Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Este vylepsenie ;)
C2-BKK, 97 Eur alebo exotika C2-TPU, 315 Eur ;) Oboje *A
PS: o 4 dni tento carrier sa uz nebude dat dumpovat...

0 Citovat

Zkouším najít ten C2-BKK, našel jsem v rámci *A zpáteční, kde base fare je cca 1 000 a YQ přes 11 000 a v rules je
"END-ON-END COMBINATIONS PERMITTED WITH DOMESTIC FARES
WITHIN AREA 3. VALIDATE ALL FARE COMPONENTS. SIDE TRIPS
PERMITTED."
Přepokládám správně, že area 3 je Asie?

0 Citovat

Bolo to SQ, pisem to otvorene, lebo v tomto momente uz nabehli na novy fare system, kde neni ziaden YQ, takze uz neni co u nich dumpovat

0 Citovat

netrvalo to ani 4 dni...

0 Citovat

Myslíš přechod cenotvorby na verzi bez palivového příplatku? To bylo avizované celkem dlouho.

0 Citovat

BUD-C3, 186 Eur, Skytrax 4

0 Citovat
Matio_S napsal(a):

BUD-C3, 186 Eur, Skytrax 4

Obdobie? Nech viem ci sa oplati hladat

0 Citovat
juuliusgee napsal(a):

Obdobie? Nech viem ci sa oplati hladat

Akcie mávajú pravidelne, ale mimo leta.

0 Citovat
guessWho napsal(a):

Akcie mávajú pravidelne, ale mimo leta.

Vlastne.. aj tak to nedam. Ani ten SQ mi na matrixe nenaslo nech som sa snazil akokolvek... :D

0 Citovat
juuliusgee napsal(a):

Vlastne.. aj tak to nedam. Ani ten SQ mi na matrixe nenaslo nech som sa snazil akokolvek... :D

Tak tie striky zvyknú fungovať na viaceré spoločnosti, takže ono to nie je až taká veda.. Najlepšie je pokiaľ človek vie po technickej stránke ako funguje celý palivový príplatok.. Ako ho spoločnosti skladajú, vytvárajú, kódujú.. Potom je hľadanie výrazne jednoduchšie pre akýkoľvek routing

0 Citovat

Já si připadám jak v tom vtipu o blondýnce - "Jak zabavit blondýnu? Napsat na obě strany papíru 'otoč'." A ona otáčí a my hledáme a hledáme.. :D

1 Citovat

c2-c1.5, ST, fajnych 126 Eur....

0 Citovat

Je mi jasný, že pro spoustu lidí to je jen virtuální koníček. Ale lítáte na to taky někdo někdy? Pokud ano, spoléháte se na to, že si toho nikdo v systému nevšimne? Nebo se snažíte proletět jen nějaký slevy +- 20%?

0 Citovat

ak vies co robis a drzis sa pravidiel ako mas, tak to je relativne bezpecne... ale vzdy mam pre istotu pripravenu kreditku keby nieco prdlo, lebo vzdy budes tahat za kratsi koniec... a lietam skoro iba tak ;)

0 Citovat

no ja momentálne nemám čas lietať, ale napr. v lete poletím za 150€ do KUL.. A rôzne spoločnosti majú rôzne systémy to je dosť podstatné.

1 Citovat

C2-C1, 405 e, Business... *A

0 Citovat
guessWho napsal(a):

no ja momentálne nemám čas lietať, ale napr. v lete poletím za 150€ do KUL.. A rôzne spoločnosti majú rôzne systémy to je dosť podstatné.

Ahoj, můžu poprosit o vysvětlení, jak na FD? Hledám už půl roku něco na Filipíny a nic :-)

0 Citovat

Z Budapešti Air China? Kýžený efekt to přinese, ale ne super cenu. Na to je potřeba více faktorů.

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

Z Budapešti Air China? Kýžený efekt to přinese, ale ne super cenu. Na to je potřeba více faktorů.

Air China - VIE-MNL základ dobrý, teď to jen dosadit :D Nějaké typy? https://matrix.itasoftware.com/#view-details:research=BRQMNL-MNLBRQ;solution=0CbVIj3hxo0SOhjBDMUYNJR/ZSQBVM1TRs8OjvRnmPJ7jN001

0 Citovat
Matio_S napsal(a):

C2-C1, 405 e, Business... *A

Jak se z takového kryptogramu pozná letiště, pro která je platný? To jsou desítky tisíc kombinací.

0 Citovat

@Kokossssss stačí trochu pogoogliť a nájsť nejaké návody prípadne príklady už nefungujúcich dumpov
@Leoš to je práve to umenie :-)

0 Citovat

tu je celkom schopny guide, kde clovek vie pochopit zaklady: https://www.travelcodex.com/2012/01/introduction-to-fuel-dumping/
no, a k veci:
C2c/C2e (viacero letisk v dosahu autom ;) ) - C1, od 190 Eur

0 Citovat
guessWho napsal(a):

@Kokossssss stačí trochu pogoogliť a nájsť nejaké návody prípadne príklady už nefungujúcich dumpov
@Leoš to je práve to umenie :-)

Chápu, chápu... Mám ještě jeden dotaz, proč jste cca před 4 týdny psali, že FD končí, nebo tak něco?

0 Citovat

Ahoj všichni, nejsem žádný nezkušený cestovatel- tak a teď jsem zrovna narazila, že jo... Jde o to, že jsem si poprvé místo stopování, low- cost aerolinek nebo vlaků/busů v Asii zkusila zabookovat auto v Irsku. Ano, je to úplně jiné, snad zvládnu řídit po levé straně, když mám z roku v Thajsku trénink. Mám ale trošku strach z pojištění. To si rozhodně chci sjednat s minimální spouúčastí... A poslední věc- letím brzy do Londýna a objednal a zaplatil jsem auto u SIxt na 6 dní, bohužel jsem ale platil kartou mojí sestry. Pravidla Sixtu ale určují, že řidič musí být zároveň plátcem... Prosím ví někdo co s tím? NEVÍM KAM S TÍMTO DOTAZEM A MOC SE OMLOUVÁM, ALE NIKDE SE NEOBJEVIL, TAK PROSÍM TADY.

0 Citovat

Na místě stějně budeš potřebovat kreditní kartu na deposit, takže to, že je placeno dopředu z jiné karty, nebude velmi pravděpodobně nikdo řešit. Spíš bych řekl, že máš problém, pokud nemáš kreditní kartu.
Pak Ti auto buď vůbec nevydají, případně Tě donutí vzít od nich full pojištění (velmi drahé) a stejně budeš muset mít na debitní kartě k dispozici na deposit nějaké peníze.

0