to na jinou tak se to chova  jinak nez takhle jako dnes   Kdyz to otevru v ceske verzi , tak je tam  cenova hladina  od 780 Kc  coz vlastne opet neodpovida te 50 % sleve  a naskakuji tam jine ceny  Neumite se nekdo dostat na ty ceny co jspu prezentovany  na Freedom  day    sale ?  S tou 50 % slevou ? Zkousel jsem to i jako anonym jestli nahodou neni sledovacka o co mam zajem, ale ani tak to nedava ten vysledek co by to melo davat  Diky za  info   .

Ryanair web ?

Založil ve fóru Letecké společnosti

6 reakcí

Zvlastni  zobrazeni cen na web Ryanairu  ,kdyz otevru  irskou verzi ,tak je tam nabidka dnesnich slev  pod nazvem Freedom day sale a zobazuji se ceny s 50 % slevou  ,jenze kdyz vyberu konkretni let tak se ukaze uplne jina cena  Sleduju to uz 2 dny  byla tam podminka zakoupit 23.1. odlet od 1.2,  takze driv to koupit neslo , navic treba kdyz kontretni cena uz je vyprodana a zveda se to na jinou tak se to chova  jinak nez takhle jako dnes  

Kdyz to otevru v ceske verzi , tak je tam  cenova hladina  od 780 Kc  coz vlastne opet neodpovida te 50 % sleve  a naskakuji tam jine ceny  Neumite se nekdo dostat na ty ceny co jspu prezentovany  na Freedom  day    sale ?  S tou 50 % slevou ? Zkousel jsem to i jako anonym jestli nahodou neni sledovacka o co mam zajem, ale ani tak to nedava ten vysledek co by to melo davat  Diky za  info 

0

Taky jsem na to koukala, chtěla jsem něco ulovit. Ale jak říkáš, ty ceny jsou úplně jiný než mají být

0 Citovat

Tak mi to ukazuje na Irské mutaci 50% slevu, ale na sedadla (200 000 sedadel).


ryanair.jpg

0 Citovat

Tak uz mi to tu slevu  50 % dalo ,ale neni u vsech cen ,ktere by se mely  zmenit  Napriklad z Prahy do Dublinu mi to ze 700 Kc na 350 Kc  skocilo ,ale  opacne Dublin .Praha  kdy to na Freedom sale  ukazuje 13.50 euro resp, 14.50euro  mi to zustava  na 27 eurech a na nich to bylo i po pulnoci kdy  tam mela zacit platit ta  50 % sleva, tedy neni to o tom ze by nekdo koupil a cena by uz nebyla   Tech 700 Kc jeste dopoledne porad viselo az teprve ted je tam 350 Kc  (699 -349 )

0 Citovat

Tak uz se mi zmenila ta cena z 27  euro na 13.50  euro  Pokud nekomu ceny zustavaji viset bez te 50 % slevy zkuste to prehodit  treba na nemeckou  verzi  a pak kdyz se tam uz ukaze  cena se slevou ,se vrtaite na vasi verzi a uz by tam mela byt spravna cena 

0 Citovat

Dimik,UK  klid chlape   OT  -))

0 Citovat

FUE  z  Berlina  24.2,  OW  15 euro  2.(3.) -10.3 se da poskladat  FUE  z Prahy pres Bergano  RT  s jednim noclehem v Bergamu pri ceste tam zpet uz bez nutnosti nclehu za 600 Kc a 32 euro  Takze misto saskaren s povinnym ockovaninm na lyzich v Rakousku nebo Italii klidne Kanary 

0
6 reakcí