Ahoj, má někdo zkušenost s reklamací poškozeného zavazadla? Vše jsem na letišti nahlásila, ale údajně musím reklamovat přímo u Ryanairu. Mají mi poslat nějaký kód emailem, ale zatím mi nic nepřišlo. Jak mám postupovat dál a na co mám nárok??? Dík .

Reklamace poškozených zavazadel

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

2 reakce

Ahoj, má někdo zkušenost s reklamací poškozeného zavazadla? Vše jsem na letišti nahlásila, ale údajně musím reklamovat přímo u Ryanairu. Mají mi poslat nějaký kód emailem, ale zatím mi nic nepřišlo. Jak mám postupovat dál a na co mám nárok??? Dík

0

Ahoj,

v patek jsem letel s Lufthansou a bohuzel mi poskodili odbaveny kufr (praskla skorepina na ctyrech mistech).

Vse jsem resil na prepazce, kde mi vystavili doklad a dali kontakt na firmu, ktera mi zprostredkuje vymenu. Hned v patek si pan z firmy prijel pro ten kufr, poslal mi na mail nekolik typu kufru, ktery mi muzu za nej vybrat (hodnota cca 3-5 tisic). Vybral jsem si a pristi tyden mi ho zdarma dodaji domu.

S aerolinkou si to ta firma vyridi uz sama....

Nicmene netusim, jak to funguje u nizkonakladovek... Napis mi kdyztak soukromou zpravu a ja ti poslu kontakt na tu firmu.

Honza

0 Citovat

Dobrý den,

prosím věnujte prosím 5 min vašeho času na vyplnění dotazníku k mojí diplomce? Moc mi to pomůže. Děkuji moc.
S pozdravem
Monika

http://www.survio.com/survey/d/T9O3Y7F6B8G2A1L3L

0
2 reakce