Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

AI je prakticky to nejjednodušší, co lze najít podle mě :) Dřív se to dumpovalo samo, jen s tím, že jsi měl X-DEL-BOM-Y... takže jsem ti i napověděl. Jen ty intrakari lety mám s farem téměř 2 000 Kč :/ v nějakém historickém slajdu na nějakou přednášku mám 300 Kč, to by bylo samozřejmě lepší :D

0 Citovat

Taky.

Je to 3X s AI nebo něco komplikovanějšího?

1 Citovat

AI z VIE do DEL jsem zvládl v pohodě, bylo to fajn. I servis.

1 Citovat

zalezi podle destinace, Australie mi tolik nesla ale v asii to slo tusim na 250 euro.. ale mne osobne to ani za tolik penez nestoji, s Air Indii a v economy bych si lajznul tak mozna 2 hodinovy prelet po Indii :D

1 Citovat

Na kolik jste dumpli AI z VIE?

0 Citovat

Jediný, kdo na tomhle dealu vydělal je secretflying;-)

2 Citovat

To bylo to JetBlue?

0 Citovat

môžeš sa poďakovať secretflying :)

1 Citovat

ten business class fuel dump přes atlantik za 9k byla dobrá horská dráha.. Po hodínách hledání adekvátního 3x, mi to nakonec druhej dne stejne zrušili a vrátili peníze.. achjo

0 Citovat

Jak to vychází pak ta letenka? 

0 Citovat

vim presne o cem mluvis, docela zajimavy ceny do SIN... ja  bych se toho nebal, kor kdyz to das trochu dal. V realite zadny agenti tomu vubec nerozumi, navic stejne vidi jen nadchazejici lety ktery maj connections, nevidi cely itinerar v 90% pripadu.

2 Citovat

Máte prosím někdo zkušenost, jak se na FD tváří Air India? konkrétně klasická letenka z Evropy do Thajska přes DEL, a za to přilepit nějakej 3X třeba něco po Indii s odstupem pár měsíců..
Má to nějaký rizika? Vždycky můžou trvdit, že ten 3X za půl roku se chystají proletět, kdyby to někdo řešil, ale není to pro mne, tak zvažuju potenciální rizikovost.

0 Citovat

I have a dream aktuálně za 143 EUR.

0 Citovat

guessWho napsal(a):

[citace="fridgy"]

po dvou letech zpátky ve hře. Z Prahy do c1, 4600kč zpátečka. Kdo dá lepší?

Mal som cenu okolo 70€ ;)

[/citace]
pěkný, já jsem teď na 4100kč. níž to nějak nechce:D

0 Citovat

fridgy napsal(a):

po dvou letech zpátky ve hře. Z Prahy do c1, 4600kč zpátečka. Kdo dá lepší?

Mal som cenu okolo 70€ ;)

0 Citovat

po dvou letech zpátky ve hře. Z Prahy do c1, 4600kč zpátečka. Kdo dá lepší?

0 Citovat

da se dumpnout  C1 dct z prg :-)  257 ecek, ota i web aerolinky

0 Citovat

tmx napsal(a):

Jestli mluvíme o tom samým, který už funguje minimálně druhý rok, tak ta společnost na SFG nelétá. SXM ano. Ale co jsem viděl jiné ostrovy než ty EU, tak to vždy bylo jen do 24 hodin, ne? 

a dokazal si tam SXM nejak nacpat?
0 Citovat

jhershaw napsal(a):

Zdravím, zeptám se prosím ohledně nákupu letenky s FD / 3x strikem. Projde to koupit přes http://letenky.cestujlevne, tedy potažmo přes SA? Nebo do toho bude někdo z SA vrtat? (snažil jsem se, aby ten FD nebyl tolik nápadný, takže je ve stejné oblasti, jako se budeme pohybovat, jen tedy měsíc po návratu domů - prošla by výmluva na špatně zadaný měsic  a "klidně tu letenku nechte tak, jak je"? :) )

V klidu :) nikdo to neřeší... Co najdeš a jde koupit, ti SA nezruší.

0 Citovat

Jestli mluvíme o tom samým, který už funguje minimálně druhý rok, tak ta společnost na SFG nelétá. SXM ano. Ale co jsem viděl jiné ostrovy než ty EU, tak to vždy bylo jen do 24 hodin, ne? 

0 Citovat

karibik za 158 usd RT odlet od orlů :) selfdump, pokud tam nekdo dokaze nahodit SXM nebo SFG, tak piste PM pls :D snazim se s tim bojovat uz par dnu

0 Citovat

C2-C3e 222 GBP... o neco draz i z pro nas dostupnejsiho letiste

0 Citovat

Zdravím, zeptám se prosím ohledně nákupu letenky s FD / 3x strikem. Projde to koupit přes letenky.cestujlevne, tedy potažmo přes SA? Nebo do toho bude někdo z SA vrtat? (snažil jsem se, aby ten FD nebyl tolik nápadný, takže je ve stejné oblasti, jako se budeme pohybovat, jen tedy měsíc po návratu domů - prošla by výmluva na špatně zadaný měsic  a "klidně tu letenku nechte tak, jak je"? :) )

0 Citovat

LX (už) radšej nie :))

0 Citovat

Přidávám, zda někdo něco najde... vím, že na LX fungovalo 1X :) Je to PRG-BKK s LX/TG



fd-bkk.png

0