Letenky s fuel dumping

Napsal soundman73 2014-11-04 23:05:49 ve fóru Tipy na levné letenky

Potrebuju nutne 3x z C2 --> C3. Poleti nas 6 smiley
Jestli nekdo mate tak se prosim nestydte nahodit nejakej hint..
Diky

sorry za natvrdly dotaz ale k cemu je mi 1x nekde na druhe strane sveta?

Ahojte, mel bych prosim dotaz zda se takto daji hledat i letenky smer USA v obdobi cerven/cervenec... Zatim co tu vidim screny tak to je do brezna +-max... dekuji za info pripadne

Emirati maji hezke 1x i na lety do Afriky - zatim ozkouseno na Maledivy a Seychelly.. smiley Palivo o 100% dolu.. smiley

Dá se letět ta BOM v lednu za sedmičku? Prosím o nerozmazanou odpověď. smiley Díky

Závidím všem zasvěceným smiley snad na to taky brzy přijdu.. chtěl bych přítelkyni vzít na Srí Lanku, tak by to snad taky něco mohlo ušetřit. Co myslíte? smiley)

Cau haxs(y) ;o) nojeje takovych je nas vice co by radi.. Ja taky taky ale az na to jednou dojdu a naucim se v tom cist bude to docela sranda, protoze uz ted si moje mila manzelka o me mysli, ze jsem polovicni magor a zavisly ;o).... Noooo kazdy je na necem, ze ;o)

Však makám, neboj smiley já se spokojím i s nějakou akční letenkou kolem 10 - 11. smiley

potrebuju buknout C2 --> C3 do konce tydne. nemel by nekdo funkcni 3x pls? zaplatim piva pres paypal smiley

Jde - nejde? Potřebuji jen odpověď zda mám hledat... Jsem v extrémním časovém pressu, tak díky za pomoc. smiley

edit: u BUD je basefare dokonce 18 Kč

Mě by aktuálně zajímalo, kdo ten tarif napráskal, že ho stáhli tak brzy... smiley smiley smiley

Kdo by chtěl video návod na fuel dumping smiley https://www.youtube.com/watch?v=XORgDkaV_xk

Nasel sem hezkou novou 3x C2 - C3.. smiley Je to jeden z narodnich dopravcu.. smiley YQ o 50%..

Na tu C3 by se mi též hodilo.. Dovolené moc nebylo. smiley

Aeroflot. Jde nejde? Má cenu se snažit? smiley

Ok, už jsem se k tomu časově dostal a odpovím si sám. Aeroflot nejde smiley

Neboj, naivní nejsem a 100% YQ dolu neočekávám. Stejně tak mi nečiní problém dát za letenku 10ku. Když vím že to jde níž, tak červíček hlodá smiley Holt nemám tolik času a když vidím zakázaný end-on-end tak se do toho nepouštím.
Současné torronto jsem o 1000Kč dolu dostal.

Jenže mě teď zajímá asie smiley

c2-c4-c2, s jakymkoli x v c2 nebo c4... napovi nekdo?

Co zaletet za rozumnou cenu do NYC ? smiley

YQ 100% pryc smiley

Stesti v nestesti smiley Sice spatny obrazek, ale aspon ne ten s pouzitelnym dumpem v C2 smiley smiley

Nějaký nápad mimo OJ?

V tomhle smeru (C3) akorat nepouzitelna 1x, shodi YQ na 5900, tzn. asi o tri tisice.. Ale za ty tri litry tam nedoletis smiley

Jak aktuálně řešíte dohledávání 3X? smiley po změně matrixu zmizela možnost radiusu..

Radius jde, ale je potreba narvat ho tam rucne s kodama letist oddelenyma carkama.. smiley Rekl bych ze v jednotkach dnu se objevi aplikace, ktera ti po zadani letiste + zvoleneho radiusu vyhodi seznam kodu letist oddelenych carkama smiley

Jinak matrix byl bohuzel posledni dobou dost casto pretizenej, hazelo to porad nejaky chyby.. A z nejakeho zahadneho duvodu se ty nejlepsi dumpy ani nedaji na matrixu najit, i presto ze na nekterych OTA funguji smiley (to ale nema souvislost s novym matrixem ktery ted nasadili)..

V systemu se objevili zajimave nove tarify do C1 s oneworldem - a dobra zprava je, ze se jim da trochu upustit.. smiley Napr. Seattle z Mnichova 8300kc R/T.. smiley A ulevit se jim da pomoci 3x, takze tentokrat nikdo nebude muset kvuli 1x do Afriky.. smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!