Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Musis hledat prtka smiley))

0 Citovat

Ahoj potrebuju se 4. nebo 5.dubna dostat s Tenerife nekam do stredni Evropy nebo i Anglie , Irsko , sel by na to najit fuel dumping ? poradi nekdo ?

0 Citovat

Ryanair.com? smiley

0 Citovat

Jde o to, že na evropských letech nemá smysl něco hledat a koumat, protože nic nevymyslíš. Koukni na nejlevnější lety Ryanairu do Evropy a to kup.

0 Citovat

Tak ale má to hezky naučené Eržika a zdopovědně to vypisuje pokaždé smiley

0 Citovat

Tak dej šanci Wizzairu a vem Eržiku domů, určitě se Ti tam bude líbit, uvidíš smiley

0 Citovat

Proč je smazán můj příspěvek??? Je to diskuzní fórum, patří to do tohoto tématu...holt za to, že se zde právě kvůli komunitě ovcí, jak se vám na al říká, posral celý fuel dumping, musí nést. díky chlapci

0 Citovat

Nechapu proc se rozcilujes ... kdyz zadas na google do vyhledavace fuel dumping , tak jen na 1 strance je 10 odkazu a dalsich 8 souvisejicich ,,, tak o co jde ?
a nektere rovnou popisuji navod jak mas postupovat,,, samozrejme to neznamena, ze kazdy hned neco najde a ze kazdy ma dostatek casu takto hledat , kdyz vysledek neni zrovna jisty, navic tohle je podle meho docela tezke i pro zkuseneho lovce levnych letenek a ne pro zacatecnika ,,,samozrejme chapu ,jestli ma nekdo tyhle veci jako bussines za uplatu , tak mu kazda informace pro amatery vadi , protoze mu jasne bere zisky, ..jenze je si treba uvedomit taky to, ze mnoho lidi pouzije ruzne vyhledavace jen aby let naslo a pak si ho stejne nekoupi pres pochybne agenty , sice levneji treba , ale s daleko vetsim rizikem , nez kdyz si to clovek koupi sam u letecke spolecnosti primo

0 Citovat

Kdyz to nekdo zna a neumi to pouzivat, prosim, necht si to vygoogli. Ale kdyz o tom nikdo nikdy neslysel a budeme mu to cpat, je to spatne.

0 Citovat

Smazal jsem jej, protože neměl žádnou hodnotu, jen nářek do prázdna.

Pokud jsme komunitou ovcí, tak ať. Raději v nějaké komunitě rozumných lidí, než v kroužku 8 bohémů, kteří nedělají nic jiného než plivou a nadávají na ostatní.

Pak vůbec nechápu, nad čím se tu rozčiluješ. Pokud máš na mysli to podivné individuum zvané Bocek a jeho výkřik na AL, tak je na čase trochu přibrzdit. Jeho chování je retardované už od samého počátku a brečí kde může bez jasných podkladů. Nikdo tu nikomu nic nerozesílá a pokud ano, v tom vlákně vidím jen 3 maily!
Na základě toho ti nikdo daný FD nezavře, navíc pokud mají problém zcela někde jinde... Takže prosím klid, nic špatného se tu neděje, nikdo nikomu nic necpe. Příště nech Bocka ať brečí a nadává nám tak, jako tomu je doposud a neber si jeho slova příliš k srdci.

0 Citovat

Zdravím, existuje aj nejaký vyhľadávač na fuel dumping? Dnes som našiel niečo tu. Nemám VIP prístup takže nevidím čo tam je napísané smiley, ale je to možné? Snažil som sa nájsť niečo aj sám, ale nedarí sa mi cenu skresať ani o 1€ smiley

0 Citovat

Ten článok vznikol vďaka mne smiley. Ide o stránku fueldumpstrike.com. Ale nejako moc by som sa neradoval, keďže to nefunguje úplne optimálne. Trvá to niekedy aj celý deň, kým ti prehľadá všetky možnosti k tvojej zvolenej trase.

0 Citovat

aha, na tú stránku som už narazil predtým, ale som nevedel, že je to tam nejak automatizované smiley

0 Citovat

ahoj. dalo by se neco udelat s timhle?

0 Citovat

Dobrý den měl bych prosbu o radu. Mám v plánu cestovat Franfurt - Porto a zpět s Raynairem. Když už budu v Portugalsku chtěl bych se podívat i do Lisabonu např. na 2 dny, kde z Porta lítá také Raynair. Da se nějak nakombinovat tyto lety tak aby se mi snížil palivový příplatek? (např. 7.6. Franfurt - Porto a 9.6. - 11.6. Porto - Lisabon s tím, že pak bych se vrátil do Porta a následně do Franfurtu. Něbo nějaké jiné tipy jak se tam dostat levněji? Děkuji

0 Citovat

Fuel dumping na let Ryanair, to už je opravdu jak souložit s žebračkou smiley Pokud chceš ušetřit, zkus je orumbovat...

0 Citovat

Zdravim, chcel by som sa opytat, mame letenky s 3x ...ze ako to v praxi na letisku vyzera, ci to riesia pri check-ine, pytaju sa preco tam mame ten posledny nezmyselny let atd? a co im ked tak treba povedat, ze sa tam potom chystame a planujeme to preletiet? alebo to pracovnici na letisku vobec neriesia a nerobia s tym problemy? dakujem za odpoved.

0 Citovat

tyzden tam je rozdiel

0 Citovat

Keby mal niekto záujem na jeseň navštíviť čínu tak C2-C3 130€(samozrejme je tam viac možností takže cena je + -) smiley

edit:
1. jeseň 2016
2. ja som tento dump nenašiel prvý čerpal som iba z hintu na FT fóre takže viac hintov ako *A (+ ja som vám pomohol s tou čínou) nebude

0 Citovat

Neporadil by mi někdo prosím 3x nebo aspoň kde hledat pro VIE-MBA v listopadu s ET?

0 Citovat

Neni to sice FD, ale jeden celkem znamy vyhledavac ma ted problemy s letenkama v librach - vypada to ze si to jeste nikdo nevsiml - minimalne na zadnem blogu to jeste nevisi - kdo bude sikovny (a rychly), muze se podivat z EU na radu letist v USA s VELMI VYRAZNOU SLEVOU.. smiley

Podobna chyba uz se objevila pred par dny (jiny vyhledavac) ale rychle zmizela (aniz by si toho nekdo stihl vsimnout - chtel jsem to hodit na FT ale zmizelo to nez sem dojel z prace domu).. smiley

0 Citovat

Update - jeden uplne neznamy vyhledavac vykazuje stejnou chybu, akorat u jinych destinaci smiley taky EU -> US..

0 Citovat

Jestli to je přepočet Libra=Kč, jdu hledat.. smiley jinak nevím nevím.

0 Citovat

Opet jeden major OTA specific bug, tentokrat na odlety z Prahy se *A a musi to byt naceneno v jine mene nez CZK smiley Sleva tentokrat cca 60% oproti standardni cene dane aerolinky, cca o 30% nez nejlevnejsi let do stejne destinace smiley Vyzkousel sem proklikat az do checkoutu.. smiley

At nezeru tak smer je zapadni a posedite si v letadle pres 8h.. smiley

0 Citovat

Funguje to zatim na 2 mesta.. Odlety pouze PRG..

0