Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Tak co jsem vypozoroval, CA se dumpne sama a kterýmkoliv 3x, takže tvé 2 dumpy jsou nudný smiley Bohužel zrovna na Shanghaj mi to nebralo, kde byl bf 3000,-

0 Citovat

Tak s CZ sem kecal - jeste jsem to zkusil dumpnout a jdou s 3x o 50% YQ i v T class... smiley

0 Citovat

Challenge accepted smiley (něco na 100% by nebylo? smiley )

0 Citovat

potreboval bych nejakou letenku s fuel dumping na listopad pro 2 lidi. Odlet okolo 13.11. - 28.11. +/- par dni.
Tam Praha-DEN, nazpet NYC-PRG (popripade i okolni letiste, ale aby alespon jeden let byl z PRG).
nevite o necem?

0 Citovat

co nejakej dumpicek na tohle jeste smiley

0 Citovat

Na to jsem už koukal, ale nepředpokládám, že i s dumpem by byl pro nás přijatelný. V US to frčí kvůli kixu EY na lince do Abu Dhabi.. DAR je lepší vzít z PRG za 12tis, než se za 10tis. trmácet přes SAE smiley

0 Citovat

Myslíte, že na toto to cenu skúšať? príp viete o niečom lacnom do Iránu?

photo sharing sites

0 Citovat

YQ 140EUR? To asi nema ani cenu nic hledat...

0 Citovat

Pokud někdo letí na zimu za teplem, může si proletět 1X, které mu zařídí 100% fd na další cestu z PRG do C3 smiley

0 Citovat

Tak trochu posuň radiál o pár km jižněji a ušetříš dalších 1200 Kč na nižším BF. smiley

0 Citovat

Dave, uprav prosím Tě ten malý rozmaz. Takhle můžeš rovnou napsat, co se tam má před EK dosadit a bude to zase v háji.

0 Citovat

no ja myslim, ze uplne kazdy to nepozna...uz to urcitou miru hledani a stourani vyzaduje a musi trosku clovek vedet co a jak...navic treba travel-cheaperu to tak delaji bezne smiley

0 Citovat

Hlavně jak říkám, trochu jižněji a hned je to levnější. Třeba PEK za 5,3k, navíc je fajn, že tyhle 1x nejsou zase tak nereálné.

0 Citovat

Posheidon: Běžně to dělají, ale rozmažou to pořádně, ne že je hned jasně vidět znak. Takhle se to pohřbí, je to už tak hodně známé.

0 Citovat

Tak tohle je snad ještě horší http://travel-cheaper.de/erfahrungsberi ... more-40220 smiley

0 Citovat

Na travel-cheaper může být screen jaký chce, stejně to blboun často napíše i do textu.

0 Citovat

Tak screen je uz prec. Tak sa pytam to bol Tarom?

0 Citovat

V pohode ak sa dostanem k pc pozriem na to podrobnejsie. Len na telefone som si pozrel a moj tip bol Tarom podla loga ale nie som si isty. smiley

0 Citovat

Rumi007:I kdyby to TAROM byl, tak zásadou č.1 je neuvádět přímo dump ani aerolinku!
Dave: Díky, že screen už není.

0 Citovat

Není to nic složitého, nastavíš matrix a frčíš. Proletíš si dump v destinaci, kam znovu poletíš s dumpnutou letenkou.

0 Citovat

Nazdar chlapi,

Zkuzte mi prosim vysvětlit následující pravidlo:

DOUBLE OPEN JAWS/CIRCLE TRIPS NOT PERMITTED. APPLICABLE ADD-ON CONSTRUCTION IS ADDRESSED IN MISCELLANEOUS PROVISIONS - CATEGORY 23. END-ON-END END-ON-END COMBINATIONS PERMITTED WITH TK DOMESTIC/ INTERNATIONAL FARES. VALIDATE ALL FARE COMPONENTS. SIDE TRIPS PERMITTED.

Jsem z toho jelen smiley

Díky, Tom

0 Citovat

Nelze tvořit s double open-jaw (PRG-MNL BKK-VIE). Přidáš let jen v případě domestic přeletu v Turecku a předem říkám, lepší je čekat na chybu než se pokoušet dumpnout turky smiley

0 Citovat

Čau všichni,

proč je tak složité pokořit ty Turky? Májí to už nějak okoučované?

0 Citovat

Nemá někdo v merku zajímavý fare s JJ? Našel jsem 1x v Evropě, a rád bych ho otestoval smiley

0 Citovat

Travel Cheaper objevili novou 3x smiley Tak uz maji v repertoaru krome Swissu a BA i Air China smiley

0