Dobrý den.  Poraďte. Jedeme teď na 4 týdny do Tampy. A chceme si udělat výlet do NY.  Nejlépe tam přílet večer, den tam a další den večer zpět do Tampy. Koukám na ty letenky, Frontier, Spirit, Southwest, ale jsem z toho jelen. Odbavení, zavazadlo, támhleto a tamto, se v tom ztrácím 🙈 Poraďte prosím kde a co hledat.  6 lidí, 4 lidí 24+, jeden 24 let a jeden 13 let. A jako zavazadlo jenom obyč batoh, popřípadě nějaké tašky přes rameno.  Termín např 12-14.3. atd. Dny nám je jedno až někdy do 24-26. Jde o cenu.  Právě v tomhle se hodně ztrácím. Pak taky odbavení, chek-in a tak. Co se platí, co ne. V životě jsem neletěl a teď takové velké plány.  Moc děkuji za rady a pomoc       .

Tampa - NY

Založil ve fóru Hledám letenku

8 reakcí

Dobrý den. 

Poraďte. Jedeme teď na 4 týdny do Tampy. A chceme si udělat výlet do NY. 

Nejlépe tam přílet večer, den tam a další den večer zpět do Tampy. Koukám na ty letenky, Frontier, Spirit, Southwest, ale jsem z toho jelen. Odbavení, zavazadlo, támhleto a tamto, se v tom ztrácím 🙈

Poraďte prosím kde a co hledat. 

6 lidí, 4 lidí 24+, jeden 24 let a jeden 13 let. A jako zavazadlo jenom obyč batoh, popřípadě nějaké tašky přes rameno. 

Termín např 12-14.3. atd. Dny nám je jedno až někdy do 24-26. Jde o cenu. 

Právě v tomhle se hodně ztrácím. Pak taky odbavení, chek-in a tak. Co se platí, co ne. V životě jsem neletěl a teď takové velké plány. 

Moc děkuji za rady a pomoc 

 

 

0

Je vás 5 dospělých, proč to nenecháš na někom z nich, kdo se lépe orientuje?

2 Citovat

Přes víkend jsou letenky nejdražší. Leťte třeba úterý-čtvrtek.

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Je vás 5 dospělých, proč to nenecháš na někom z nich, kdo se lépe orientuje?

My jsme všichni tímhle nepolíbení. Vzal jsem do patronátu koupi letenek do Tampy, tak mě pověřili i tímhle 🤷‍♂️

0 Citovat

Tak si to zadej do vyhledávače 6 lidí, resp. 5+1, bez zavazadel, NY všechna letiště a +- 3 dny a srovnej si to po dle cen a uvidíš.

1 Citovat

presne tak, vsak vy ked mate len prirucnu batozinu, tak vam to moze byt jedno

0 Citovat

Southwest se ve vyhledávačích neobjevuje. Například 15.-17.3. vychází na US$108. https://mobile.southwest.com/

0 Citovat

Ono si říci - když už jsem v té Americe tak se podívám i do NY není až tak levné jak se to může zdát a mnohdy let z Evropy do NY v akci stojí jen o trochu více, než vnitrostátní zpáteční po USA - mají tam dražší letenky. 

0 Citovat

Tak jak tak koukám, nejlépe cenově a i časy letů mi vychází Frontier i s tim, že si dokoupím zavazadlo 

0
8 reakcí