Ahoj, nabizim 2 jednosmerne letenky do Londyna na sobotu 26.2. Od Ryanairu. Odlet je z Prahy v 7 rano Necham za 500. Omylem jsem koupil misto brezna unor. Nabidka plati 48 hodin (zmena jmena zdarma) pak necham propadnout…  .

Nabizim 2 jednosmerne letenky Praha Londyn

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Ahoj, nabizim 2 jednosmerne letenky do Londyna na sobotu 26.2. Od Ryanairu. Odlet je z Prahy v 7 rano Necham za 500. Omylem jsem koupil misto brezna unor. Nabidka plati 48 hodin (zmena jmena zdarma) pak necham propadnout…

0

Jméno nelze změnit úplně, pouze překlepy, vyzkoušeno při Maroku

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Jméno nelze změnit úplně pouze překlepy, vyzkoušeno při Maroku

jee, do prdele… tak to je fakt muzu zahodit, nastesti staly 800. Tak me to nezabije

0 Citovat

Do 24 hodin po rezervaci by datum letu mělo jít změnit zdarma (plus případný rozdíl v tarifu), ne?

0 Citovat

oni zas maji nejakou promo akci druha za pulku a nejde asi vubec nic, stejne jsem uz koupjl dalsi… tak nad tim mavam rukou

0 Citovat

Pri promo akci jeden plati  druhy zdarma  jsou pak  trosku jine podminky  na zmeny a  jinak uz od 1.2. neni vymena bez poplatku  nedival jsem se na to a koupil v unoru Viden -Dublin s tim  ze  to pripadne  vymenim za  Praha -Dublin a uz mi to ukazalo poplatek 45 euro  vymeny byly bez poplatku jen do 31.1. Tak bacha na to  

Londyn dokud  neockovani porad musi koupit test byt na nej nepujdou a pujde jen o prestup je porad o nicem  

0 Citovat

Měl jsem na mysli tohle (ale osobní zkušenost nemám):

Changes made inside the 24 hour grace period: Don’t worry, customers who have booked their flight directly on the Ryanair.com website have a 24 hour grace period from the time of original booking, to correct any minor errors (dates/times) free of charge.
We also allow you to reverse the routing if you've booked your flights incorrectly. e.g DUB to STN, you can change this to STN to DUB.
If you are changing your flight date, or time, we will waive the flight change fee. However you will be charged any price difference between the original fare paid and the lowest total price available on your new flight.
Please note that if the fare/fees on the new flight is lower, no refund will be made.
0 Citovat

Nabízím 6 jednosměrných letenek z Cancúnu do Prahy 18/2/2022. Možnost upgrade do byznys class.

0
7 reakcí