Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Tak kdyz se podelis nebudu muset kvuli 1x litat do Afriky smiley

0 Citovat

Jen tak ze zvědavosti, za kolik jste ste se nejlevněji podívali do US? smiley

0 Citovat

JPPROMO 1.400 Kč PRG-NYC-MXP smiley
(http://cestujlevne.com/alitalia-letenky ... ine-bomby/ trochu odschool příspěvek)

0 Citovat

skoda ze teraz nieco take nie je smiley

0 Citovat

CO je velice příjemná cena?:) pod 4K Kč?:)

0 Citovat

Co za exoticke misto, jestli to neni tajne. Staci mi misto smiley

0 Citovat

Tak neni to o tom, ze bych se nechtel snazit. Me zajima jen cilova destinace, ne jak se tam dostanu ani s kym.

0 Citovat

Ujujuj... Orbitzu a United dosla trpelivost s 'hidden city' praktikama.. http://mashable.com/2014/12/30/hidden-city-ticketing smiley

0 Citovat

Mohu se zeptat zkušených, zda v současné době je nějaký FD směr Nepál? Hledám něco na říjen, a přeci jen bych měl vše na jedné letence než kombinace SmartWings a JetAirways. Díky

0 Citovat

no ja to tak jednoznačne nevidím. Nekalá súťaž nemusí byť automaticky činnosťou zakázanou zákonom. Napr. ak má duracel zaregistrovanú ochrannú známku pre baterky a ja ju použijem na energetické nápoje, tak som práva duracelu k ochrannej známke neporušil, ale dopustil som sa nekalej súťaže. Doležité sú tri znaky a to 1. jednanie v hospodárskej súťaži 2. v rozpore s dobrými mravmi a 3. sposobilé sposobiť újmu. Určite to nevidím tak jednoznačne beznádejné pre žalobcov ako Kickassone a som zvedavý či sa niečo podobné objaví aj v českých pomeroch. Pre cestujlevne je dobré, že vzniknutú škodu by prípadný žalobca asi nepreukázal a v českom práve sa nepriznávajú tzv. "punitive damages". Prípadný žalobca sa však može domáhať, aby sa žalovaný nekalej súťaže zdržal...

0 Citovat

Pozor pozor, nezaměňovat hrušky s jablky. Skiplagged je plně automatizovaný vyhledávač.. CL je blog smiley A zcela chápu snahu ukončit provoz tohoto webu. Otázkou je především to, jakým způsobem data získává..

0 Citovat

Velmi povedený článek k problematice Hidden city od airfarewatchdoga (americké CL) http://www.airfarewatchdog.com/blog/214 ... hould-too/

0 Citovat

Na flyertalku sa objavili zaujimave tipy na 3X do Afriky. Neskusali ste niekto nieco hladat? Podarilo sa?

0 Citovat

Vypada to ze vsechny 1x na EK jsou od ledna zavrene.. smiley Zkousel jsem zatim akorat na routingu C2 - C3 ale nefunguje ani jedna.. smiley Zrovna pristi mesic sem planoval jednu proletet na sluzebce.. smiley smiley smiley

0 Citovat

Zavřeli se podle mě jen v aktuálním dostupném promo tarifu, kde budeš mít zakázanou kombinaci s dalšími lety. Pevně věřím, že s nahozením nové várky se zase objeví smiley I když mi právě přišlo echo, že budou nahazovat nové flexi tarify, tak se klidně může stát, že tu chybu už opravili...

0 Citovat

Tak Dussel laka, ale asi si ho necham ujit smiley
Nicmene bych se nedivil, kdyby nekdo nasel ve vyplate hezkej bonus za opravu chyby, precijen z toho controlling posledni dobou nadsenrej byt nemohl smiley

0 Citovat

Zdravim, to jsem se chtel zeptat, jestli netusite a neporadite, v jake oblasti hledat pripadny 3X nebo rozumne proletitelny 1X pro cestu do C4. Prijde mi, ze C4 je na FT docela opomijena oblast. Pravidelne se objevuji zajimave BF s AA nebo UA pres C1, ale nejak se mi zatim porad nepodarilo najit spravny doplnek..

0 Citovat

Ahoj, delsi dobu bezuspesne hledam 3x pre C2c-KrungThep-C2c, je neco otevrene? nic mi nefunguje
Co se tyka prispevku nademnou, ma zmysl hledat, kdyz chci jet 26.1.+7, nebo se to uz neda stihnout.
Diky

0 Citovat

Kdyby měl někdo tip na TK, tak mají PRG-SGN v basefare 1400czk

0 Citovat


Nějaký tip na něco proletitelného? smiley

0 Citovat

Nějaký nápad, jak aspoň částečně vypustit palivo?

0 Citovat

BCN-LIM je base fare 3,5tis., 9tis YR. Dá se kombinovat s domestic lety v USA, ale zatím jsem nic nevypátral.

0 Citovat

Já tu mám taky jednoho kandidáta, TXL-ORD už i bez vypuštění paliva za hodně slušnou cenu.

0 Citovat

@vsem ;o)

Az ja se to naucim tak budu pomahat, ale zatim sem to nepochopil ;o) ale az jednou tak todle nebudu psat z CR ale ;o) kdo vi ;o)

0 Citovat

zdravim da sa nejako obdobne oplbnut cesta do dubazaj z bratislavy, prahy, budapesti alebo viedne........ak by niekto o niecom vedel kludne do spravy moze napisat

0