Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Ja se tu ale nebavim o USA, ja sem ti daval jen priklad me cesty do Asie smiley No v akci Bangkok s Emirates nekoupis za 14 smiley min cena byla 15k v sezone. A muj prolet 1x je dovolena neberu to jako prolet ale jako bonus.... ano kdyz bych se musel v budoucnu vracet zpet kvuli 1x je to vopruz...

0 Citovat

No ja bych se treba u toho USA za 59 vsadil (specielne US Airlines maji par FD vyhlasenych) ze ten prvni leg Amerika smiley Co Dave? smiley

Jinak co rikas Twiku s tim samo souhlasim - priskok se da pojmout jako vylet a i kdyz usetris 5k na letence tak ve 2 pasazerech je to lepsi utratit v cilove destinaci za zabavu.. smiley

0 Citovat

mal som za to že prvý leg je v španielsku. síce mi nevyšla takáto cena, ale nejaké palivové príplatky odpadli

0 Citovat

Tak japonsko sem zatim sestrelil o 500kc smiley A to sem si byl jistej ze to bude hracka smiley

0 Citovat

a pomoci 3x sem to sundal o 200kc smiley

0 Citovat

tak ten ocasek jsem si uz nasel a dostal se na cenu 7653, ani to nedalo takovou praci jak sem si myslel smiley ale kdyz se snazim najit jiny datumy letu PRG HND PRG tak se dostavam na uplne jiny ceny... Jak zjistim na ktery datumy tenhle fd funguje? kdyz jsem hledat lety emirates bez ocasku tak tam byly dokonce levnejsi lety nez 9-21/9, ale fd na nich nebyl zadnej...

Ptam jen hypoteticky, protoze ten ocasek je pro me trochu z ruky smiley

0 Citovat

data letů PRG TYO byl náhodný nástřel, většinou funguje začít obyčejnou zpátečkou a zvolit jen požadovanou délku pobytu a měsíc, nejlevnější data ti vyjedou a v 95% mi strike vždycky funguje

0 Citovat

Tomias: takže som pochopil správne, že máš let do tokia bez fd za nižšiu cenu než s fd za tých 7 niečo tisíc?

0 Citovat

Sem na 8500kc s 1x ... smiley Ale porad trvam na tom ze pro C2 - C3 je nepouzitelny smiley

0 Citovat

Se svym ocaskem jeste udelam PRG - BKK s Emiratama za 10k smiley Za kolik to umi ten Vas? Akorat teda bohuzel krome FD3x za 200kc sem nasel vsechno akorat na FD1x smiley smiley smiley

0 Citovat

PRG BKK 1x za $405.29 na orbitz.com což je cca 9k smiley

0 Citovat

davidII: nee opravdu jsem nenasel levnejsi letenky bez fd smiley jen jsem konstatoval ze po pridani 1x mi to u nekterych datumu fungovalo a u nekterych ne...

0 Citovat

Pekne me stvete, jdu spat.. Ale vim ze ten muj 1x leg je krapet drazsi (cca 1500kc) za basic fare nez za kolik sem sestreloval BA asi pred 14 dnama.. smiley Evidentne stejne dira, akorat ja mam mam drahou letenku smiley.. Zkousel sem to i na business class letenky - sestrelim tam sice YQ o 95% ale porad to dela cca 60k za zpatecku do Prahy.. smiley

0 Citovat

Za poslednich par dnu u PC sem nasel spoustu libovych 1x (nektere nejmenovane airolinky srazim o +95% YQ bez mrknuti) ale nasel sem akorat jednu funkcni 3x a to o 50% YQ ale do destinace kam se mi zrovna nechce smiley A jeste se spolecnosti ktera ma suverene nejdrazsi tarif do dane destinace smiley smiley smiley

0 Citovat

No a nějaké 1x pro ČR tam máš taky, nebo vše v C5? smiley

0 Citovat

Rad by som sa opytal zucastnenych skusenych lovcov ako na to ..nic mi nehovoria skratky ako C5 , YQ..resp terminy ako ocasek a pod smiley ..... Existuje nejaky vysvetlujuci clanok , resp diskusia ktora by mi tuto problematiku objasnila pls? Vela cestujem , preto by kazda uspora potesila . vdaka za pomoc ...pozdravujem
Inak tento web je skvely ...... Palec hore !!!

0 Citovat

Jasne skusim , dik

0 Citovat

http://www.fueldumping.net/terminology/

0 Citovat

Narazil sem na par zajimavych pripadu, kdy 3X sice nesrazi palivo, ale diky nejake ne uplne jasne chybe ve vesmiru nabidne trochu jiny routing (vetsinou se stopem navic) na zpatecni cestu (1x dela to same pro prvni cestu)..

Odzkouseno na C2 - C1, C2 - C3 a C2 - C4..

Uspora cca 10-15% sleva (base fare) na letenkach z Phy, nicmene nemuze to absolutne konkurovat obycenym letenkam v akcnich nabidkach..

0 Citovat



Tady je hezka jednicka o 100% YQ s Amikama.. smiley Hledej smudlo.. smiley (Kdyby to chtel nekdo letet tak si radsi kupte LEJ - CHI za 350ecek v aktualnim promo od KLM) smiley

0 Citovat

Hlasi se opet greenhorn touzici po zajimave letence. prostudoval jsem domaci ulohy pilne, presto se mi nedari nejak uspesne dostat na kyzenou cenu. Pomuze nekdo PRG, nebo EU - NRT nebo HND ? Predem dekuji za veskere rady Rick smiley

0 Citovat

Fantasticke, dekuji, uz se radim s jizni mapou....je pro hadanku rozhodujici jestli prvni leg je ten zasadni, nebo je vhodnejsi ho umistit az na zaver ? Dekuji

0 Citovat

Zásadní je, že je první.

0 Citovat

Hoši, teď by to chtělo "dumpnout" nějakou tu Indii, když nám to všem zrušili smiley

0 Citovat

Posledni dobou jsem zacal pokukovat po nejakem dobrem kixu v business nebo first, neni tady nekdo kdo by se chtel proletet se mnou ? smiley

0