Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

David Eiselt napsal(a):

Nemyslím si, že budou problémy. Jen takové hacky se moc často nevidí :-) vím snad jen o Air India.

To byla ta akce tady za méně než 8000 loni? (Musel jsem to vypsat, vše za menšítkem zmizelo.)

0 Citovat

Vyskocila fajnota, C2-C4, 88 Eur

Hint: BF 1 Euro

0 Citovat

easy dump do BKK


ca-bkk-3x.png

0 Citovat

No aspoň ten strike si mohol dať preč ._.

0 Citovat

^^^ :(

0 Citovat

Vy naděláte zlobři... Zrovna na CA funguje každý druhý domestic :) (změněno)

0 Citovat

Jestli vás to utěší, já třeba z toho uříznutého obrázku název letiště neuhádl.

0 Citovat

Ano utesi, vzhladom na to, ze za posledne 2 tyzdne 2 aerolinky boli opravene, ktore boli velmi pouzitelne na odlety zo strednej europy + takisto prestal fungovat jeden z lepsich strikov...

0 Citovat

Po dlhej dobe fajnostka,

C2-C1, 110 Eur, za maly priplatok odlet mozny aj z PRG ;)

0 Citovat

Ja týmto Vašim kódom stále nerozumiem a to som sa snažila o tom niečo naštudovať.

0 Citovat

keby tomu kazdy rozumel, tak ziadne fueldumpy nie su:)

0 Citovat

ach jaj.

0 Citovat

ak ach jaj, vsak naco je google, hned prvy vysledok a mas tam aj to co znamenaju kody :D


0c719kp-1.png

0 Citovat

Mohu se jen zeptat, zda je to 3X u stejné aliance? Nebo je to pořád ten self-dump?

0 Citovat

uja googla poznám, ale aj tak je to všeobecná info (európa - sev. amerika). trochu veľa kombinácií bez nápovede).

0 Citovat

Tak ono mi nepomůže ani PRG-C1 :) V tom by člověk musel ležet každý den, aby mu tyto základní hinty k něčemu byly.

0 Citovat

No však jsem si myslel, že tomu vždycky rozumí jen autor příspěvku... :-)

0 Citovat

Zajimalo by me, jak dlouho se Matio_S vzdelaval, nez se tom takto naucil chodit, ze bezne nachazi FD za +- 100eur po svete...ja to umet, tak jsem pul roku kazdy rok mimo kontinent :-D

0 Citovat

C2-C6, 139eur, Bora-Bora za par eur navic...

0 Citovat

zuzkalipovska napsal(a):

uja googla poznám, ale aj tak je to všeobecná info (európa - sev. amerika). trochu veľa kombinácií bez nápovede).

Souhlas. Mě to ani neláká zkoušet, kombinací jsou miliony, zvlášť když chybí aliance.

0 Citovat

A já se bál, že jsem jedinej, komu to nic neříká :D Ráno jsem kvůli tomu byl 30 min na googlu, ale zjistil jsem, že toho času bude potřeba víc :-)

0 Citovat

Ja som tomu raz venovala skoro celý deň, skúšala cez ITA Matrix a k ničomu som sa nedopracovala, tak som to dočasne zavrhla. Ale pozrite ako nás provokuje s Bora Bora.

0 Citovat

zuzkalipovska napsal(a):

Ja som tomu raz venovala skoro celý deň, skúšala cez ITA Matrix a k ničomu som sa nedopracovala, tak som to dočasne zavrhla. Ale pozrite ako nás provokuje s Bora Bora.

To si robi srandu,letenka na Tahiti z EU,to je minimalne 20tis,a juzny pacifik na FuelDumpy asi moc nefunguje,na tieto konciny skor tie bonusove letenky....

0 Citovat

také problematice FD nerozumím, zkoušela jsem info "vygooglit",ale vznikl z toho zmatek, tak jen smutně čekám na nějaký error,ať uz východ nebo západ

0 Citovat

Viem, že to sem nepatrí, ale vám občas nevyskakujú príspevky vo fóre v čínštine alebo inom obdobnom jazyku (na PC aj mobile)?

0