Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Mimochodem v souvislosti s C4 - pred mesicem se mi povedlo koupit zajimavy error c2-LIM rt, kde se mi na trase zpet vlozil segment LIM-BOG s AV v business, coz sundalo YQ, takze vysledna cena padla nekam k 365EUR. Bylo to ale OTA specific, zda se.

0 Citovat

S dovolením bych trochu oživil téma.. Kdo frčí na aviosech může dát přednost před miles n more. Nízký BF i u CHI.

0 Citovat

Odlet z Prahy a návrat do Vídně je jen o 337 korun dražší smiley

0 Citovat

Což při ceně jízdenky 550 Kč dává smysl smiley

0 Citovat

Ahoj, věděl byste někdo o nějakém funkčním 3X, případně 1X v prolotitelném C2?
Díky

0 Citovat

Zkusil bych Maltu, Maroko či nějaký sever.. Ale co vím, tak Maroko už asi nefunguje a víc jich tu nebylo..

0 Citovat

nejaký typ na TK ?x ?OTA
malo by niečo existovať

0 Citovat

Cau,

snazim se proniknout do taju FD, ale zatim neuspesne. Vetsina destinaci, kam bych chtel ma na lepsich tarifech nedovoleny end-on-end.

Ale co je hlavni, casto se setkavam s clankem 23 vztahujicimu se k clanku Combinability. Muzete mi nekdo vysvetlit, jak to omezuje add-ons ?

Diky.

0 Citovat

Nejen do NY, ale třeba i k moři během léta smiley ... Easy peasy dump pro všechny začátečníky.

NAP-JFK za 7 tis. na přímém letu s možností 3x nebo klidně 1x z Prahy za koupáníčkem ve Středozemí.

0 Citovat

Potrebuju nejake levne mile u oneworldu.. smiley Nema nekdo nejaky dobry napad ? Jsem zatim na 4.25cpm (po zapoctenych koeficientech) tady po Europe - jak zkrouhli (BA) ty levne booking classy na 25% tak uz to neni zadna sranda smiley Potrebuju do srpna jeste 6k na upgrade smiley

Kolegove z FT nejak zapominaj na ty novy koeficienty, takze vsechny MR pocitaj po staru x100%, bohuzel po zapocteni toho novyho koeficientu uz si tema klasickejma botama se spatne zapocitanym palivem nevydelame ani na propisku smiley

0 Citovat

Zdravím, asi jsem uplný ňouma, ale pořád nemůžu najít ani tu nejjednodušší letenku pro beginnery. Vždy mi to vyjde místo těch 7,5 třeba 27,5 smiley ...snažil jsem se pročíst i zahraniční fóra, ale měl bych pár otázek ohledně ujasnění, můžu je prosím někomu z Vás položit? (nemůžu psát jako novej člen PM [nově registrovanej, ale návštěvnvíkem už jsem cca rok]). Moc díky smiley

0 Citovat

PRG - NYC 10,3
PRG - MIA 11,5

A* s pouštním desertem.

0 Citovat

Zkouseli jste nekdo FD na to aktualni CA. Dle podminek tarifu by to snad melo jit. Na travel cheaperu se na lety CA dost casto aplikuje 3x. akorat nevim s kym to 3x je, tipuju to na SQ ci QJ(alternativne9W). Poradi nekdo? Klidne PM diky.

0 Citovat

já tu mám na seznamu vnitrostátní karnevalový let.

0 Citovat

Někdo nějaký hint?

0 Citovat

Akorat nepouzitelna 1x co to srazi o cca 1/3 ..

EDIT: Uprimne by mi ani nedavalo moc smysl (z pohledu konstrukce ceny letenky), kdyby tam slo upustit o neco vic, pri takhle velkym YQ..

0 Citovat

Chvili sem si s tim hral abych mohl zamachrovat a nasel sem akorat hromadu dalsich 1x o 1/3 (da se zacit treba v te zemi na opacne polokouli, kterou si zminoval v tomhle foru) - s 3x jsem s tim nepohnul ani o milimetr (pouze umim cenu velmi efektivne zvysovat velmi neefektivnima routama).. Nicmene behem hrani jsem nasel hezkou novou vec smiley Nema zadny velky ekonomicky prinos, schovam si ji do sbirky pro dlouhe zimni vecery, treba z ni neco casem kapne smiley

0 Citovat

Dá se to nějak využít a výhodně napojit nějaký let z JFK směr karibik?

0 Citovat

To asi nebude úplně správná cena -- self dump? Cena samotné letenky (74, 72 Kč) je dobrá, asi by tomu mohlo jít ještě trochu pomoct. Termínů je tam fůra.

0 Citovat

Směřuj cestu zpět přes HEL a ušetříš další tisícovku smiley

0 Citovat

chalani, na toto by ste nevedeli odporucit nejaky dump aby sa to dalo aj kupit?

0 Citovat

Můžete mi prosím někdo vysvětlit jak tohle funguje? Sem jk Alenka v říši divů. Diky


Sent from my iPhone using Tapatalk

0 Citovat

treba pogooglit, zlozita problematika na dlho, aj tu na CL sa tomu chalani venovali, ako vidis ani ja som celkom neodhalila taje, ale nikto sa o dumpy nechce podelit ocividne smiley

0 Citovat

Hezké, 140 NBO, 160 JNB a krátké přestupy. Za tu cenu bych asi prezil i delší prestupy.

0 Citovat

Pořád se nějak nemůžu dopátrat k onu svatému gráli, který mi shodí dalších 100e. Pokud chápu správně, musí být odlet z pětky a stále na palubách EK nebo tady je ten háček?

0