Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Potrebuju nutne 3x z C2 --> C3. Poleti nas 6 smiley
Jestli nekdo mate tak se prosim nestydte nahodit nejakej hint..
Diky

0 Citovat

sorry za natvrdly dotaz ale k cemu je mi 1x nekde na druhe strane sveta?

0 Citovat

Ahojte, mel bych prosim dotaz zda se takto daji hledat i letenky smer USA v obdobi cerven/cervenec... Zatim co tu vidim screny tak to je do brezna +-max... dekuji za info pripadne

0 Citovat

Emirati maji hezke 1x i na lety do Afriky - zatim ozkouseno na Maledivy a Seychelly.. smiley Palivo o 100% dolu.. smiley

0 Citovat

Dá se letět ta BOM v lednu za sedmičku? Prosím o nerozmazanou odpověď. smiley Díky

0 Citovat

Závidím všem zasvěceným smiley snad na to taky brzy přijdu.. chtěl bych přítelkyni vzít na Srí Lanku, tak by to snad taky něco mohlo ušetřit. Co myslíte? smiley)

0 Citovat

Cau haxs(y) ;o) nojeje takovych je nas vice co by radi.. Ja taky taky ale az na to jednou dojdu a naucim se v tom cist bude to docela sranda, protoze uz ted si moje mila manzelka o me mysli, ze jsem polovicni magor a zavisly ;o).... Noooo kazdy je na necem, ze ;o)

0 Citovat

Však makám, neboj smiley já se spokojím i s nějakou akční letenkou kolem 10 - 11. smiley

0 Citovat

potrebuju buknout C2 --> C3 do konce tydne. nemel by nekdo funkcni 3x pls? zaplatim piva pres paypal smiley

0 Citovat

Jde - nejde? Potřebuji jen odpověď zda mám hledat... Jsem v extrémním časovém pressu, tak díky za pomoc. smiley



edit: u BUD je basefare dokonce 18 Kč

0 Citovat

Mě by aktuálně zajímalo, kdo ten tarif napráskal, že ho stáhli tak brzy... smiley smiley smiley

0 Citovat

Kdo by chtěl video návod na fuel dumping smiley https://www.youtube.com/watch?v=XORgDkaV_xk

0 Citovat

Nasel sem hezkou novou 3x C2 - C3.. smiley Je to jeden z narodnich dopravcu.. smiley YQ o 50%..

0 Citovat

Na tu C3 by se mi též hodilo.. Dovolené moc nebylo. smiley

0 Citovat


Aeroflot. Jde nejde? Má cenu se snažit? smiley

0 Citovat

Ok, už jsem se k tomu časově dostal a odpovím si sám. Aeroflot nejde smiley

0 Citovat

Neboj, naivní nejsem a 100% YQ dolu neočekávám. Stejně tak mi nečiní problém dát za letenku 10ku. Když vím že to jde níž, tak červíček hlodá smiley Holt nemám tolik času a když vidím zakázaný end-on-end tak se do toho nepouštím.
Současné torronto jsem o 1000Kč dolu dostal.



Jenže mě teď zajímá asie smiley

0 Citovat

c2-c4-c2, s jakymkoli x v c2 nebo c4... napovi nekdo?

0 Citovat

Co zaletet za rozumnou cenu do NYC ? smiley



YQ 100% pryc smiley

0 Citovat

Stesti v nestesti smiley Sice spatny obrazek, ale aspon ne ten s pouzitelnym dumpem v C2 smiley smiley

0 Citovat

Nějaký nápad mimo OJ?

0 Citovat

V tomhle smeru (C3) akorat nepouzitelna 1x, shodi YQ na 5900, tzn. asi o tri tisice.. Ale za ty tri litry tam nedoletis smiley

0 Citovat

Jak aktuálně řešíte dohledávání 3X? smiley po změně matrixu zmizela možnost radiusu..

0 Citovat

Radius jde, ale je potreba narvat ho tam rucne s kodama letist oddelenyma carkama.. smiley Rekl bych ze v jednotkach dnu se objevi aplikace, ktera ti po zadani letiste + zvoleneho radiusu vyhodi seznam kodu letist oddelenych carkama smiley

Jinak matrix byl bohuzel posledni dobou dost casto pretizenej, hazelo to porad nejaky chyby.. A z nejakeho zahadneho duvodu se ty nejlepsi dumpy ani nedaji na matrixu najit, i presto ze na nekterych OTA funguji smiley (to ale nema souvislost s novym matrixem ktery ted nasadili)..

0 Citovat

V systemu se objevili zajimave nove tarify do C1 s oneworldem - a dobra zprava je, ze se jim da trochu upustit.. smiley Napr. Seattle z Mnichova 8300kc R/T.. smiley A ulevit se jim da pomoci 3x, takze tentokrat nikdo nebude muset kvuli 1x do Afriky.. smiley

0