Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

zpáteční?

0 Citovat

Samozrejme.

0 Citovat

Matio_S napsal(a):

Australia? Ked su spravne nastavene hviezdy, tak 130-160 Eur je realnych, v tomto momente sa "da udelat" +- 180

Tak to je pecka.. kolik longhaulu mas za rok, kdyz umis takovyhle ceny? Asi bych byl kazdy druhy mesic nekde v tramtarii .. :-)

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Tak to je pecka.. kolik longhaulu mas za rok, kdyz umis takovyhle ceny? Asi bych byl kazdy druhy mesic nekde v tramtarii .. :-)

odpoviem diplomaticky, uz to neni otakza penazi ale volna v praci ;) a zrazu aj predlzeny vikend na Phukete je good idea ;)

0 Citovat

Matio_S napsal(a):

odpoviem diplomaticky, uz to neni otakza penazi ale volna v praci ;) a zrazu aj predlzeny vikend na Phukete je good idea ;)

Rozumim a tise zavidim :-). Jeste bych se akorat zeptal (myslim, ze uz jsem se jednou ptal ale nedostalo se mi odpovedi) jak dlouhou dobu ti to trvalo nez ses naucil pravidelne nachazet takovehle ceny? Tipuju to na rok, dva? (Kdyz u toho clovek i pracuje atd.).

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Rozumim a tise zavidim :-). Jeste bych se akorat zeptal (myslim, ze uz jsem se jednou ptal ale nedostalo se mi odpovedi) jak dlouhou dobu ti to trvalo nez ses naucil pravidelne nachazet takovehle ceny? Tipuju to na rok, dva? (Kdyz u toho clovek i pracuje atd.).

Len tak to nebude, záleží koľko má človek trpezlivosti. Následné je aj tak rozdiel keď človek hľadá "náhodne" a keď vie čo robí - t.j. technicky tomu rozumie a vie ako to funguje.

0 Citovat

ono, neda sa to povedat ze budes nad tym sediet X hodin/dni/tyzdnov a bude z teba expert... ale ked clovek chape system, tak to ide lahsie...... a ten sytem tam je, dost velky

Tiez si myslim ze napr clovek z IT prostredia, to pochopi ovela rychlejsie a dokonca si dokaze nakodit vselijake tools a bude to mat este lahsie (ja z IT absolutne nie som, a mam to o to tazsie)....

0 Citovat

@Matio_S a jaký používáš "systém" na hledání? Já teoreticky chápu jak fuel dump funguje a dokonce jsem schopný i nějaký najít když jsou větší nápovědy než jsem dáváš ty :D. Ale prostě nějak nevím jestli mi za to stojí ten čas na hrubý prohledávání všech možných kombinací...

0 Citovat

Matio_S napsal(a):

ono, neda sa to povedat ze budes nad tym sediet X hodin/dni/tyzdnov a bude z teba expert... ale ked clovek chape system, tak to ide lahsie...... a ten sytem tam je, dost velky

Tiez si myslim ze napr clovek z IT prostredia, to pochopi ovela rychlejsie a dokonca si dokaze nakodit vselijake tools a bude to mat este lahsie (ja z IT absolutne nie som, a mam to o to tazsie)....

Tak jeste jinak, jak dlouho se tomu cca venujes ty? Rok, 2, 5let? :-). Jen bych proste chtel mit ramcovou predstavu, do ceho clovek jde. Uz jsem v tom byl nekolik tydnu ponoreny ale pak nebyl cas a znovu jsem se do toho jeste nepustil. Trpelivost nebude problem, jen rad aspon ramcove vidim, do ceho jdu :-).

0 Citovat

Nedá sa to vyjadriť, môžeš hľadať 2 roky všetky kombinácie a nemusíš nič nájsť.

0 Citovat

napovedy su naschval take, aby ich pochopil iba ten kto ich ma pochopit... ked sa ucis nieco roky, tak robis vsetko co mozes aby si to uchoval, len pocas 2017 bolo opravenych asi 5 aeroliniek ktore sa dali krasne vyuzivat z nasho regionu... cim jednoduchsie = tym viac ludi = tym kratsia zivotnost,

Ci sa si to oplati si musi povedat kazdy sam, ale ak nebudes lietat viac ak 2-3 longhauly rocne, tak si myslim ze sa ti oplati viac sledovat blogy a vychytat nejaky error

0 Citovat

A nikdy jsi neměl problém s aerolinií kvůli neproletěným úsekům? Četl jsem, že teoreticky ti můžou zrušit účet s mílemi.

0 Citovat

mal som rozne problemy (zrusenie FFP zatial nie) ... nejdem to rozpisovat podrobne, ale vzdy mam na kreditke dost penazi aby som si mohol prinajhorsiom kupit OW let domov a ak sa da, stornovatelne ubytko...

Treba si uvedomit, ze tu uz clovek taha za kratsi koniec co sa tyka prava a zakonov, takze ako som hovoril, ak nechcete lietat pomaly kazdy mesiac, tak je lahsie a aj bezpecnejsie radsej sledovat blogy/errory

0 Citovat

Kolik dalkovek nalitas rocne ? Tipuji cca 20 ? Chapu,ze problem je cas/dovolena...

0 Citovat

no jo, ale kdyz uz je najaky error, tak se porad opakuji destinace jako US, Thajsko...to je treba pro me motivace se do toho taky trochu ponorit, i kdyz teda bez nejakeho zavratneho uspechu zatim asi jak kluci tady :)

0 Citovat

Nějaký tip na LX? Buď proletitelný 1X intra Europe nebo 3X (stačí kontinent), díky.

0 Citovat

A ten proflakly LX OJ C2-C3 z prosince uz nejede? Az budu u pc zkusim. 3X tam bylo v C3.

0 Citovat

Je něco rozumného do Thajska či okolí?

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Je něco rozumného do Thajska či okolí?

něco tam je, podivat se treba do vlakna na FT....

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Je něco rozumného do Thajska či okolí?

To co by me ted zajimalo je s 1x v C3/C6...

0 Citovat

Nevíte jestli se dá najít něco použitelného C2-C5s RT? Teoreticky by i mohlo být OJ v rámci C2

0 Citovat

Nekodujte otazky... lebo potom niekto kto by mozno aj vedel pomoct nebude stracat cas aby pochopil co sa pytas...

0 Citovat

Někdo kdo by možná i uměl pomoct, tak ten to umí určitě rozluštit :-)

0 Citovat

ok, uz som ticho ;)

0 Citovat

richard.pastorek napsal(a):

něco tam je, podivat se treba do vlakna na FT....

Nic nevidím. Co to má být?

0