Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

@toMas Já bych se radši přikláněl k tomu abys měl ocasek radši před 2 narozeninami infanta. Přijde mi, že je jednodušší tvrdit, že hodlaš ocásek proletět...

Nicméně mám zatím proletěný jen jeden FD, kde jsme měl ocásek o 2 měsíce později smiley

0 Citovat

Ja by som dal 3x 6dni po, aby sedel vek... Hlavnej aerolinke je podla mna jedno ci dalsi let je 6 alebo 60 dni po... A vidiet je to rovnako smiley

0 Citovat

Niekto sa prekecol, tak pre zaciatocnikov tuto mate nazorny priklad funkcneho fuel dumpu:
http://www.secretflying.com/posts/fuel- ... roundtrip/

0 Citovat

dalsi pochovany FD, aj ked z nasich koncin asi nepouztelny

0 Citovat

prip. doplacanie YQ na checkine smiley

0 Citovat

Ďalší podstatný príspevok miki..

@tonic doplácanie YQ na checkine by som bral ešte ako veľmi dobrú možnosť, lepšie než ostať stacknutý na opačnom konci zeme smiley

0 Citovat

@mikir, je cas postupit na globalnu scenu smiley

0 Citovat

ak planujete kupit nieco so SQ, tak odporucam sa poponahlat do konca mesiaca, potom vsetky dumpy koncia

0 Citovat

Ahoj, ahoj. Z čisto vedeckého vzdelávacieho záujmu by som chcel poradiť od skúsenejších, či má význam dumpovať tento DOJ:
CSA: PRG-DBV
AEROFLOT: SOF-BKK
Na tie moje terminy je to dohromady nejakych 440usd, čo nie je zle ale ak by to hypoteticky šlo lepšie tak by to bola sranda. YQ je nejakych 44% z letenky u aeroflot. Čo myslíte, mám venovať hodiny učeniu sa tajov FD alebo sa na to vys...
edit-samozrejme najlepšie 3X

0 Citovat

Napady? smiley

0 Citovat

Nápady by boli smiley, ale po pár minútach tam bol update, že to už nie je funkčné a keďže SQ končí ani už nebude

0 Citovat

Takovéhle věci mi trhají srdíčko... smiley

0 Citovat

Ahoj,

jsem začátečník a ještě nikdy jsem na žádnej dump nepřišel, chci se zeptat, jestli to je reálný třeba v týhle situaci DUS - BKK, BKK - LGW s TK. V pravidlech mají End-on-end permitted s jinými TK fares, takže hledám nějakej levnej třetí leg od TK (což třeba ZRH - IST je), ale momondo mi většinou všechny tři legy dohromady ani nenajde.

Dá se tohle dumpnout?

Díky za všechny konstruktivní odpovědi smiley

0 Citovat

Nie, nestrácaj čas i keď z času na čas sa aj u TK dejú zázraky smiley

0 Citovat

Okok, a chápu správně, že jediný RULE, co musí splňovat, je END-ON-END? Nebo i SIDE TRIPS PERMITTED?

0 Citovat

Celkem jednoduché dumpy jsou s CA, vyzkoušej a uvidíš jak vše funguje. Bohužel i s tou úsporou jsi na cenách standardních akcí, takže nic zajímavého smiley
end-on-end musí být permitted, aby daný tarif dovoloval kombinaci.

0 Citovat

Stačia aj SIDE TRIPS, ale začni s E-O-E.

0 Citovat

Tak dobře jdu zkusit nějaký CA. Sice mě Čína vůbec neláká, ale chci se to naučit. smiley

A myslíte, že můžu zkusit pro začátek 1x v C2?

Jinak využívám FD tool ze SF, ale třeba na momondo už jsem dostal ban kvůli tomu, jak to otevírá asi 10 záložek vždy najednou smiley hádám, že protekce proti DDOD

0 Citovat

Tenhle tool prosím nepoužívej. Je vytvořený jen za účelem získávání dumpů pro autory, kterými jsou bohužel SF.

Raději http://matrix.itasoftware.com/

0 Citovat

Takze skusme v novom dizajne ;)
C2-DPS, 189 Eur, *A

0 Citovat
Matio_S napsal(a):

Takze skusme v novom dizajne ;)
C2-DPS, 189 Eur, *A

Možná hloupý dotaz a možná ani na něj nenajdu odpověd, ale zkusím to.
Jak se tohle dá přímo najít? Vím zhruba odkud, vím kam přímo, ale nevím datum a v *A jich je taky celkem dost. Jak eliminuji ty kombinace a dostanu se k tomu?

0 Citovat
Matio_S napsal(a):

Takze skusme v novom dizajne ;)
C2-DPS, 189 Eur, *A

Teoreticky snadno, pokud do DPS létá přímo nějaká ze A, máš rovnou užší výběr. Horší to bude v případě, kdy je to varianta se A do SIN/CGK/KUL a následně přelet třeba s Jetstar do DPS.
No, ale v případě té první varianty máš 1-5 aerolinek a můžeš hledat kandidáta v podobě tarifu s nízkou základní cenou a povolenými podmínkami EoE.
Fáze 2 bude zjistit dumpující let a modlit se, aby se jednalo o 3X nebo využitelný 1X :) tato informace mi asi vždycky nejvíc schází.

0 Citovat
Matio_S napsal(a):

Takze skusme v novom dizajne ;)
C2-DPS, 189 Eur, *A

Vzhledem k tomu že z C2 nejsou přímé lety do DPS, tak je to druhá varianta. A v případě druhé varianty už necházím buď základní cen vyšší než je uváděná od kolegy anebo EoE not permitted. Takže asi něco dělám špatně.

0 Citovat

Nejedná se o přímý let z C2. Co třeba TG nebo SQ?

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

Nejedná se o přímý let z C2. Co třeba TG nebo SQ?

No, u SQ by ta základní cena cca odpovídala (dvě města, kde je povoleno EoE), ale pak by musel vypadnout celý YQ. Další věc je ta, o které jsi mluvil, jestli 1X nebo 3X.

0